I. B TŘÍDA – SK. A

A. DŮL – ST. RANSKO 6:2
Domácím vyšel vstup do zápasu. Šancl otevřel listinu střelců a zanedlouho už si rozhodčí zapisoval dalšího autora gólu, tím byl Krejčí,a Důl vedl už 2:0. Náskok ale do poločasu ztratil, protože neuhlídal nejdříve Ročárka, a ve 41. minutě ani Filipa Dymáčka. Dlouho to pak vypadalo, střelcům zvlhl prach, než v 69. minutě poslal znovu do úniku domácí Vorálek. A to byl signál pro další jeho spoluhráče, že výhru by to chtělo ještě zvýzranit. A tak Tichánek, Gavallér a Šancl zadělali na debakl.

Góly: 10. a 82. Šancl, 12. Krejčí, 69. Vorálek, 76. Tichánek, 81. Gavallér – 21. Ročárek, 41. F. Dymáček. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas 0:0. A. Důl: Šimek – Duba, Čurda (16. Gavallér), Všohájek, Vorálek – Tichánek, Slavík, Šancl, Šabatka (46. Zdarsa) – Krejčí (84. Kovačík), Volák.

I. B TŘÍDA – SK. B

RANTÍŘOV –RAD. SVRATKA 6:0
První šance se zrodila až v 22. minutě, ale hned byla gólová. Jakub Holub naběhl do vápna, jeho střelu gólman Petr vytěsnil jen k volnému Vaňkovi, který nezaváhal – 1:0. Po půlhodině dostal ideální přihrávku do běhu Jakub Holub a míč uklidil k tyči. Ve 35. minutě převzal přihrávku kapitán Živný, a střelou do pravé šibenice nedal Petrovi žádnou šanci – 3:0. Snovou první půlku Rantířova pak podtrhl individuální akcí Jakub Holub, který naservíroval míč před prázdnou branku pro Kozáka.

Sympaticky a aktivně hrajícím hostům nebylo přáno, i když také měli šance. Ve druhé části se totiž trefovali opět jen domácí. Pavlíček přešel přes tři hráče, předložil balon na nabíhajícího Karla Holuba,a ten také neměl problém vsítit už pátý gól. Dílo dokonal dalekonosnou střelou Lupač.

Góly: 21. Vaněk, 30. J. Holub, 35. Živný, 43. Kozák, 66. K. Holub, 84. Lupač. Rozhodčí: Ryšánek. Bez ŽK. Diváci: 78. Poločas 4:0. Rantířov: Krupica – Kunče, Lupač, Živný, J. Holub – Procházka, Vaněk, Kozák (75. Bukovan), K. Holub – Raček, Pavlíček.

NEDVĚDICE– V. BERANOV 4:2
V prvním poločase byla Nedvědice jasně lepším celkem a také to třikrát gólově vyjádřila. Po změně stran domácí Štefka hlavou poslal míč o břevno za brankovou čáru, ale rozhodčí si toho nevšimli. Beranov pak během pěti minut utkání zdramatizoval, po gólech Mišky a Kittlera to najednou bylo pouze o gól. Hráči Nedvědice ale opět přidali, a v 73. minutě krásnou střelou k tyčce definitivně rozhodl Doušek.

Góly: 2. vlastní Zadražil, 9. R. Šikula, 43. Škutchan, 73. Doušek – 56. Miška, 61. R. Kittler. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 3:0. V. Beranov: Dvorský – P. Kittler, Štumar, Ganzwohl, Eliáš, Pokorný (46. Miška), Smejkal, R. Kittler, Křenek (46. F. Molva), Novák, Zadražil (77. V. Molva).

BOHDALOV– SL. POLNÁ B 1:1
Na podmáčeném terénu začal lépe domácí nováček, kterého poslal ve 22. minutě do vedení kapitán Doležal. O jedenáct minut později bylo vyrovnáno, jinak jistý gólman Mundok si vybral slabší chvilku a Jelínek se nemýlil – 1:1. I ve druhé půli byl k vidění bojovný, ale také technický fotbal, který se ale odehrával jen mezi šestnáctkami.

Góly: 22. Doležal – 33. Jelínek. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 0:4. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Slavoj Polná B: Rychtecký – Barák, Jaroš, Kratochvíl, Skryja, Šimek, Holas, Gondek, Procházka, Körber (53. Čaloud), Jelínek (86. Formáček).

LUKA N. J.– HARTVÍKOVICE 3:1
Ze začátku byli Hartvíkovičtí lepší, a po zásluze se dostali i do vedení. Rychle rozehraný roh zúročil Horký. Pak se ukázali v ofenzivě i domácí, ale své dvě šance neproměnili. Úspěšný byl až z přímého kopu Číhal. Druhá půlka už vyzněla pro domácí. Hosté sice diktovali tempo hry, ale louckým vycházely brejky. Hru oživil střídající Toman, se kterým se hra směrem dopředu zlepšila. Po rohu dokonal obrat Šimek a třetí pojistku měl přidal Flesar.

Góly: 37. Číhal, 55. Šimek, 65. Flesar – 28. Horký. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (90. D. Kopuletý). Diváci: 90. Poločas 1:1. Luka n. J.: Kanswohl – Šimek, Kubeš, Zámostný, Pešák – Švaříček (59. Sommer), Stejskal (75. Pokorný), Hanáček, Číhal – Flesar, Čaloud (46. Toman).