JANOVICE – HABRY 2:2
Domácí měli v první půlce navrch, ale defenzivní blok Habrů překonat nedokázali. Přestože se ve vyložených šancích ocitli dvakrát Špendlíček s Lovětínským, skóre se nezměnilo.
Až druhá půlka přinesla gólové momenty a pro udivení všech šli do vedení hosté. Z přímého kopu se neomylně trefil Doležal. Vzápětí svůj tým oslabil po druhé žluté Holík a Janovice přesilovku brzy využily. Srovnáno bylo po centru Zamazala a přesné hlavičce Reitermana. O deset minut později absolvovali domácí další studenou sprchu. Haberský J. Toma vyrazil do ojedinělého protiútoku a bylo to 1:2. Janovickým se podařilo vyrovnat až v závěrečném tlaku, kdy se znovu hlavou prosadil Reiterman.
Góly: 65. a 88. Reiterman – 53. Doležal, 75. J. Toma. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (54. Holík). Diváci: 80. Poločas 0:0. Janovice: Bratršovský – Tržil, Hamara, Reiterman, Lokvenc (46. Chramosta) – Zamazal, Lovětínský, Soural, Křenek – Špendlíček, Vomela (46. Musil). Habry: Vala – Vavřička, Janouch, Doležal, M. Toma – Kvanka, Baroch, Stránský, Michal (70. Moravec) – Holík, J. Toma.

DOBRONÍN – PACOV 3:2
Kalců šel po čtyřech minutách sám na gólmana, který ho vychytal. Hosté poprvé zahrozili v 8. minutě a hned z toho byl gól. Na zadní tyči nepokrytý Stejskal otevřel skóre.
Domácí vsadili na brejky, se kterými si hosté nevěděli rady. Kalců po rychlém výpadu srovnal, další únik neproměnil, ale třetí pokus už znamenal vedení. V 42. minutě přidal po faulu na T. Sedláčka proměněnou penaltou třetí dobronínský úspěch Hlávka.
Ve druhé půlce Pacov na domácí vlét a čtvrt hodiny před koncem dal kontaktní branku Přibyl. Na dělbu bodů favorit ale nedosáhl. Naopak mohl být rád, že T. Sedláček, M. Sedláček a Skořepa v samostatných únicích propadli.
Góly: 21. a 39. Kalců, 42. Hlávka (PK) – 8. Stejskal, 76. Přibyl. Rozhodčí: Křenek. ŽK: 3:4. Diváci: 70. Poločas 3:1. Dobronín: Chvátal – Diviš, Hypeš, Laňka, T. Sedláček – Göth (79. Pachl), Vaněk, L. Sedláček, Kalců (60. M. Sedláček) – Hlávka (75. Skořepa), Krejčí. Pacov: Basík – Praveček (46. Přibyl), Zika, Kubů, Stejskal – Maršík (66. Rybčák), Gavrdský, Šlechta, Očipko – Hrobský, Kolací.

I. A TŘÍDA – SK. B

BUDIŠOV– STARÁ ŘÍŠE 0:2
Hosté začali utkání lépe a už ve čtvrté minutě se po chybě domácí obrany ujali vedení. V téže minutě mohl vyrovnat Houzar, ale na malém vápně netrefil míč.
Ve 13. minutě Stará Říše přidala pojistku zásluhou Kratochvíla. Do odchodu do kabin se hrál oboustranně vyrovnaný duel se šancemi, obě mužstva ještě trefila břevna.
Druhý poločas se hosté zaměřili na obranu a hlídali si slibný náskok. Budišovští sice měli více ze hry, ale žádnou šanci neproměnili, a tak všechny tři body putují do Staré Říše.
Góly: 4. Tichánek, 13. Kratochvíl. Rozhodčí: Jaroslav Beneš. ŽK: 0:4. Diváci: 230. Poločas: 0:2. Budišov-Nárameč: Syrový – Langr, Švec, Kašpar, Večeřa, (80. Šafařík) – Dostál (46. I. Nováček), Houzar, Mezlík, Jaša (88. Holubář), Dvořák, K. Nováček. Stará Říše: Neuman – Hekrle, Holub, Procházka (68. Štěpnička), Merhaut – Kratochvíl (72. Hradil), Tichánek, Ryctecký, Pazderník (82. Žák) – Šeda, Rygl.

ŠEBKOVICE - RANTÍŘOV 0:2
Poslední letošní zápas nebylo v Šebkovicích k vidění příliš fotbalové krásy. Domácí ve značně oslabené sestavě nedokázali najít cestu k soupeřově brance, a když už se před brankáře dostali, chyběla jim v zakončení přesnost.
To hosté měli v koncovce více štěstí. Do vedení se dostali v prvním poločase po rohovém kopu a několika odražených míčích. Hned v úvodu druhé půle mohli domácí vyrovnat, to se jim ovšem nepodařilo, a jejich nápor se postupně vytratil. Definitivní odpor domácích zlomil rantířovský Vlček po hodině hry.
Góly: 24. Kovačík, 61. Vlček. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba - Konvalinka, A. Kotačka, Černý, Hrůza - P. Kotačka, Klubal, Roupec (78. Kořínek), Tengeri - Říha, Beroun. Rantířov: Kremín - Novotný, Fila (63. Smrčka), Vácha, Hájek - Oberreiter, Vlček (90. Molák), Kavka, Holec - Pecha, Kovačík.

HERÁLEC (ZR) – TŘEŠŤ 1:2
Začátek utkání patřil domácím, kteří byli lepším týmem. Do vedení je poslal tvrdou střelou Vašek. Třešť se do tempa dostávala postupně, ale její šance s přehledem likvidoval pozorný Keclík.
Ve druhé půli se podařilo hostům vyrovnat. Svoboda napodobil Vaška a z velkého vápna tvrdou střelou po zemi překonal domácícho gólmana. Herálec se pak snažil o vítězný gól, jenomže třešťská obrana dokázala pokusy o brejky eliminovat a naopak ofenziva hrozila čím dál víc. Pět minut před koncem se hosté dočkali. Trnka bombou po zemi k tyči vystřelil Třešti tři body.
Góly: 10. Vašek – 60. Svoboda, 85. Trnka. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 1:1. Diváci: 230. Poločas: 1:0. Herálec: Keclík – Pavliš, M. Ptaszek, Musil, Chyba – Bureš, J. Ptaszek (88. Opluštil), Okurka, Vašek (80. Mládek) – Sláma, Uchytil. Třešť: Bachman – Rod, Trnka, Mikeš (75. Mareš), Soutor – Veselý, Gutwald, Svěrák, Krejčí – Svoboda, Pěnička.