SOBOTA
Divize: Třebíč – Vyškov.
Krajský přebor: Pelhřimov – Nová Ves (Švec), Havl. Brod – Jaroměřice (Rosický), Okříšky – Polná (Šťastný), Bystřice – Vrchovina (Voborný).
I. A třída - skupina A: Janovice – Habry (P. Nenadál), Ústrašín – Přibyslav (Franc), Spedice – Dlouhá Ves (Krejčí).
I. A třída - skupina B: Rapotice – Čáslavice (Stehlík), Šebkovice – Rantířov (Kopřiva).
I. B třída - skupina A: Tis – Budíkov (Volf), Humpolec B - Chotěboř B (Pfeifer, 14.30 – hř. UT).
I. B třída - skupina B: Křoví – Rozsochy (Krecht).
I. liga dorostu: Jihlava – Opava (12.15 st. a 14.30 ml.).
MS divize dorostu: Humpolec – Velké Meziříčí (10.15 st. a 12.30 ml.), Třebíč – Bystrc (10.15 st. a 12.30 ml.).
Krajský přebor dorostu: Žďár – Pelhřimov (Žilka, 10.00 st. a 12.30 ml.), Batelov – Ledeč (Beseda, 9.30 st. a 11.45 ml.), Polná – Třešť (Sochor, 11.30 st. a 14.00 ml.), Bedřichov – Okříšky (Krymová, 10.00 st. a 12.15 ml.), Kamenice – Chotěboř (Masopust, 9.30 st. a 11.45 ml.).
I. třída dorostu - skupina A: Lípa – Ždírec nad Doubravou (Trocha, 11.30), Černovice – Žirovnice (Holub, 14.00), Přibyslav – Bohdalov (Obrtlík, 14.00).
I. třída dorostu - skupina B: Jemnicko – N. Syrovice (Tesař, 14.00), Nedvědice – Hrotovice (Servít, 14.00), Budišov – M. Budějovice (Kliner, 10.00), Jaroměřice – Bystřice (Hrůza, 14.00), Nová Ves – Svratka (Nejedlý, 11.30).
MS liga žáků: Jihlava – Vítkovice (12.15 st. a 14.00 ml. – hř. Jiráskova).
MS divize žáků: Pelhřimov – Olomouc B (10.30 ml. a 12.15 st. – UT).
Krajský přebor žáků: Telč – Ledeč (Čamra, 9.00 st. a 10.45 ml.), Bystřice – Humpolec (Servít, 9.00 ml. a 10.30 st.), Havl. Brod B – Bedřichov (Klement, 9.00 st. a 10.45 ml. – hř. Pohled).

NEDĚLE
MSFL: Jihlava B – Olomouc B (11.00).
Divize: Velké Meziříčí – Ždírec nad Doubravou (10.15).
Krajský přebor: Herálec HB – Hartvíkovice (Šetřivý), Humpolec – Třebíč B (Jiří Beneš), M. Budějovice – V. Bíteš (Fabeš), Světlá – Jemnicko (Žilka).
I. A třída - skupina A: Chotěboř – Ledeč (Slezák), Dobronín – Padov (Křenek), Věžnice – Žirovnice (Beseda), Štoky – Kamenice (Tesař).
I. A třída - skupina B: V. Meziříčí B – Křižanov (Ondráček, hř. UT), Budišov – St. Říše (Jar. Beneš), Herálec ZR – Třešť (Kliner), Náměšť – Bohdalov (Krejčí), Kouty – Přibyslavice (Masopust).
I. B. třída - skupina A: Čejov – Pelhřimov B (Dušek), Pohled – Kostelec (Šedivý), Kožlí – Počátky (Janíček), Lípa – H. Borová (Janíček), G. Jeníkov – Černovice (Jirsa).
I. B třída - skupina B: Luka – Borovina (Reich), Vrchovina B – Hrotovice (Hitzger), Měřín – Studenec (Nejedlý), Jakubov – Bedřichov (Martenek), Mohelno – Stonařov (Carda), Puklice – Rudíkov (Staněk).
Krajský přebor dorostu: Měřín – Padov (Hájek, 9.00 ml. a 11.30 st.), Třebíč B - V. Bíteš (Jurka, 10.15 st. a 12.30 ml.).
I. tř. dorostu - skupina A: Luka – Světlá (Prokop, 11.00), Tis – Žirov (Svoboda, 11.30), Brtnice – Štoky (11.30), Puklice - V. Beranov (Švec, 11.30).
I. třída dorostu - skupina B: Náměšť – Telč (Voborný, 11.30), Třebelovice – Radostín (Kuchyňa, 14.00).
MS divize žáků: Havl. Brod – Vrchovina (10.00 st. a 11.45 ml.).
Krajský přebor žáků: Jemnicko – Žďár (Kuchyňa, 9.30 ml. a 11.00 st.), Kamenice – Třebíč B (P. Kůrka, 9.00 st. a 10.45 ml.), M. Budějovice – Chotěboř (Čech, 9.00 ml. a 10.30 st.), V. Meziříčí – Padov (Straka, 9.00 st. a 10.45 ml. – hř. UT).

Není-li uvedeno jinak, utkání se hrají od 14.00.

(pal)

Okresní fotbalové soutěže


SOBOTA:

OP mužů: Hodice – Bítovčice, A. Důl – Růžená, Nadějov - V. Beranov, Třešť B - Dobronín B, Puklice B - Rantířov B.
III. třída – sk. A: Brzkov – Střížov, Luka n. J. B - Bítovčice B.
III. třída – sk. B: Batelov B – Rohozná, Smrčná - Kostelec B, V. Jeníkov - Vysočina C, Hybrálec B - Střítež B.
III. třída – sk. C: Stonařov B - Třešť C, St. Říše B – Pavlov.
OP st. žáků: Brtnice – Cejle (10.00), Puklice – Černíč (12.00).

NEDĚLE:
OP mužů: Jamné – Telč, Brtnice - Polná B, Kněžice – Batelov.
III. třída - sk. A: Kozlov – Ždírec, Roma - Nadějov B (hřiště Na Stoupách Jihlava), Věžnice – Střítež, Kamenice – Hybrálec.
III. třída - sk. B: Měšín – Dušejov (hřiště Ždírec).
III. třída - sk. C: Hodice B - Kněžice B, Mrákotín - Č. Hrádek, Černíč - Brtnice B.
OP st. žáků: Kněžice - Rantířov (10.00), Kozlov - Růžená (12.00), St. Říše - V. Beranov (11.00), Kouty - Stonařov (11.45, hřiště Kouty).

Pokud není uvedeno jinak, začínají zápasy mužů v 14.00.

(vb)