SOBOTA

Krajský přebor: Hartvíkovice – Třebíč B (Kuchyňa), Jemnicko - Havl. Brod (Kliner), Bystřice - M. Budějovice (Sojka, 16.00).

I.A třída - skupina A: Žirovnice – Habry (Tesař), Kamenice – Janovice (Hrůza), Dlouhá Ves – Dobronín (Kalina).

I.A třída - skupina B: Křižanov - St. Říše (Jar. Kůrka, 14.00), Rantířov – Budišov (Ondráček).

I.B třída - skupina A: Černovice – Čejov (Nejedlý), Humpolec B – Kožlí (Pfeifer, 14.00), Chotěboř B – Lípa (Trocha).

I.B třída - skupina B: Borovina – Studenec (Drahotušská), Bedřichov – Hrotovice (Šedivý).

I. liga dorostu: Jihlava - Hradec Králové (11.00 st. a 13.15 ml.).

MS liga dorostu: Jihlava B – Vyškov (10.15 st. a 12.30 ml.).

MS divize dorostu: Velké Meziříčí - Otrokovice (10.15 st. a 12.30 ml.), Havl. Brod – Kunovice (10.15 st. a 12.30 ml.), Vrchovina – Břeclav (14.15 st. a 16.30 ml., hř. Radešínská Svratka).

Krajský přebor dorostu: Pelhřimov – Pacov (Svoboda, 11.00 st. a 13.15 ml.).

I. třída dorostu - skupina A: Žirovnice – Ždírec (Ságl, 14.00), Štoky – Luka (Šťastný, 14.00), Bohdalov – Lípa (Bártová, 16.30), V. Beranov – Tis (Vidlák, 14.00), Brtnice – Přibyslavice (Fabeš, 14.00).

I. třída dorostu - skupina B: N. Syrovice - M. Budějovice (Šetek). Bystřice – Hrotovice (Janíček, 10.30), Nová Ves – Jaroměřice (Straka, 14.00), Třebelovice – Náměšť (Prokop).

MS divize žáků: Jihlava B – Pelhřimov (10.00 st. a 11.45 ml.), Vrchovina – Vyškov (10.00 st. a 11.45 ml.).

Krajský přebor žáků: Žďár – Třebíč B (Žilka, 9.00 ml. a 10.45 st.), Humpolec – Ledeč (Bína, 10.00 st. a 11.45 ml. - hř. UT), Bedřichov – Jemnicko (Šťastný, 9.00 st. a 10.45 ml.), Chotěboř – Telč (Zadina, 9.00 ml. a 10.30 st.), Padov – Kamenice (Holub, 9.00 st. a 10.45 ml.), V. Meziříčí – Bystřice (Rosický, 14.45 ml. a 16.30 st.).

I. třída žáků - skupina A: Hrotovice – Náměšť (Čech, 15.00 ml. a 16.30 st.), Okříšky – Radostín (Veselý, 9.00 st. a 10.45 ml.), Jaroměřice - V. Bíteš (Jurka, 9.00 st. a 10.45 ml.).

I. třída žáků - skupina B: Ždírec – Počátky (Sojka, 9.00 ml. a 10.30 st.), Přibyslav – Pelhřimov B (obrtlík, 9.00 ml. a 10.30 st.), Polná – Čejov (Petr st., 15.00 ml. a 16.30 st.), Batelov – Světlá (Beseda, 12.30 st. a 14.30 ml.).

NEDĚLE

Divize: Ždírec – Konice, Žďár – Líšeň (10.15).

Krajský přebor: Jaroměřice – Nová Ves (Rosický), Polná – Herálec HB (Žilka), V. Bíteš – Pelhřimov (Martenek), Vrchovina – Humpolec (Jm KFS), Světlá – Okříšky (Vidlák).

I.A třída - skupina A: Ledeč – Padov (Slezák), Přibyslav – Chotěboř (Holub), Spedice – Věžnice (Šimák), Štoky – Ústrašín (Klement).

I.A třída - skupina B: Třešť – Čáslavce (Sochor), Bohdalov - V. Meziříčí B (Burian), Přibyslavice – Rapotice (Sýkora), Šebkovice – Herálec ZR (P. Nenadál), Kouty – Náměšť (Šula).

I.B třída - skupina A: Pelhřimov B – Počátky (Prokop), H. Borová – Kostelec (Janíček), Tis - G. Jeníkov (Čamra).

I.B třída - skupina B: Rozsochy – Luka (Jm KFS), Stonařov – Vrchovina B (Svoboda, 15.00), Rudíkov – Měřín (Šetek), Puklice – Jakubov (Jůn), Mohelno – Křoví (Fridrichovský).

Krajský přebor dorostu: Třešť – Ledeč (Hájek, 11.45 ml. a 14.00 st.), Okříšky – Žďár (Švec, 10.00 st. a 12.30 ml.), V. Bíteš – Batelov (Tesař, 11.45 st. a 14.15 ml.), Kamenice – Polná (Fabeš, 9.30 st. a 11.45 ml.), Třebíč B – Bedřichov (Hrůza, 10.15 st. a 12.30 ml.).

I. třída dorostu - skupina A: Světlá – Žirov (Šťastný, 14.00), Puklice – Černovice (Masopust, 14.00).

I. třída dorostu - skupina B: Telč – Jemnicko (Kuchyňa, 14.00), Radostín – Nedvědice (Trocha, 14.00), Svratka – Budišov (Slíž, 14.00).

Krajský přebor žáků: M. Budějovice - Havl. Brod B (Křenek, 9.00 ml. a 10.30 st.).

I. třída žáků - skupina A: Luka - V. Meziříčí B (Hájek, 9.00 st. a 10.45 ml.).

I. třída žáků - skupina B: G. Jeníkov – Spedice (Volf, 13.00 st. a 15.00 ml.).

Není-li uvedeno jinak, zápasy začínají v 16.30.