O víkendu se hrály další přátelské zápasy. Tím nejzajímavějším bylo zřejmě utkání mezi Janovicemi a Bítovčicemi. V tomto utkání padlo hned jedenáct branek. Kvalitní výkon také předvedli fotbalisté Luk nad Jihlavou. Ti hostili Bohdalov a podle trenéra Davida Votavy se odehrálo nadprůměrné utkání.

Janovice – Bítovčice 8:3

Hodnocení zápasu domácího trenéra Václava Hospodky: „Hráli jsme první přátelský zápas, takže byly vidět známky zimní pauzy. Do zápasu jsme vstoupili s chutí, což se projevilo na výkonu i výsledku. První dějství jsme zvítězili 5:0.

V druhé půli už jsme se díky vysokému náskoku uspokojili, a tak jsme třikrát inkasovali. Z dobrého vstupu neděláme žádné závěry, ale s výhrou jsme spokojeni. Čekají nás ještě přátelská utkání s týmy z vyšších soutěží, a tam se teprve projeví naše kvality.“

A jak viděl utkání trenér Jiří Holas? „Utkání pro nás bylo velkým zklamáním. V zápasu nám chybělo hned sedm hráčů ze základní jedenáctky, a to se podepsalo na celkovém dojmu. Důvody jsou zranění i nemoci. Jedinou kladnou věc, kterou bych ze zápasu mohl vytknout, je fyzické zatížení. Domácí nám dali zabrat. Ovšem s výkonem jsem hluboce nespokojen. Musím doplnit, že Janovičtí potvrdili svoje kvality a jsou jednoznačně aspirantem na postup.“

Góly: 4x Cvach, 3x Padrnos, Lapeš – 2x Šťáva, Fejta. Poločas: 5:0. Rozhodčí: Kalaš. Janovice: Koubek (Musil) – Lapeš, Černý, Reiterman, Slezák – Brnický, Vacek, Špendlíček, Barák – Padrnos, Cvach (Střídali: Šuhaj, Zeman). Bítovčice: Voskovec (Tomala) – Z. Kourek, Vondrák, Bartůšek, Komárek – Šťáva, Vacek, Niederle, Láznička, Pavlíček - T. Kourek, Fejta (Střídal: Urbánek).

Luka nad Jihlavou – Bohdalov 1:1

Hodnocení trenéra louckých fotbalistů Davida Votavy: „Jednalo se o velmi kvalitní utkání, které splnilo účel. Bohdalovští prověřili naši defenzivu a potvrdili svoje kvality. Pro nás to bylo druhé utkání v letošním roce a jsme velice rádi, že jsme ho právě s tímto soupeřem mohli odehrát.

První poločas byl velmi vyrovnaný, hrálo se nahoru dolu, ale branka nepadla. Do druhé půle opět vstoupila obě mužstva dobře, ale první branky se diváci dočkali až v poslední desetiminutovce. V 80. minutě se po rohovém kopu prosadili fotbalisté Bohdalova a o pět minut později střelou z dvaceti metrů překonal soupeřova brankáře Martin Boháček.

Remíza byla zasloužená, s celkovým výkonem všech hráčů jsem spokojen. Všichni splnili očekávání.“

Gól: Boháček. Poločas: 0:0. Luka nad Jihlavou: R. Toman – Trombeli, Kubeš (46. Kabátek), Bratršovský, Hlávka – Hrdlička, Boháček, Navrátil (46. Brožek), Vařejka (46. Číhal) – F. Toman, Vondrák (46. Hintnaus).

Třešť – Horní Cerekev 2:0

Na začátku utkání měl domácí Slavoj hodně práce v obranné činnosti, hosté několikrát ohrozili třešťskou branku, ale své dvě vyložené šance proměnit nedokázali. Ve 28. minutě Horní Cerekev udělala hrubou chybu v obraně, kterou využil domácí Chalupský. O pár minutek později označil hezkou střelou břevno Jan Tausch.

V druhé půli už převzali režii domácí fotbalisté Třeště, kteří překonali soupeře fyzicky. V závěru utkání unikl hostujícím Martin Hron, který potvrdil vítězství na 2:0.

Hodnocení „kouče“ Petra Jelínka: „S přípravou jsem zatím nadmíru spokojen. Těší mne, že i přesto, že kádr tvoří hráči z B-týmu a dorostu, neinkasovali jsme branku. Máme za sebou čtyři utkání, která jsou zatím v klidnějším tempu, ale hra se vyvíjí dobře, a tak můžeme být spokojeni.“

Góly: Chalupský, Hron. Poločas: 1:0. Třešť: Šebesta – Veselý, Procházka, J. Tausch (M. Tauch), Bachman - Hron, M. Svoboda (Kacafírek), Trnka, Krejčí - Chalupský, Rejcha.