Bohemka si už zajistila návrat do první ligy, tak jaké máte pocity?
Tak samozřejmě jsme všichni šťastní. Ale jelikož jsme měli velký náskok, tak jsem s tím už tak nějak počítal. Určitě jsme rádi, že jsme to zvládli už teď a další zápasy budeme moct odehrát v klidu a doufám, že v nich odvedeme lepší výkony než v Jihlavě.

Vyhráli jste 1:0, jak jste tedy zápas viděl?
Byl to naprosto remízový zápas, protože Bohemka a ani Jihlava se prakticky nedostaly do vyložených šancí. Jihlava udělala v prvním poločase jednu hrubou chybu, byla za to potrestána a pak už jsme víceméně to utkání kontrolovali. Myslím si ale, že utkání pro diváka moc atraktivní nebylo.

Co jste říkal na hru Jihlavy? Nezklamala vás?
Můžu porovnávat, protože před třemi roky jsme s ní taky hráli a v té době měla lepší mužstvo, které bylo schopné vytvořit tlak a bylo i nebezpečné v šestnáctce. Tentokrát mě zaujal jen jeden hráč, a to její kapitán (Petr Faldyna, pozn. aut.). Jinak si myslím, že to bylo takové plané ze strany Jihlavy, ale musím uznat, že z hlediska Bohemky to bylo skoro stejné.

Vy už v první lize jste, ale druhé místo ještě není jisté, jak budete vnímat boj o tu druhou příčku. Komu byste popřípadě přál postup?
Tak přál? Mně je to v podstatě jedno. Hlavní je, aby se to vybojovalo na hřišti. Já mám momentálně smíšené pocity, a to z toho, že Čáslav veřejně říká, že když postup vykope, tak ho bude chtít prodat. V tom já ztrácím trochu smysl sportu, když dělám sport pro to, abych zvítězil, abych z něj měl dobrý pocit a ne, abych ho prodával. Z toho jsem trochu zklamaný a rozladěný, dá se říct.

Z tohoto pohledu byste přál postup Jihlavě?
Tak samozřejmě by si to nejprve měla zasloužit. Ale musím být i kritický, s takovýmto mužstvem by v lize měla asi velké problémy.

A jak se vám líbí jihlavský stadion?
Tak já jsem tu tři roky nebyl. Jsou tady nové stožáry, ta tribuna je nádherná. A myslím, že kdyby se jim podařilo udělat stejnou tribunu i na druhé straně, tak je to nádherný fotbalový stadion a liga by se tady dala určitě hrát.