Do jarních bojů malé kopané se v týdnu pustili i veteráni

Jihlava -Starlet sezatím trápí, podlehl i Armagedonu a se dvěma body je předposlední.

30.4.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

V týdnu popošla jihlavská malá kopaná o další krok dál. Většina soutěží odehrála 4. kolo, obě nejvyšší ligy teprve třetí, ovšem pohled do tabulky I. Ježek ligy je stále celkem překvapující. Pomalu ale jistě se rozjíždí i veteránská AMCICO liga, která započala svoji jarní sezonu 1. kolem, v němž se s brankami roztrhl pytel.

Třetí dějství I. Ježek ligy nabídlo spoustu gólů v zápase mezi vedoucí Pohárovou středou a Kulovým Bleskem. Po remízovém poločase 2:2 Pohárovka ve druhé půli přidala, vyhrála 8:4 a tím si pojistila 1. místo v tabulce.

Utkání mezi Armagedonem a Starletem se rozhodlo hned v úvodu. Než se Starlet stačil rozkoukat, tak prohrával 3:0 a přestože se snažil a zápas zdramatizoval, Armagedonu podlehl 4:6 a na první jarní výhru stále čeká.

Klasici si v zápase s Eurovia vypracovali spoustu šancí, ale v první půlce žádnou neproměnili, naopak soupeř byl produktivnější a poločas vyhrál 3:0. Po změně stran Eurovia dvakrát inkasovala, ale víc už Klasikům nepovolila.

Bumerang si připsal další důležité tři body v zápase se Sportvelem, když vyhrál 6:3 a senzačně se pohybuje na medailových pozicích.

Dramatický zápas byl k vidění mezi Ježky a www.odbilla.cz. Vyrovnaný mač rozhodli Ježci brankou na 5:4 dvacet vteřin před koncem, čímž trochu zastínili soupeřova střelce Čermáka, autora všech branek www.odbilla.cz.

Poměrně nečekaný výsledek se pak zrodil v zápase mezi Litrpůlem a Plastomou. Plastoma sice vedla 1:0, ale to bylo vše, na co se zmohla. Poté se už prosazoval jen Litrpůl a po výhře 3:1 se usadil na druhém místě tabulky.

Ve II. Trialog lize potvrzují skvělou formu Flyers Jihlava, kteří sestřelili Real ´91 a s plným počtem bodů vládnou soutěži. Z výhry se radovali i Strejkové, kteří celkem snadno přejeli Černou smrt. Slavila i rezerva Ježků, která si poradila s nebezpečným nováčkem, Torpédem Batelov. První jarní body si připsala Rychlá rota, která zdolala nekompletní Trialog. V souboji dvou mladých týmů, Globalu a Mudrců, se hrála vyrovnaná partie a šťastnější byl nakonec Global. FC Atis zadělal na vítězství nad Atleticem Batelov hned v první půlce, kterou vyhrál 6:0.