Kostelec prohrál v Cerekvi a Telč doma nestačila na juniorku Vrchoviny.

I. B TŘÍDA – SK. A

HORNÍ CEREKEV - KOSTELEC 3:1

V úvodu sice měli převahu domácí, ale po čtvthodině hry se Kostelečtí dostali do tří velkých šancí. Neproměnili však ani jednu z nich. Hosté byli po zbytek poločasu lepší, přesto nabrali dvoubrankové manko. To zařídil slepenými góly Zelenka. První vstřelil po úniku po křídle a vzápětí se trefil po hrubce kostelecké obrany na hranici šestnáctky. Po přestávce už hrála Horní Cerekev lépe, měla více příležitostí. Definitivně rozhodnout mohl Loukota, který však trefil tyč. Hosty dostal na chvíli do hry kontaktním gólem střídající Löw, ale rozhodnutí zápasu vzal na sebe Serbus. Ten v 79. minutě hlavou nekompromisně překonal brankáře Hampla.

Góly: 41. a 42. Zelenka, 79. Serbus – 71. Löw.
Rozhodčí: Jůn.
ŽK: 3:3.
Diváci: 90.
Poločas: 2:0.
Horní Cerekev: Faltýnek – Šetek, Staněk, Vondráček, Zelenka (80. Skopal), Macík (88. Koten), Kůta, Suchý, Havel, Loukota (73. Podařil), Serbus.
Kostelec: Hampl – Páral, Novák (50. Löw), Čírtek, Fejk, Šmahel, Zamastil, Procházka, Smejkal, Kružík, Číhal.

BEDŘICHOV – H. BOROVÁ 1:1

Hosté přijeli na hřiště lídra tabulky s jasnou taktikou – nedostat s Bedřichovem výprask. V úvodních minutách bránili až v devíti lidech, přesto se domácí dostali do tří vyložených šancí, při kterých šli sami na brankáře. Bedřichov byl celý první poločas aktivnější a po půlhodině hry se prosadil Paulík, který dostal před velkým vápnem míč od Laciny a ranou k tyči dostal svůj tým do vedení. Do konce první půle přišly ještě další šance, ale do kabin se šlo za tohoto stavu. Hosté si nevytvořili prakticky žádnou výraznější šanci, při které by ohrozili domácí branku.

V kabině Bedřichova se během přestávky „otřásaly základy“. Obraz hry se ve druhém poločase výrazně nezměnil. Přesto se hráči Borové mohli radovat z branky, když v 62. minutě neodkopl obránce Bedřichova centrovaný míč, který Blažek bodlem dostal za Roudenského záda. Bedřichov ještě zvýšil tlak.
V závěru však mohl děkovat svému brankáři a štěstěně, protože vpředu chytře hrající Borová si vypracovala dvě šance, které už ale gólem neskončily.

Góly: 32. Paulík – 62. Blažek.
Rozhodčí: Obršlík.
ŽK: 2:2.
Diváci: 80.
Poločas: 1:0.
Bedřichov: Roudenský – Vystrčil, Volák, Vaněk (77. Špendlíček), Vacek - Hora, D. Mašek, Lacina, Paulík - P. Mašek, Kolman.
H. Borová: Veselý – Janáček, Kliment, Blažek, Hošák (65. Šmíd) – Kučera, Chlubna, Veselý, Flühbauer - Němec, Toman (86. Brükner).

I. B TŘÍDA – SK. B

LUKA N. J. – ROZSOCHY 1:0

Domácí vstoupili do utkání nervózně, protože doma na pouť nevyhráli už od roku 2003, přesto měli na své straně územní převahu. Tu ovšem nedokázali vyjádřit gólovými šancemi. Na konci poločasu se zranil loucký obránce Hlávka a kouč Votava musel přeskupit sestavu.

Ve druhé půli už byli domácí pány na hřišti, přesto si na branku museli počkat až do 69. minuty, kdy se po krásné akci Trombelliho a Horáčka trefil střídající Toman, který přišel na hřiště šest minut před svou trefou.

Gól: 69. Toman.
Rozhodčí: Slíž.
ŽK: 2:4.
Diváci: 300.
Poločas: 0:0.
Luka n. J.: Žatečka – Boháček, Kubeš, Hlávka (44. Horáček), Brožek – Petr Hintnaus (86. Kittler), Bratršovský, Kabátek, Trombelli – M. Hintnaus, Kubát (63. Toman).
Rozsochy: Juračka – Zítka, Kalvoda, Šibor, Cacek (51. Holý) – Navrátil (86. Mališ), Šafránek, Padrtka – Bureš, Šťastný (75. Arnošt).

TELČ – VRCHOVINA B 0:3

Hosté začali velice dobře, byli rychlí a v 7. minutě Kršek nastřelil tyč. V 13. minutě už Šustáček hlavou otevřel skóre. Hned v 15. minutě domácí špatně rozehráli, ale od další branky je zachránil gólman Nedorost. Po zbytek poločasu byli hosté lepší.

Ve druhé půlce se hra zdánlivě vyrovnala, ale hosté si náskok hlídali. Tlak domácích byl spíše platonický. V závěru se domácí snažili aspoň o čestný úspěch. V 74. měli největší příležitost, ale ta zůstala neproměněna. V samém závěru měl ještě David Šohájek dvě šance hlavou.

Góly: 13. Šustáček, 65. P. Follprecht, 70. Skryja.
Rozhodčí: Trocha.
ŽK: 2:1.
Diváci: 130.
Poločas: 0:1.
Telč: Nedorost – Plucar, J. Šohájek, D. Šohájek, Morong – Švec (46. Kadeřábe), Hejda (73. Sumek), M. Chalupa, Bartůšek, Bodlák, Holý (52. Strnad).
Vrchovina B: Toman – Mrilov, Segula, O. Follprecht (44. Němec), Daniel – Pouz, Kršek, Kolarik, Skryja (72. Regent) – Šustáček, P. Follprecht (70. Novák).

VÝSLEDKY 1.A TŘÍDY NAJDETE ZDE