I. B TŘÍDA – SK . A

POHLED – KOSTELEC 1:0
Již v první čtvrthodince se rodily šance na obou stranách. Potom zahráli hosté rukou v pokutovém území a domácí Mach dostal Pohled do vedení. Po půlhodině hry vyhrál pohledský Arbelovský souboj s hostujícím gólmanem, následně však již opuštěnou branku z úhlu netrefil. O chvíli později předvedl technickou parádu kostelecký Duben, obešel tři hráče, místo střely ještě přihrál a spoluhráč minul.
Ve druhém poločase měli hosté mírně navrch, dobře fungující pohledská obrana v čele s Eisem soupeři střelecké zakončení nedovolila.
Gól: 12. Mach (PK). Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas:1:0. Kostelec: Toms – Bartejs, Fejt, Novák, Číhal – Páral ( 75. Sekal), Čírtek, Ohnsorg, Kružík (80. Střecha) – Duben (70. Nykodým), Šmahel.

I. B TŘÍDA – SK. B

LUKA N. J. – BOROVINA 2:3
Domácí se nestačili ještě ani rozkoukat, a už prohrávali. Po nedůrazu ve vápně a standardce se prosadil hlavičkující Prokeš. O vyrovnání se postaral pěknou individuální akcí Trombelli, jenže vzápětí zmrazila Luka další standardka, na jejímž konci stála přesná hlava Zvěřiny. A další tvrdý úder inkasovali domácí po rohovém kopu, kdy se z malého vápna prosadil Kohlstrom. „První půlka zápas prakticky rozhodla. Nepokryli jsme tři standraky. Oni byli i fotbalovější,“ komentuje trenér Luk David Votava.
Ve druhé půlce byla k vidění přehlídka neproměněných šancí. Domácí vsadili na jednu jedinou kartu, ale gólu se dočkali až v poslední minutě, kdy se trefil Číhal. Předtím mohli několikrát skórovat i hosté.
Góly: 21. Trombelli, 90. Číhal – 1. Prokeš, 24. Zvěřina, 34. Kohlstrom. Rozhodčí: Reich. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas 1:3. Luka n. J.: Žatečka – Frühbauer, Kubeš, Doležálek, Brožek (87. Hintnaus) – Boháček (85. Vařejka), Bratršovský, Kabátek (76. Číhal), Trombelli – Toman, Brnický.

PUKLICE – RUDÍKOV 2:1
První poločas byl v režii domácích. Křišťál vybídl krásným pasem nabíhajícího Martina Tůmu, který zahrál Trnkovi na housle. V závěru poločasu měl Křišťál prsty i v druhém gólu, kdy uprchl bekům, naservíroval míč Janu Škrdlovi, který obešel gólmana a poslal míč do branky.
Hosté vykřesali naději po centru z pravé strany a hlavičce Pažourka. S přibývajícími minutami byli hosté nervóznější a Kavka musel po červené předčasně pod sprchy. Domácí v přesilovce vedení uhlídali a svým divákům ještě několikrát předvedli, jak zahodit opravdovou vyloženou šanci.
Góly: 13. Martin Tůma, 42. J. Škrdla – 51. Pažourek. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (70. Kavka). Diváci: 100. Poločas 2:0. Puklice: Štěpán – K. Medvík, Zeman, M. Tišl, Vanko – M. Škrdla, Marek Tůma, Špendlíček (72. D. Medvík), J. Škrdla, Křišťál (90. Taras), Martin Tůma (89. V. Tišl). Rudíkov: L. Trnka – Benáček (52. Chyba), Vojín, Kavka, J. Trnka – L. Nožička, Salák (83. Pospíšil), M. Mikyska, Pažourek (59. P. Nožička) – Mejzlík, L. Mikyska.

MOHELNO - STONAŘOV 2:4
Domácím paradoxně ublížila branka, kterou vstřelil Ostrý už ve čtvrté minutě. Závěr prvního poločasu byl totiž v režii Stonaova, který v rozmezí šesti minut zatěžkal konto domácích třemi góly.
Ve druhém dějství ještě Stonařovští zvýšili na 4:1, když Gavaller napodruhé proměnil penaltu. Mohelnu se podařilo až v závěru jen snížit na 2:4 zásluhou Kafky.
Góly: 4. Ostrý, 87. Kafka - 34. Šmarda, 39., 40. a 75. Gavaller. Rozhodčí: Carda. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Stonařov: Krupka - Špaček, Bláha (86. Tuřen), Čumpl, Nešpor - Digrin, Šáňa, Šmarda, Gavallér (78. Příhoda) - Seknička, Duba (90. Kozojed).

JAKUBOV – BEDŘICHOV 2:2
Domácí začali zápas mírnou převahou, ale nedokázali proměnit své vytvořené šance. Hosté naopak potrestali chyby Jakubovských a šli do dvoubrankového vedení. Do poločasu ještě stačil zkorigovat pěknou střelou Slavíček.
Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou. Domácím se podařilo vstřelit v nastaveném čase Zikem vyrovnávací branku.
Góly: 37. Slavíček, 90. Zika – 24. Vacek, 33. Paulík. Rozhodčí: Martének. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:2. Jakubov: Klíma - Kopeček, Smetana, Slavíček, Miroslav Dunkler, Kratochvíl, Košák, Pacas (75. Šteflíček), Forman (57. Milan Dunkler), Zika, Tržil. Bedřichov: Šána - Heřmánek, Palskr, Vacek, Kalný, Pokorný, Mašek, Lacina, Grepl, Paulík, Horáček.