Stejným výsledkem skončil duel Kostelce s Černovicemi. Puklice přišly v Meříně o bod v samotném závěru. Ten se naopak vyvedl Bedřichovu.

I. B TŘÍDA – SK. A

KOSTELEC – ČERNOVICE 4:1

Domácí celek chtěl navázat na zlepšené výkony z posledních kol a to se mu podařilo na jedničku. Hlavně v první půli hráli domácí výborně, vypracovali si pět gólovek, ale uspěl pouze Šmahel.

I po obrátce se hrál oboustranně pohledný fotbal, který se musel líbit. Na druhý gól Kostelce v provedení A. Procházky dokázali hosté ještě zareagovat zásluhou Pěnky, ale o konečném výsledku rozhodl průnik Dubna, který byl v šestnáctce faulován a následnou penaltu s přehledem proměnil Bartejs. V závěru se ještě dokázal v domácím dresu prosadit druhou brankou Bartejs a stanovil tak konečné skóre na 4:1.

Góly: 22. Šmahel, 60. Procházka, 72. (PK) a 88. Bartejs – 68. Pěnka. Rozhodčí: Knecht. ŽK: 1:6. ČK: 0:1 (Janák). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Kostelec: Toms - Fejt, J. Procházka, Novák, Čírtek (78. Páral) - A. Procházka, Zamastil, Ohnsorg, Šmahel - Smejkal (62. Bartejs), Číhal (59. Duben).

I. B TŘÍDA – SK. B

LUKA N. J. – STONAŘOV 1:4

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas a hosté se dostali do vedení po brance z pokutového kopu, kterému předcházela chyba brankáře Plavce. O 10 minut později neproměnil Toman sólový únik.

Ve druhém poločase nejprve hosté zvýšili vedení, na což odpověděl Toman brankou z přímého kopu. Ale Stonařov drama nepřipustil. Dvacet minut před koncem zamířil přesně Špaček a konečnou podobu výsledku dal Příhoda. „Musím ocenit bojovnost a nasazení, bohužel za chyby se platí a my jsme jich v tomto zápase udělali moc,“ zhodnotil výkon domácího týmu jeho trenér David Voltava.

Góly: 51. Toman - 21. Jaroš (PK), 47., 74. Příhoda, 70. Špaček. Rozhodčí: Šťastný. ŽK:2:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Luka n. J.: Plavec – Brožek, Kubeš, Doležálek, Boháček – Horáček (57. Číhal), Bratršovský (83. Frühbauer), Kabátek (46. Brnický), Trombelli - Hintnaus, Toman. Stonařov: Krupica - Skála, Bláha, Špaček, Setnička (65.Šmarda) – Čumpl, Jaroš, Šána, Příhoda – Fazekaš (80. Turoň), Gavallér (85. Plavec).

MĚŘÍN – PUKLICE 3:2

Obě mužstva si v úvodu zápasu vytvořila po šanci. Do vedení se ujali hosté. Po centru a zmatku ve vápně se nelépe zorientoval Škrdla a do protipohybu Sysla otevřel skóre. Měřínu se podařilo vyrovnat na začátku druhé půle. Přihrával Kolda a zakončoval Šoukal. Hned poté hostující Špendlíček fauloval v přerušené hře a musel pod sprchy. I v deseti byly ovšem Puklice nebezpečné a dokonce znovu vedly. To když chybující obraně utekl Trunda. Za pět minut ovšem kopal roh Sýkora a Šoukal svou druhou trefou v zápase opět vyrovnal. V závěrečném domácím tlaku se odražený míč dostal k Heřmánkovi a ten ho poslal do prázdné branky.

Góly: 51. a 70. Šoukal, 87. Heřmánek – 32. Škrdla, 65. Trunda. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (53. M. Špendlíček). Diváci: 260. Poločas: 0:1. Měřín: Sysel – Matoušek, Uchytil (60. Heřmánek), Pokorný, Doležal – Letmajer, Šoukal, Kolda, Horák (79. Tvrdík) – Sýkora, Robotka (84. Vyzibla). Puklice: Klačka – Medvík, Trunda, Tyšl, Zeman (80. Hekerle) – Hrdlička, Marek Tůma, Kružík, Škrdla (59. Novotný) – Křišťál (21. Špendlíček), Martin Tůma.

STUDENEC – BEDŘICHOV 4:4

Do prvního poločasu nastoupili hosté aktivněji, Mašek otevřel už ve 3. minutě skóre. Domácí J. Strnad ale stačil snížit. I vstup do druhého poločasu Bedřichov vyšel náramně. Lacina vrátil svým barvám vedení, které ale dlouho netrvalao. J. Strnad svým druhým gólem srovnal a o chvíli později stejný hráč zkompletoval hattrick. Navíc Rousek zvýšil na 4:2 a zdálo se být rozhodnuto. Jenže Bedřichov nesložil zbraně, Lacina snížil a v 89. minutě trefil bod Vaněk.

Góly: 35., 49., 54. J. Strnad, 68. Rousek – 47., 84. Lacina, 3. Mašek, 89. Vaněk. Rozhodčí: Voborný. ŽK: 2:1. Diváci: 130. Poločas: 1:1. Studenec: M. Rousek – D. Rousek, Vrba, P. Strnad (49. Kučerňák), J. Strnad - M. Strnad (Komárek), K. Mrňa, Hájek, Matějek - Holoubek, M. Mrňa. Bedřichov: Šana – Telčer, Číhal, Taiskr, Vacek - Hora, D. Mašek, Lacina, Cabuk (74. Roudenský) – Vaněk.