I. B TŘÍDA – SK. A

KOSTELEC – ČEJOV 5:1
Domácí celek konečně protrhnul šnůru čtyř domácích proher a připsal si tři velmi důležité body. O všem rozhodla první desetiminutovka duelu, kdy Kostelec vstřelil tři branky, a rozhodl tak o osudu utkání. Hosté působili až na výjimky hodně odevzdaně, ale i tak se dostali v první půli do dvou šancí. Obě ovšem T. Moravec zahodil.
Ve druhé půli se nejprve po chybě domácí obrany střelecky zapsal hostující Šlechta, ale to bylo ze strany hostí vše. Domácí celek se definitivně uklidnil v 74. a 75. minutě brankami Sekana a Bartejse. A závěr utkání pak připomínal exhibici. Domácí však hráli příliš na krásu, a skóre tak zůstalo nezměněno.
Góly: 3. vlastní, 6. a 75. Bartejs, 10. Duben, 74. Sekan - 54. Šlechta. Rozhodčí: Jůn. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas 3:0. Kostelec: Toms - Páral, Čírtek, Novák, Fejt (76. Střecha) - Kružík (81. Nikodým), Šmahel, A. Procházka, Smejkal - Duben (67. Sekan).

I. B TŘÍDA – SK. B

BEDŘICHOV – MĚŘÍN 2:1
Začátek vyšel domácím. Lacina si narazil balon s Paulíkem a střelou k tyči otevřel skóre. O pět minut později skončila Paulíkova nenápadná střela na tyči, Kalný dopravil odražený míč do sítě, ale kvůli faulu na gólmana se skóre nezměnilo. Pak se Brnického křížná střela otřela o tyč a Lacinův pokus šel těsně vedle. Hosté pak mohli potrestat nedorozumění v domácí obraně, ale ve vyložené šanci neuspěli.
I druhá půlka začala skvěle pro Bedřichov. Krásný balon od Paulíka našel Brnického, ten trefil jen gólmana, ale Maškova dorážka už znamenala dvougólové vedení. Měřín vstal z mrtvých proměněnou penaltou a domácí poté mohli děkovat dvěma skvělým zákrokům Šány, díky kterému zůstaly všechny body v Jihlavě.
Góly: 3. Lacina, 46. Mašek – 60. Kolda (PK). Rozhodčí: Petr. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas 1:0. Bedřichov: Šána – Pokorný, Paiskr, Horáček, Kalný – Grepl (87. Volák), Lacina, Vacek, Brnický – Mašek, Paulík (89. Cabúk).

STONAŘOV – KŘOVÍ 3:2
Domácí na favorita, který se od prvních minut spíše soustředil na výkon rozhodčího, vlétli. Šmarda potáhl balon po lajně, prostrčil Nešporovi, který udělal gólmanovi kličku a střelou do prázdné branky otevřel skóre. Vzápětí hosté nepokryli aut a Bláhovu přihrávku na Šmardku, který krásnou přízemní střelou poslal míč k tyči a své barvy do dvoubrankového brejku. Křoví pak zahrávalo několik nebezpečných standardek, ale Krupicu nepřekonalo.
Po změně stran zadělala hrubka domácí defenzivy a gól M. Němce na drama. Stonařov ale vedení nepustil a navíc si ho pojistil po faulu na Gavallera a jeho proměněné penaltě. Závěr navíc okořenily čtyři červené a v nastavení druhý gól hostů.
Góly: 13. Nešpor, 14. Šmarda, 78. Gavaller – 47. M. Němec, 90.(+1) Roštinský. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:5. ČK: 1:3 (88. Krupica – 82. Trojan, 82. Bartošek, 84. M. Němec). Diváci: 120. Poločas 2:0. Stonařov: Krupica – Špaček, Bláha (82. Turoň), Skála, Nešpor (72. Příhoda) – Čumpl, Šána, Šmarda, Digrín – Seknička, Duba (75. Gavaller).

BOROVINA-OPATOV - PUKLICE 3:1
Domácí měli více ze hry a Tomek po rohu otevřel skóre. Ještě před přestávkou fauloval Kováč Urbana v pokutovém území a Zvěřina zvýšil z penalty na 2:0.
Začátek druhého poločasu vyšel opět lépe domácím. Pokorný se prosadil po přesném centru Rouse. V 67. minutě odpískal rozhodčí Trocha pokutový kop proti domácím za ruku Rouse a Tůma snížil na 3:1.
Góly: 19. Tomek, 34. Zvěřina (PK), 49. Pokorný - 67. Tůma. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 1:1. Poločas: 2:0. Puklice: Štěpán - K. Medvik, Zeman, Tyšl, Kováč - M. Škrdla, Vanko, Hrdlička, J. Škrdla (50. Křišťál) - Špendlíček (65. D. medvik), Tůma (75. Taras).

HROTOVICE – LUKA N. J. 1:1
Diváci sledovali utkání plné nepřesností na obou stranách. V 26. minutě po centru Růžičky otevřel skóre střelou z první David, který obhodil hostujícího brankáře.
Soupeř vyrovnal po propadnutí hrotovické defenzivy, kdy po přečíslení dva na jednoho skóroval do prázdné brány Brnický.
Ještě v první půli hrotovický Fiala doběhl dlouhý míč a špičkou kopačky si obhodil brankáře, který jej srazil a kupodivu píšťalka sudího zůstala němá.
Góly: 26. David – 31. Drnický. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 1:4. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Luka: Žatečka – Frühbauer, Mach (55. Čihal), Kabátek (85. Vařeka), Kubeš – Boháček, Trombeli, Doležálek, Toman (83. Hlávka) – Bratršovský, Brnický.