TŘEŠŤ – ŽIROVNICE 2:4
První půlku ovládla Žirovnice, která si vybudovala i dvoubrankový náskok. Třešť po změně stran díky Marešově přihrávce a trefě Guttwalda rychle snížila, ale úspěšný rychlý brejk posadil do sedla znovu soupeře, který zvýšil až na 4:1. Druhý gól Třeště pak v závěru přidal po střele Mareše dorážející Páral. „Byly to dva rozdílné poločasy. Ale zápas splnil svůj účel. Hlavně v zadních řadách jsme hledali to optimální rozestavení,“ komentuje trenér Třeště Luboš Widerlechner.
Góly: Guttwald, Páral. Poločas 0:2. Třešť: Kousal (46. Bachman) – Hubený (46. Mikeš), Gregor, Rod (46. Kříž), Veselý (46. Kodys) - Svěrák, Trnka, Svoboda (30. Mareš), Krejčí – Páral, Guttwald.

JANOVICE – KOUTY 6:2
Janovicím první herní test vyšel. Jasnou převahu korunovaly i gólově. „Překvapivě to bylo i pohybově dobré. Všichni hráli s chutí, a o to šlo,“ těší trenéra Jiřího Babínka. „Až za stavu 5:0 se povolilo a došlo ke zbytečným chybám a snížení. Ale já bych to jako úvodní seznámení s balonem a hřiště bral,“ doplňuje.
Góly: Zamazal 2, Vomela, Matějíček, Špendlíček, Padrnos. Poločas 2:0. Janovice: Musil (46. Bratršovský) – Chramosta (46. Křenek), Došek (46. Kašík), Tržil, Lokvenc (67. Musil) – Matějíček, Lapeš (67. Došek), Špendlíček, Cink (46. Zamazal) – Šeda (46. Reiterman), Vomela (46. Padrnos).

ST. ŘÍŠE – JAROMĚŘICE 3:1
Fotbalisté Staré Říše měli více ze hry a svého kouče Luďka Kovačíka výkonem potěšili. „Je spokojenost. Nepředpokládal jsem, že to s balonem bude až tak dobré, ale na druhou stranu výsledek nepřeceňujeme. Důležité bylo, že kluci hráli s chutí,“ hodnotí Kovačík.
Góly: Tichánek 2, Holub. Poločas 2:0. Stará Říše: Neuman – Kouba, Hekerle, Hamara, Voloďov – Hradil, Tichánek, Pazderník, Kratochvíl – Vaňkát, Rygel. (střídali: Procházka, M. Pokorný).

KOSTELEC – H. CEREKEV 2:4
V prvních deseti minutách Kostelec „zazdil“ čtyři vyložené šance, naopak soupeř do poločasu své příležitosti využít dokázal. Až ve druhé půlce se Kostelec díky dvěma gólům Bartejse střelecky probudil. „Hráči znovu natáhli perspektivu velkého hřiště a trochu se otrkali. Prostřídalo se to a zahráli si rovnoměrně, takže účel to splnilo,“ komentuje trenér Dalibor Pecka.
Góly: Bartejs 2. Poločas 0:3. Kostelec: Toms (46. Neděla) – P. Čírtek, J. Procházka, Novák, Fejt – Kružík, Zamastil, A. Procházka, Šmahel – Duben, Bartejs (střídali: Střecha, Sekan, Číhal).

BEDŘICHOV – OKŘÍŠKY 1:4
Okříšky potvrdily roli favorita a Bedřichovu nedaly šanci na úspěch. „Fotbalová úroveň soupeře byla daleko vyšší. My jsme se to snažili eliminovat bojovností, což se nám dařilo hlavně ve druhé půlce. Výsledek je celkem uspokojující,“ komentuje jeden z trenérů Bedřichova Stanislav Muzikant.
Gól: Volák. Poločas 0:2. Bedřichov: Roudenský – Pokorný, Číhal, Paiskr, Heřmánek – Grepl, Telčer, Lacina, Cabúk – Vaněk, Volák (střídal: Hora).

PUKLICE – VĚŽNICE 2:2
„Bylo vidět, že to bylo první utkání. Druhý poločas byl herně lepší a myslím, že remíza se soupeřem z I. A třídy není vůbec špatná.“ komentuje trenér Puklic Kamil Kružík.
Góly: Špendlíček, Hekerle. Poločas 1:2. Puklice: Štěpán (46. Pípa) – Medvík, Marek Tůma, M. Tišl (46. Taras), Zeman (46. Novotný) – Křišťál, Martin Tůma (46. V. Tišl), Hrdlička, Škrdla – Špendlíček, Medvík (46. Hekerle).

LUKA N. J. – ŠTOKY 2:1
„Spokojený jsem s přístupem a nasazením hráčů. Na počátek herní části přípravy to splnilo účel. Hlavně v první půlce to byl dobrý výkon. Ve druhé části bylo vidět, že někteří hráči jsou už unavení. Pochválil bych oba dorostence Horáčka a Petra Hintnause,“ říká kouč David Votava.
Góly: Toman, P. Hintnaus. Poločas 1:0. Luka n. J.: Žatečka – Číhal (46. Kabátek), Doležálek (46. Hlávka), Kubeš, Boháček – Vařejka, Bratršovský, Horáček, Trombelli (46. P. Hintnaus) – Toman, M. Hintnaus (46. Brnický).