Jediný zástupce Jihlavska v této soutěži si došel v Rozsochatci pro tři body celkem snadno. I když kouč Vladimír Čurda nečekal, že to půjde tak hladce a bude z toho výhra 5:2.

„Oni před čtrnácti dny porazili doma Habry 6:2, a protože my jsme s Habry doma prohráli 0:1, jeli jsme tam s velkým respektem,“ vysvětluje kouč hostů, který čekal, že domácí začnou zhurta. A to se také stalo. „Věděl jsem, že na nás vletí. Na začátku měli také dvě gólové šance. Při první nás podržel brankář, pak to napálili nad branku,“ nastiňuje Čurda.

Jeho hráče tahle varování nabudila, a i díky hattricku Tichánka z toho bylo rázem poločasové a rozhodující vedení 4:1! „My jsme je po ten zbytek prvního poločasu přehráli, z toho rezultovaly ty naše góly,“ potěšilo kouče, který ale vytkl hráčům výkon v druhé půlce. „Myslím, že to bylo v hlavách, že jsme o tolik vedli. Zbytečně jsme přenechali iniciativu domácím, oni se chytli a měli dvě šance. Ale i tak mohu říci, že to bylo dobré a jsem rád, že jsme to zvládli,“ dodává Čurda.