STARŠÍ DOROST

JIHLAVA B – PELHŘIMOV 10:0

Pelhřimov totálně nezvládl úvod a hlavně nedokázal pohlídat Průchu, který v prvních devíti minutách skóroval pětkrát! „Do čeho kopl, to tam spadlo. Navíc oni dělali ohromné chyby v obraně,“ nastiňuje nevídanou kanonádu trenér Jihlavy B Petr Kuchta.
Do poločasu přidali jeho svěřenci ještě dvě branky a po změně stran další tři. Průcha se celkem trefil sedmkrát. „Víc než soupeř nám dělal problémy povrch. Hrálo se ve velké chumelenici a na pěti centimetrech sněhu. Klobouk dolů, jak to kluci zvládli v pohodě,“ doplňuje kouč.

Góly: Průcha 7, Štěpán, Novák, Ptáček. Poločas 7:0. Jihlava B: Kopeček (46. Soustužník) – Göth (46. Bouček), Kryštůfek, Štěpán, Novák – Málek, Ptáček, Tesař, Prýborský (46. Chalupa) – Přibyl, Doucha.

MLADŠÍ DOROST

JIHLAVA B – PELHŘIMOV 4:3

Na velmi těžkém zasněženém terénu se hrál naprosto vyrovnaný zápas. Utkání, ve kterém nejprve vedli domácí po vlastní brance hostů, se podařilo Pelhřimovu během deseti minut otočit. Konec poločasu však měli v režii domácí a dvěma góly šli opět do vedení. Ve druhé půli padly na obou stranách ještě dvě branky, a tak domácí po nevýrazném výkonu vyhráli 4:3.

„Nedokázali jsme přehrát soupeře, který hraje krajský přebor, a to je hodně smutné. Vázla nám kombinace a pohyb. Děláme v defenzivě velké chyby, které se musíme pokusit odstranit,“ komentuje trenér David Oulehla.

Góly: Kavka 2, Masopust, vlastní. Poločas 3:2. Jihlava B: Nacházel (41. Dohnal) – Prchal (41. Míka), Staněk, Jahoda, Kabíček – Kliment (41. Denev), Urbánek, Kubík (41. Masopust), Kyzlink (41. Morava) – Čech (60. Kyzlink), Kavka (41. Švec).