V novém působišti se teprve zabydluje, ale první dojmy jsou prý velmi pozitivní.


Cabúk si po odchodu z Polné, která s ním další spolupráci neprodloužila, od fotbalu dlouho neodpočinul. Minulé úterý se upsal Rantířovu. „Je to oddíl, který to s fotbalem myslí dobře, a já se tady cítím dobře.

Ty podmínky se vylepšily - jsou tu nové kabiny, pěkné opravené hřiště a malá umělka. Navíc se trénuje ve Vyskytné, což je také velká výhoda,“ říká nový kouč Rantířova Gustav Cabúk.


K dispozici má patnáct hráčů a dva gólmany. „Kádr je relativně široký. Navíc se dá čerpat i z béčka nebo dorostu,“ těší bývalého trenéra Polné, který své svěřence na úvodních trénincích nešetřil. „Dali jsme jim trochu zabrat, ale tréninková morálka je dobrá. Kluci mají chuť a je dobré, že tu je několik zkušených hráčů, kolem kterých se točí perspektivní mladíci,“ doplňuje.


S hráči a jejich fotbalovými kvalitami se stále sbližuje. „Na nějaké velké seznamování moc času nebylo. Sezona začíná brzy, je to krátká doba. Pokud to vyjde, tak sehrajeme čtyři přáteláky. Máme těžký los, na úvod Novou Ves a Rapotice, tak uvidíme, jak se připravíme a hráči se s tím poperou,“ dodává Cabúk.