DOBRONÍN – LUKA N. J. 1:4

Fotbalistům Luk se v přípravě daří, což potvrdili i proti Dobronínu. „V prvním poločase jsem nebyl spokojen, ale po pohovoru v půlce se hra razantně zlepšila a my jsme zaslouženě vyhráli,“ hodnotí trenér Luk David Votava. „Hodnotí se mi to velice špatně, protože přístup některých byl velmi špatný, tahali jsme za kratší konec,“ komentuje kouč Dobronína Radek Šerý.

Góly: Kalců – Toman 2, Kucarov, Horáček. Poločas 1:1. Dobronín: J. Chvátal – Štefko, Skořepa, Forman (60. R. Chvátal), Petruš – Záškoda, Hlávka, Smejkal, Mikšíček (60. Meloun) – Kalců, Šafrhanz. Luka n. J.: Čermák – Hlávka, Kubeš, Bratršovský, Trombelli – Boháček, Kabátek (46. Horáček), Kucarov, Navrátil (46. Číhal) – M. Hintnaus, Toman.

FINÁLE PELHŘIMOVSKÉHO TURNAJE
TŘEŠŤ – H. CEREKEV 2:1

V první půlce se Hron proháčkoval do vápna, narýsoval přihrávku na Trnku, který otevřel skóre. Po změně stran mohla Třešť skóre navýšit, ale místo toho přišlo vyrovnání. Těsně před koncem rozhodl o vítězi turnaje Herkner. „Co se týká turnaje, jsem s ním spokojený. Všechny zápasy byly přínosem a vítězství jsme si myslím zasloužili, kluci k tomu přistupovali zodpovědně,“ doplňuje trenér Petr Jelínek.

Góly: 26. Trnka, 79. Herkner. Poločas 1:0. Třešť: Šebesta – Veselý (41. M. Tausch), J. Svoboda (41. Kříž), Kodys, Pěnička – Hron, Sedláček (41. Herkner), Trnka, Krejčí – Gutwald, Mareš (46. Chalupský).

STONAŘOV – ŠTOKY 2:1

Stonařov byl lepším týmem, ale svou převahu nedokázal proměnit v jasnou výhru. „Herně to nebylo nic moc a velké problémy máme i s koncovkou. Na druhou stranu, byl to první zápas na dobrém terénu, kdy jsme se potkali s míčem,“ hodnotí kouč Stonařova Zdeněk Štancl.

Góly: Martin Škrdla, Šána. Poločas 2:1. Stonařov: Krupica – Fila, Kožojed, Špaček, Marek Šmarda – Čumpl, Šána, Paiskr, Nešpor – Martin Škrdla, M. Příhoda (střídali: F. Příhoda, Lang, Plavec).

ČERNÍČ – TELČ 2:2

Vše podstatné se událo na začátku a konci utkání. Telč šla dvakrát do vedení, ale Černíč pokaždé našla odpověď, tu poslední v nastavení. „Z naší strany to byl průměrný výkon, nejsem spokojený s herní stránkou a přístupem, ale jsem rád, že soupeř byl kvalitní a my si zahráli na solidním hřišti,“ říká kouč Telče Jiří Nerad.

Góly: 12. a 90. J. Švec. Poločas 1:1. Telč: Kozák – Jakubec, Dolejský, J. Všohájek, D. Všohájek – M. Švec, J. Švec, Nera, Chalupa – Štěpnička, Bodlák (střídali: Špicl, Hejda, Holub, Fortelný, Beňo, Vohryzka).

BEDŘICHOV – RANTÍŘOV 4:2

Přestože Rantířov v utkání dvakrát vedl, z výhry se nakonec radovali hráči Bedřichova. „Byla to další příprava, ve které dostalo šanci pár dorostenců a hráči, kteří jsou na hraně,“ říká trenér Rantířova Luboš Widerlechner. „Oboustranně vyrovnané utkání a my jsme byli efektivnější,“ stručně hodnotí kouč Bedřichova Jindřich Březina.

Góly: P. Mašek, Mareš, Horáček, Záboj – Kubík, Vaněk. Poločas 1:1. Bedřichov: Šána (46. Stýblo) – Grepl (46. Heřmánek), D. Mašek, Mareš, Horáček – Pártl (46. Pokorný), P. Mašek, Göth, Novák – Škoda (46. Záboj), Volák. Rantířov: Šereda – Čurda, Kalný, Pecha, Horáček – Klíma (46. Vaněk), Kavka, Kubík, Raček (46. Cabúk) – Oberreiter, Brož (46. Grundza).