JAROMĚŘICE – POLNÁ 1:2

Po úvodním oťukávání měli více ze hry hosté, kteří nevyužili dvě vyložené šance. Trefil se až ve 40. minutě Holas. Ve druhé půli byli od začátku aktivnější domácí, ale dvě nebezpečné střely z kopačky Vybírala polenský gólman Skočpdopole chytil. V 52. minutě udeřilo na druhé straně. Z brejku zvýšil Tlačbaba. Jaroměřičtí vrhli všechny síly do útoku, ale stačili už jen gólem Pokorného z penalty, kterým potrestali faul na Kalaye, na snížit na konečných 1:2.

Góly: 87. Pokorný (PK) – 40. Holas, 52. Tlačbaba. Rozhodčí: Ságl. ŽK 0:2. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Jaroměřice: Kantor – Němec (68. D. Karásek), Pokorný, Brabenec, Hutař (60. Hambalek) – Vybíral, Musil, Karásek, Dusík – Paul, Kalay. Polná: Skočdopole – Mezera, Pártl (83. Šimek), Adamec, Gondek – Frolda, Holas, Oberrieter (66. Hlávka), Urbánek – Kolář, Tlačbaba (61. Tomas). Nejlepší hráči: Kalay – Holas, Tlačbaba.

H. BROD - M. BUDĚJOVICE 4:0

Góly: 31. a 60. Slanař, 32. Mareš, 45. Provazník. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0. H. Brod: Adamec - Halamka, Novotný, Háněl, Mišta - Mareš (62. Machala), Nepovím, D. Bláha, Slanař (72. R. Bláha) - Provazník, Böhm (70. Adam). M. Budějovice: Klouda - Busta, Pařízek ( 48. Švanda), Buďa (76. Marek Černý),Krejčí - L. Šplíchal, Veselý, Michal, J. Šplíchal - Škoda (80. Dušek), Michal Černý. Nejlepší hráči: Adamec, Slanař, M. Mareš.

PELHŘIMOV – SVĚTLÁ 7:0

Góly: 16. a 61. Krtek, 11. Liška, 24. Kocián, 58. M. Moravec, 72. Regásek, 74. Smrčka. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 1:1. Diváci: 300. Poločas: 3:0. Pelhřimov: J. Moravec – Regásek, Krčil, Kocián (39. Kořínek), Smrčka – Niederle, Máca, M. Moravec, Čihák – Liška, Krtek (72. Dvořák). Světlá: Březina – Halama, Blažek (46. Klaus), Šmíd, Dvořák – Rezek, Tůma, Císař, Pecha – Křikava (70. Závorka), Teplan (72. Karel). Nejlepší hráči: M. Moravec, Liška, Máca.

TŘEBÍČ B – V. BÍTEŠ 5:0

Góly: 10. Václavek (PK), 20., 46. a 68. Řezáč, 80. Kaňka. Rozhodčí: Sojka. ŽK 2:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Třebíč B: Hradecký – Pekárek, Václavek, Ošmera, Venhoda – Linhart, Dvořák, Křivánek, Heres (67. Široký) – Řezáč (71. Kaňka), man (84. Kresa). V. Bíteš: Šula – Vyskočil (89. klusák), horký, vodička, Pohl, Pelán, Antoš, němec (62. Lesovský), Buchta, Pokorný, Škorpík (59. Láznička). Nejlepší hráči: Řezáč, Dvořák, Křivánek.

NOVÁ VES – VRCHOVINA 1:1

Góly: 21. Havlík – 65. M. Skalník. Rozhodčí: Kunický. ŽK: 4:3. Diváci: 500. Poločas: 1:0. Nová Ves: P. Novotný – Kubík (84. Fuksa), J. Starý, Pohanka, J. Krejčí – D. Čech, R. Novotný, P. Starý, Havlík (52. Miluška) – L. Čech (70. P. Nečas), P. Bureš. Vrchovina: Hlavoněk – O. Poul, Suský, Smetana, Škorpík – K. Skalník, Wolker, L. Michal, Kalich (61. Oros) – O. Šustáček (81. Josífek), M. Skalník. Nejlepší hráči: J. Starý – M. Skalník, L. Michal.

HERÁLEC – JEMNICKO 1:2

Góly: 33. Hrala – 11. Krejča, 90. Cech. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 0:2. Diváci: 220. Poločas: 1:1. Herálec: Koubek – Ganobjak, J. Stojan, Paclík, Kuchta – Hrala, Král, Mašek, Pěnička (60. Filipský) – L. Stojan, Pátek (87. Komůrka). Jemnicko: Růžička – Štancl, Kříž, Křivánek, Kincl – Tobolka (55. Vaculík), Koutný, Morkus, Anděl (67. Čech) – Krejča (88. Obrdlík), Cech. Nejlepší hráči: Ganobjak – Cech, Krejča.

OKŘÍŠKY – HARTVÍKOVICE 0:0

Rozhodčí: Beneš, ŽK: 2:2. Diváci: 150. Okříšky: Fiala - Jančok, Tekal, Zeman, Večeřa - Široký, Dočkal (88. Netolička), Malý, Valenta - Kotrba (30. Jeřábek, 76. Bastl). Hartvíkovice: Chalupa - Vodička, Hošek, Zedníček, Mozol (65. Moczár) - Duša, Dvořák, Záviška, Koláček - Kubala, Jirgl (21. Neumann). Nejlepší hráči: Tekal, Jančok – Vodička.