Puklice ani Luka si bodově nepolepšily

Jihlavsko - Do vážné situace se po víkendu dostali „bétřídní“ fotbalisté Puklic a Luk nad Jihlavou. Oba celky prohrály a poperou se o udržení.

25.5.2009

Ilustrační fotoFoto: David Mahel

I. B TŘÍDA – SK. A

H. BOROVÁ - KOSTELEC 0:3

První poločas nabídl oboustranně atraktivní fotbal. Zatímco Borová zahazovala jednu gólovou příležitost za druhou, hosté stříleli góly. Nejdříve po narážečce kostelecký Smejkal otevřel skóre a po půlhodině hry vymetl Čihák vingl.

Hned v úvodu druhého poločasu borovský Šrámek znovu orazítkoval tyč, tentýž hráč a po něm Blažek byli znovu blízko gólu, ale neuspěli. Technicky lepší hosté v závěru po hlavičce Šmahela pojistili zisk tří bodů.

Góly: 15. Smejkal 30. Čihák, 72. Šmahel. Rozhodčí: Janíček. ŽK. 3:2. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Kostelec: Toms - P. Procházka, Fejt, Nosek, Čírtek - Zamastil, Smejkal, A. Procházka, Kružík (60. Bahtčis) - Čihák (89. Duben), Šmahel.

I. B TŘÍDA – SK. B

BEDŘICHOV – HROTOVICE 5:1

Domácí hráli nervózně, čehož zkušení hosté využili a dostali se do dvou velkých šancí, ty ale neproměnili. A tak z ničeho nic udeřil z pravé strany P. Mašek.

Druhé dějství načal krásným volejem po rohovém kopu znovu Mašek, a když rozhodčí vyloučil hostujícího Krajču, zdálo se být rozhodnuto. Ale hosté snížili po parádní trefě Votavy. Jejich snahu utnul zkompletovaným hattrickem Petr Mašek, kterému předložil třetí branku jako na zlatém podnosu Vacek.

Poté domácí ovládli hřiště, což ještě korunovali skórující Grepl a Vaněk.

Góly: 28., 46. a 70. P. Mašek, 75. Grepl, 85. Vaněk – 65. Votava. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (59. Krajčo). Diváci: 80. Poločas 1:0. Bedřichov: Roudenský – Heřámenk, Číhal, M. Vacek (83. Volák), Paulík – Hora, D. Mašek, J. Vacek (60. Vaněk), Grapl (88. Telčer) – P. Mašek, Horáček.

STONAŘOV – VRCHOVINA B 2:2

Hosté vsadili na hru po lajnách, na což Stonařov nezareagoval a po přesném centru Chrásta se prosadil z voleje pálící O. Folprecht. Domácí odpověď „upekl“ po Jarošově prostrčení Příhoda, jenže vzápětí Stonařov propadl ve středu hřiště a střela Kršky s přispěním nerovnosti terénu skončila v síti. Ještě do přestávky navázal na střelecké hody zkušeným zakončením stonařovský Gavaller.

Po změně stran už rezerva Vrchoviny tolik nebezpečná nebyla, a tak jedinou gólovku měl na kopačce Šána. Jenže osamocen ve vápně váhal tak dlouho, až jeho pokus obránci zblokovali.

Góly: 19. Příhoda, 39. Gavaller - 11. O. Folprecht, 20. Kršek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas 2:2. Stonařov: Krupica – Špaček (70. Turoň), Bláha, Příhoda, Skála – Šána, Šmarda, Čumpl, Nešpor (78. Plavec) – Jaroš, Gavaller.

PUKLICE – JAKUBOV 0:1

Souboj o „šest bodů“ domácím nevyšel. V první půlce se nehrál pěkný fotbal a Klačka dokázal obě svoje chyby napravit a udržet čisté konto. To samé se povedlo i Klímovi na druhé straně, na kterého domácí nevyzráli i přes několik jasných šancí.

Po změně stran se obraz hry nezměnil. Bojovné střetnutí ale nakonec vítěze našlo. Po hodině hry se hostující Milan Dunkler protáhl až na roh vápna, odkud vyslal hodně nepovedenou střelu na Klačku, který ovšem zůstal stát jako přikovaný a pouze hleděl, jak se míč dokutálel do branky. Puklice ve zbytku utkání prahly po vyrovnání, ale střelci pálili slepými.

Gól: 61. Milan Dunkler. Rozhodčí: Jůn. Bez ŽK. Diváci: 130. Poločas 0:0. Puklice: Klačka – K. Medvík, Trunda, Tišl (84. Novotný), Zeman – Hrdlička, Marek Tůma, D. Medvík, Kružík (71. Příhoda) – Křišťál (61. Hekerle), Martin Tůma.

ROZSOCHY – LUKA N. J. 3:0

V Rozsochách se vše podstatné událo mezi desátou a třináctou minutou, kdy se Rozsochy prosadily hned třikrát! Domácí Dvořák nejprve využil přesného centru Kalvody. O minutu později ho napodobil Antonín Bureš a na 3:0 pro domácí zvyšoval z penalty Šibor, který tak potrestal faul na Padrtku. Po zbytek utkání Rozsochy kontrovaly hru a hlídaly si tříbrankový náskok.

Góly: 10. Dvořák, 11. A. Bureš, 13. R. Šibor (PK). Rozhodčí: Trávníček. ŽK: 4:3. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Luka n. J.: Čejka – P. Hintnaus (66. Číhal), Brožek, Kabátek, Kubeš – Horáček, Trombelli, Doležálek, M. Hintnaus – Toman, Brnický (56. Frihbaüer).

25.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Tvůrčí práce a design - Tvůrčí práce a design Fotograf, kamereman a 19 000 Kč Ostatní fotografové Pracovník na digitalizaci látek. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Profil : , • SOU, SŠ nebo VŠ se zaměřením na fotografii, • Dobrá mluvená i psaná angličtina nebo němčina, • Výborné barevné vidění , • Logické myšlení, cit pro detail, kreativnost , • Samostatně konající a aktivní přístup , • Vytrvalost, pečlivost, komunikativnost, orientace na výsledek, • Časová flexibilita , , Náplň práce : , • Digitální fotografování látek (metráž) v normalizovaných podmínkách , • Barevná korekce snímků oproti reálné látce , • Další počítačové zpracování snímků speciálním software , • Přípravné a postprodukční práce ohledně digitalizace , • Komunikace se zákazníkem v cizím jazyce , • Řidičský průkaz B, , Nabízíme :, • Možnost uplatnění ve velmi specializované oblasti , • Kreativní práce , • Denní komunikace v cizím jazyce , • Zaškolení do problematiky digitalizace látek zajistí zaměstnavatel , • Možnost kariérního vzestupu dle schopností a dovedností, • Možnost seberealizace. , • Motivující mzdové hodnocení. , • Zázemí prosperující společnosti s tradicí. , • Pružnou pracovní dobu , • Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, prémie za nemarodění, Místo výkonu práce Plandry., V případě zájmu pošlete profesní životopis na kral@staalboek.cz. Pracoviště: Staalboek s.r.o., 588 41 Vyskytná nad Jihlavou. Informace: Zdeněk Král, . Věda a výzkum - Věda a výzkum Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji 25 000 Kč Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji Samostatný vývojový pracovník - zkoušky. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce Humpolecká 5, Jihlava., Charakteristika pozice:, · provádění zkoušek a optimalizace vstřikovacího zařízení na zkušebně motorů (brzdě), vč. analýzy emisí, · vývojové práce na konkrétním úkolu, · provádění zkoušek a měření funkčních vzorků, · řízení a vyhodnocování zkoušek, koordinace výroby, projektové řízení vývojových úkolů, · technické jednání se zákazníky i dodavateli, , Požadujeme:, · VŠ vzdělání, strojní zaměření (ideálně se zaměřením na spalovací motory) – možno i absolvent, · praxe v automobilovém průmyslu ve vývoji, zkouškách - výhodou, · znalost práce s PC – Windows, MS Office (Word, Excel, Power Point) - výhodou, · znalost AJ komunikativní úroveň - výhodou, · zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, ochota učit se, loajalita, ochota cestovat, · ŘP sk. B - výhodou. Pracoviště: Motorpal, a.s., Humpolecká, č.p. 313, 586 01 Jihlava 1. Informace: Irena Svobodová, +420 567 132 560. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 90 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pomocné práce v kuchyni, skládání nádobí do myčky, příprava občerstvení.. Pracoviště: Living venues a.s. - hotel fara rančířov, 586 01 Jihlava 1. Informace: Barbora Hudcová, +420 731 157 306. Výroba - Výroba Seřizovači 25 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních fréz FRÉZAŘ CNC. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup dle dohody. , Chcete pracovat jako frézař CNC? Máte SOU strojního zaměření? Pracoval jste jako frézař a máte praxi na obdobné pozici? Vyznáte se v technické dokumentaci? Pak nás kontaktujte!! , V případě, že máte o uvedenou pozici zájem, zašlete svůj životopis na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu uveďte "FRÉZAŘ CNC - MODYNAS".. Pracoviště: Modynas, s.r.o., 586 01 Jihlava 1. Informace: Gita Neckařová, +420 567 113 133.

Alexander Kovář  (v oranžovém dresu R.U.M.) si „vodí“ hráče Hranaté koule. Jako první dosáhl na začátku podzimní části I. ligy na magickou metu 500 vstřelených branek!

Pálí jako slovutný Bican. Kovář už dokázal nastřílet famozních 500 gólů

Moravské Budějovice už ví, že Stonařov má nabito

Volejbalové juniorky rozjíždí extraligu

Jihlava – Volejbalové juniorky KCTM Vysočina vstoupí do druhé sezony mezi elitou. Trenérka Dana Melicharová svým svěřenkyním věří, že extraligu udrží, i když ví, že v „české“ skupině je čekají náročné mače. V sobotu se v podzimní premiéře představí v jihlavské hale Teniscentra, kde přivítají od 10.00 a 14.00 České Budějovice.

Basketbalisté přivítají Zlín

Brno, Jihlava – Generálku mají za sebou, teď už jen naladit správně formu a vstoupit do nového ročníku I. ligy vítězně. Basketbalisté BC Vysočina se po turnaji v Brně chystají na první ostrý zápas sezony. V neděli přivítají na své palubovce velmi silný Zlín.

-

Derby nevyšlo celému týmu

Jihlava – Dva domácí zápasy, z toho jen dva body díky lépe zvládnutému prodlouženía nájezdům. Takový je sumářz posledních dvou utkání hokejové extraligy, v níž Dukla hostila Salcburk a Žďár.