Jihlavský klub už dlouhodobě pomáhá svému sousedovi – Dětskému centru Jihlava. V letošním roce do něj ve spolupráci s akciovou společností PSJ putovala částka ve výši 10 000 korun.

Nově pak hráči A týmu, zaměstnanci a trenéři klubu přispěli Charitní pečovatelské službě při Oblastní charitě Jihlava. Vybraná suma 13 100 Kč bude použita na nákup terapeutického materiálu pro její klienty. Finance včera osobně předala členka představenstva Jarmila Vaculíková společně s útočníkem Stanislavem Teclem.

Pravidelnému opakování se těší i projekt dorosteneckých a ženských týmů FC Vysočina. Mladí hráči FC Vysočina každoročně na počátku prosince navštíví dětské oddělení jihlavské nemocnice a malé pacienty obdarují drobnými i velkými dárečky.

S hromadou dárků přišli mezi pacienty už ve čtvrtek druhého prosince. „Opravdu se před nimi skláním. Takhle mladí kluci a doslova si utrhnou ze svého kapesného peníze a dají to nemocným dětem. Tak to je úžasný,“ uvedla na webových stránkách jihlavské nemocnice vrchní sestra dětského oddělení Bc. Simona Hájková.