NOVÁ VES - POLNÁ 1:3

Další záchranářskou práci načala Nová Ves velmi dobře. Byla lepší. Tutovky Čecha, Šandery ani Havlíka ovšem góly neskončily. To zařídil až Radek Novotný, který se z přímého kopu z dvaceti metrů trefil nádherně do šibenice. Jenomže hned za pět minut vytěžili hosté po ojedinělé akci roh a Tlačbaba po něm hlavou vyrovnal. Také druhou půli začali aktivněji domácí. Jenomže Bureš ani Havlík šance neproměnili. A Polná tvrdě trestala. Hlávka ji z brejku poslal do vedení. A když poté Krejčí fauloval ve vápně, zajistil Frolda z penalty definitivně tři body hostům.

Góly: 20. R. Novotný - 25. Tlačbaba, 64. Hlávka, 70. Frolda (PK). Rozhodčí: Bína. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (74. J. Krejčí). Diváci: 150. Poločas: 1:1. Nová Ves: P. Novotný - Kubík, Pohanka, P. Nečas, J. Krejčí - D. Čech (74. J. Ondřejka), R. Novotný, P. Starý, Šandera (68. Fuksa) - P. Bureš (81. F. Starý), Havlík. Polná: Skočdopole - Mezera (80. Körber), Kratochvíl, Adamec (78. Šimek), Pártl - Krčál, Gondek, Frolda, Holas - Hlávka, Tlačbaba (82. Mundok). Nejlepší hráči: Havlík - Krčál, Tlačbaba.

OKŘÍŠKY - BYSTŘICE 2:0

Góly: 32. Valenta, 68. Kotrba. Rozhodčí: Ságl, ŽK: 0:0. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Okříšky: Fiala - Jančok, Tekal, Zeman, Večeřa - Široký, Jůza (90. Kšír), Malý, Dočkal (86. Netolička) - Kotrba, Valenta (88. Rampír). Bystřice: Trávníček - König, Vícha, Veselý, Mitáš (81. Špatka) – R. Sklenář, Zbytovský, Z. Sklenář, Holý - Hladík, Horák. Nejlepší hráči: Valenta, Fiala, Široký.

TŘEBÍČ B - JAROMĚŘICE 0:0

Rozhodčí: Švec. ŽK: 4:4. Diváci: 140. Třebíč B: Hradecký - Pekárek, Václavek, Ošmera, Venhoda - Heres (89. Žák), Linhart (60. Kaňka), Kresa , Smažil - Man, Pospíchal. Jaroměřice: Pisk - Kašpar, Brabenec, Musil, Pokorný - Dusík (88. němec), Novotný, M. Karásek, Vybíral (74. Míča) - Paul, Kalay. Nejlepší hráči: Pospíchal, Václavek - Paul.

M. BUDĚJOVICE - HARTVÍKOVICE 1:1

Góly: 43. Hlávka (PK) - 38. Dvořák. Rozhodčí: Vodák. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 1:1. M. Budějovice: Klouda - Busta, Michal, Hlávka, Krejčí - Marek Černý (83. Novotný), Veselý (80. Švanda), Škoda (55. Pařízek), L. Šplíchal - Michal Černý, J. Šplíchal. Hartvíkovice: Chalupa - Duša, Koláček, Vodička, Zedníček - Hošek, Záviška, Kubala, Raušer - Dvořák (64. Moczár), Neumann. Nejlepší hráči: Krejčí, Veselý - Chalupa.

HERÁLEC (HB) - V. BÍTEŠ 3:3

Góly: 12. a 66. Ganobjak (oba z PK), 6. Filipský - 30. Pokorný, 33. Pelán, 35. Škorpík. Rozhodčí: Petřivý. ŽK: 0:3. Diváci: 210. Poločas: 2:3. Herálec (HB): Koubek - Ganobjak, J. Stojan, Paclík, Filipský (86. Komůrka) - Hrala, Pátek, Král, Kuchta - Mašek, L. Stojan (79. Pěnička). Velká Bíteš: Šula - Vyskočil, Horký (48. Loup, 87. Kopáček), Lesovský, Pohl - Pelán, Antoš, Němec, Buchta - Pokorný, Škorpík. Nejlepší hráči: Koubek, Pátek - Šula.

HUMPOLEC - JEMNICKO 1:2

Góly: 70. Holoubek - 37. Kříž, 87. Morkus. Rozhodčí: Straka. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (60. Staněk). Diváci: 250. Poločas: 0:1. Humpolec: Kříž - Keller (48. Pícha), Pecha, Černík, Kotek (88. Farka) - Paťha, Holoubek, Kopic, Nermut - Staněk, Beránek (88. Metál). Jemnicko: Růžička - Štancl, Z. Kinc, Kříž, J. Kincl - Anděl, Koutný (62. Cech), Morkus, Čech - Krejča, Vaculín (75. Tobolka). Nejlepší hráči: Kopic - Krejča, Kříž.

PELHŘIMOV – VRCHOVINA 2:1

Góly: 25. a 70. Liška – 45. M. Skalník. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Pelhřimov: J. Moravec – Kořínek, Kocián, Vacek, Smrčka – Čihák, Niederle, Krčil (69. L. Máca), Regásek – Liška (89. Fišer), Krtek (86. M. Moravec). Vrchovina: Hlavoněk – Škorpík, Smetana, Suský, Poul – Kalich, Oros (81. Josífek), Michal, K. Skalník – M. Skalník, Šustáček (69. Mužátko). Nejlepší hráči: Liška, Čihák – Hlavoněk.