Start se povedl i Lukám a Telč. Jediný Kostelec vyšel naprázdno.

I. B TŘÍDA – SK. A

BEDŘICHOV – G. JENÍKOV 8:0

Domácí vstoupili do utkání s chutí a už v 17. minutě bylo takřka rozhodnuto. Bedřichovští přidali k převaze i produktivitu, a přestože se Jeníkov za stavu 0:3 herně zvedl a také párkrát zahrozil, do černého pálili pouze domácí. Těm se povedl i vstup do druhé části, v níž už hosté rezignovali a smířili se s debaklem. Do listiny střelců se za domácí zapsal i gólman Roudenský, který proměnil penaltu.

Góly: 9. Paulík, 11. P. Mašek, 17. Vacek, 33. D. Mašek, 47. a 81. Volák, 65. Roudenský (PK), 79. Kolman. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas 4:0. Bedřichov: Roudenský – Vystrčil (50. Kolman), Číhal, Heřmánek, Vacek (46. Volák) – Hora, D. Mašek, Lacina, Paulík (81. Špendlíček) – P. Mašek, Pertl. G. Jeníkov: Krajíček – Fendrych, Kubeš, Liška, Piskač (49. Koten) – Rokos, Šindelář (46. Hájek), Ortenský, Vašíček – Šulc, Petr.

TIS – KOSTELEC 3:1

V utkání byl ještě znatelný začátek sezony, z toho pramenilo na obou stranách hodně nepřesností. Až ve 22. minutě Kučera přistrčil Veselému a ten jenom zasunul do opuštěné branky. Po změně stran začali sice lépe domácí, ale nejdříve se radovali hosté, když při bránění propadl Halama a Čírtek srovnal na 1:1.

Tis však v tempu nepovolil a dočkal se v 73. minutě, kdy Havel vyslal pas na Krajíčka, ten utekl po levé straně a Miřátský přímo z voleje trefil na 2:1. Výhru pojistil o chvíli později Veselý, když proměnil penaltu za faul na pronikajícího Miřátského.

Góly: 22. a 76. Veselý (druhý z PK), 71. Miřátský – 67. Čírtek. Rozhodčí: Bělovský. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:O. Tis: Havel – Kučera, Pipek (80. Zadina), Miřátský (72. Vacek), J. Benák - P. Benák, Veselý, Novotný, Krajíček – Halama, Mil. Kozlík. Kostelec: Toms – J. Procházka, Fejt, Čírtek, Páral – Zamastil, Smejkal, Ohnsorg, A. Procházka – Bartejs (77. Kružík), Šmahel (71. Duben).

I. B TŘÍDA – SK. B

TELČ – ŠTĚPÁNOV 3:1

Lepší vstup do zápasu měli domácí, kdy za ně už v 8. minutě po zaváhání brankáře vstřelil gól hlavou Holý. Na druhou branku si diváci počkali půl hodiny, ve které měli Telečští územní převahu. V 37. minutě se po krásné souhře s Chalupou do prázdné branky trefil opět Holý.

Po přestávce byl aktivnější Štěpánov a v 59. minutě zaslouženě snížil díky Janovi Veselskému, který zredukoval náskok domácích střelou z vápna k tyči. Po brance však proběhlo v táboru Telče střídání, které ji „nakoplo“ a hned potom opět navýšila svůj náskok na rozdíl dvou branek. Po centru Bodláka se hlavou trefil Všohájek. Hosté pak ještě zvýšili tlak, ale maximem jejich snažení bylo 80. minutě nastřelené břevno. Konec zápasu už si ovšem Telč pohlídala.

„Jsme určitě spokojeni. Měli jsme v zápase sice herní výpadek, ale kluci naštěstí zabrali. Jsme rádi, že se nám návrat do soutěže vydařil,“ zhodnotil utkání vedoucí Telče, Michal Kříž.

Góly: 8. a 37. Holý, 63. J. Všohájek – 59. Veselský. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 2:0. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Telč: Kozák – Morong, Švec, D. Všohájek, J. Všohájek – Hejda, Strnad (61. Vondrák), Bartůšek, Chalupa – Holý, Bodlák (84. Plucar). Štěpánov: Bednář – O. Nečesánek (66. Jílek), Kroupa, Buček (75. R. Nečesánek), Jakub Veselský – Sedláček, Hrubeš, Vrzal, Špatka – Jan Veselský, Trojanovič.

LUKA – MOHELNO 5:3

Hned v první minutě měl vyloženou šanci domácí Toman, ale gólovou příchuť měl až jeho pokus ze 7. minuty. Mohelno dostalo druhý tvrdý úder po kombinaci Tomana, Hlávky a zakončujícího P. Hintnause.

Lukám vyšel vstup i do druhého dějství. Toman vybídl pěknou přihrávkou znovu P. Hintause a bylo to 3:0. Poslední dva zbylé góly domácích vymyslel Trombelli. Na jeho akce po pravé straně si nejdříve naběhl M. Hintnaus, a v 63. minutě zakončoval opět do prázdné branky Číhal.

Mohelno ale tak velký debakl odmítlo a pro údiv všech ještě třikrát skórovalo. Ztrátu koncentrace využili dvakrát Němec a jednou Horký. Na vítězství Luk to ovšem nic nezměnilo.

Góly: 7. Toman, 18. a 50. P. Hintnaus, 56. M. Hintnaus, 63. P. Číhal – 73. a 80. Němec, 77. Horký. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas 2:0. Luka n. J.: Žatečka – Boháček, Kubeš, Hlávka, Brožek – Trombelli, Bratršovský (63. Horáček), Kabátek, P. Hintnaus – M. Hintnaus (58. P. Číhal), Toman (71. Pibil). Mohelno: Štěpán – Vaníček, Drápela, Sladký, Malý (83. Žák) – Mohelský (80. Kerndl), Foretník, Horký, Ostrý – Cabejšek, Němec.