Batelov potvrdil roli lídra a využil zaváhání Brtnice

Jihlavsko – Hodně vyrovnaných a napínavých zápasů bylo k vidění v 11. kole fotbalového okresního přeboru. Neporazitelnost udržela druhá Brtnice, ale protože s Puklicemi jen remizovala, ztrácí na vedoucí Batelov už tři body, jelikož lídr si poradil s rezervou Luk.

17.10.2017

Fotbalisté Brtnice (v zeleném) remizovali s Puklicemi, a díky tomu ztrácí na vedoucí Batelov už tři body.Foto: Deník / Loskot Jaroslav

Stonařov si s Rantířovem B zastřílel, a na dostřel špičce tabulky je po šesté výhře i Nadějov. Krok drží i Třešť B, která ve šlágru vyhrála v Kněžicích. Naopak dech dochází Cejli, která padla v Jamném a na Batelov už ztrácí devět bodů! Na dně tabulky se dál topí Stará Říše B, která sice vzdorovala, ale v Kozlově nakonec o gól prohrála.

BRTNICE – PUKLICE 2:2
Góly: 31. vlastní Pauser, 72. P. Kružík – 7. Brussmann, 79. M. Tůma. Rozhodčí: Surán. ŽK: 0:5. ČK: 0:1 (78. Vehnauer). Diváci: 80. Poločas 1:1. Brtnice: Mrhal – Z. Doležal (78. Šaroun), Smolík, Frolda, R. Kružík, P. Kružík, D. Zelený (23. Března), T. Doležal, J. Zelený, Vyskočil, Plaček. Puklice: Kabelka – Brussmann, Marek Tůma, Medvík, Pauser, Martin Tůma, Trunda, Kružík, Skotar, Hudec (60. Vehnauer), Novotný.

KOZLOV – ST. ŘÍŠE B 3:2
Góly: 17. a 80. L. Rychtecký, 39. vlastní D. Bartoň – 61. a 81. Karukla. Rozhodčí: Šuhaj. ŽK: 2:2. Diváci: 25. Poločas 2:1. Kozlov: Lang – Štěpánek, V. Rychtecký, Mlsna, Matějíček, Hartman, Pavlíček, Bečka, Hendrych, Rosendorfský, L. Rychtecký. Stará Říše B: Neuman – Vobůrka, Karkula, Bartoň, Fabeš, Šeda, Pokorný, Kratochvíl, Štěpnička, Novotný.

LUKA N. J. B – BATELOV 0:2
Góly: 2. Havlíček, 25. P. Beseda. Rozhodčí: Polodna. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas 0:2. Luka nad Jihlavou B: Petr – Hlávka, Guth, Rychlý, Procházka (39. Neuman), Čihal, Bauška, Votava (79. Munduch), Bratršovský, Poláček (66. Sommer), Hájek. Batelov: Růžička – Kapoun, Ramach, Srňánek (13. Svěrák), Havlíček, Koreš, Kapoun, O. Beseda, P. Beseda, Poledna, Vítek.

JAMNÉ – CEJLE 3:2
Góly: 5. P. Tlačaba, 19. M. Tlačbaba, 33. Kaňka – 37. Vlček, 39. D. Čáp. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas 3:2. Jamné: Špejtek – Vágner (71. Kučera), Boháček, Lokvenc, Pavlíček, Kaňka, Pytlík (62. Říha), Musil, M. Tlačbaba, Beneš, P. Tlačbaba. Cejle: Lačný – Havlíček, D. Čáp, Bednařík, Morales, Vlček, Havel, Slavětínský, A. Čáp, Radouš, Buček.

STONAŘOV – RANTÍŘOV B 5:0
Góly: 15. Škrdla, 33. Kubelka, 70. a 75. Čumpl, 80. Vereš. Rozhodčí: J. Kříž. ŽK: 1:0. Diváci: 55. Poločas 0:2. Stonařov: Měrtl – Rychlík, Kubík, Kubelka, Čumpl, Šána, Láznička, Škrdla, Špaček (46. J. Urbánek), Plavec, Vereš. Rantířov B: Böhm – Vyskočil, Procházka, Horáček, Chroustovský (65. Bukovan), Karásek, Kubín (75. Lupač), Lát, Kozák, Housa, Kourek.

NADĚJOV – ŽDÍREC 2:1
Góly: 16. Pavlíček, 57. K. Klimeš – 24. O. Záškoda. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 44. Poločas 1:1. Nadějov: Čejka – Kislinger, Hubený, Novotný, O. Klimeš, Augustin, Pytlík, Pavlíček, L. Klimeš, Oberreiter (46. K. Klimeš), Fazekaš. Ždírec: Průša – Nepraš, Hanus, Jaroš, Klíma, Forman, Pospíchal (67. Myhovych), L. Záškoda, Fiala, O. Záškoda (81. Vampola), Vaněk.

KNĚŽICE – TŘEŠŤ B 0:1
Góly: 79. Novák. Rozhodčí: Surán. ŽK: 4:5. Diváci: 70. Poločas 0:0. Kněžice: Kourek – Kříž, Šlechta, Zelenka, Indra, Krajcr (57. Diviš), Sobotka, Uher, Vlček (70. Brychta), Mrkvica, Krupica. Třešt B: Šebesta – Kubala, Lupač, Ivan, Herkner, Nechvátal, Vondrák (65. Novák), Lašan, Lacina (18. Kantor), Vrátil, Švejda (57. Doležal).

17.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

Radek Koten měl na slavnostním otevření poslanecké kanceláře v Jihlavě dobrou náladu.
4

Radek Koten otevřel poslanecké kanceláře

Zápas 17. kola první fotbalové ligy mezi FC Vysočina Jihlava a SK Slavia Praha, 17. února 2018 v Jihlavě.
24

Senzace! Nadšení jihlavští bojovníci skolili favorizovanou Slavii

Cestovatel Zibura vyprodal pelhřimovský sál, vystoupí i v Jihlavě

Pelhřimov – Do pelhřimovského Divadla Lubomíra Lipského v úterý 20. února zavítá známý novinář a cestovatel Ladislav Zibura se svou cestovatelskou přednáškou Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii.

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Skvělá, senzační, báječná. Jen samá superlativa se snáší na adresu české zlaté medailistky Ester Ledecké. Přečtěte si, jakým zůsobem jí skládají hold slavní čeští i světoví sportovci.

Horácké divadlo uvede na podzim Československou sezonu

Jihlava – Vedení Horáckého divadla v Jihlavě nedávno zveřejnilo dramaturgický plán na sezonu 2018/2019. Ta se ponese v československém duchu a nabídne předplatitelům celkem šest nových titulů.