I. A TŘÍDA – SK. A

KAMENICE N. L.– KOSTELEC 5:1

Domácí byli favoritem, který svou roli začal naplňovat velmi brzy. V 6. minutě skóroval Patrik a Kostelec musel dohánět ztrátu. Ta navíc narůstala dál. Hosté vůbec nezvládli pasáž mezi 26. a 27. minutou, v níž neuhlídali Hadravu, potažmo Zahradníka, kteří zvýšili už na 3:0! Vzápětí si sice vybrali slabší chvilku i domácí. Za nepozornost je potrestal Zadražil, ovšem jeho snížení nebylo pro duel zásadní. Kamenice doma nepřipustila překvapení a ve druhé půlce svou výhru ještě korunovala. Hadač a Joza dali mači jednoznačný výsledek.

Góly: 6. Patrik, 26. Hadrava, 27. Zahradník, 64. Hadač, 89. Joza – 28. Zadražil. Rozhodčí: Invald. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas 3:1. Kostelec: Žatečka – Kružík (74. Páral), Hrubeš, Lapeš, Procházka – Neděla, Fejt, Číhal, Paul – Zadražil (70. Doležal), Vavroušek (74. Smejkal).

BEDŘICHOV– SVĚTLÁ N. S. 3:3

To byla ale divočina! Domácí fotbalisté si koledovali, hráli špatně a první poločas zaslouženě prohráli, když na vápně neuhlídali Sobka, který zamířil mimo dosah Šány. A to ještě mohl dvakrát skórovat Křikava, který však z dobré pozice minul. Na druhé straně se o jedinou šanci Bedřichova postaral Novák, ale z boku pálil mimo.

Ve druhé půlce domácí začali lépe, jenže po rohu se prosadil Pohnětal – 0:2. Až pak prostrčil Dvořáček míč na Nováka a ten střelou kolem Novotného snížil. Nicméně Světlá hrála dál obezřetně zezadu a čekala na chybu soupeře. Ta přišla. Z brejku se prosadil opět Sobek, a vypadalo to na jasnou výhru hostů. Domácí ale spasil střídající Havlík. V 89. minutě po jeho centru snížil hlavičkující Lacina, a po další minutě byl faulovaný ve vápně Pohnětalem, a Lacina z penalty srovnal!

Góly: 57. Novák, 89. a 90. Lacina (druhý z PK) – 42. a 72. Sobek, 56. Pohnětal. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas 0:1. Bedřichov: Šána – Paulík, Mareš, Mašek, Dvořáček – Štěpánek, Lacina, Pojer, Vaněk – Novák, Neuwirth (69. Havlík).

TELČ – LEŠTINA 1:2

Domácí začali solidně a po gólu Beňa šli v 18. minutě do vedení. Jenže to do poločasu ztratili. Zasloužil se o to leštinský Čuřík. A s Telčí bylo ještě hůře. Deset minut uplynulo z druhého poločasu, když Misaře překonal Forejt. Marné pak bylo dobývání leštinské svatyně. Hosté těsný náskok udrželi.

Góly: 18. Beňo – 37. Čuřík, 55. Forejt. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 0:1. Diváci: 113. Poločas 1:1. Telč: Misař – Páral, Nosek, Kudláček, Všohájek – Nechvátal (84. Žákovský), Beňo, Novák, Matouš (78. Klobas) – Nerad (59. Mikeš), Jančo.

MÍROVKA – DOBRONÍN 2:7

Mírovka hrající o záchranu se pokoušela zastavit Dobronín, který se na jaře někdy umí pořádně rozstřílet. A to byl i případ včerejšího utkání, ve kterém hráli prim hosté. Už v první půlce si vytvořili dvoubrankový náskok, který po změně stran narůstal, až se zastavil na jednoznačném skóre.

Góly: 45. Semelka, 88. Valášek – 33. Zamazal (PK), 36. a 49. Smejkal, 45. a 66. Horáček, 58. Svoboda, 89. Laňka. Rozhodčí: Bílek. Bez ŽK. Diváci: 85. Poločas 1:3. Dobronín: Jonáš – Smejkal, Zamazal, Cink, Laňka – Pospíchal (85. Petruš), Štefko (74. L. Sedláček), Novotný (71. Hlávka), Svoboda – Chramosta, Horáček.

HERÁLEC – TŘEŠŤ 2:1

Fotbalisté Herálce prahli po třech bodech, aby stáhli náskok vedoucího Bedřichova, a to se jim nakonec povedlo. Přestože Třešť vzdorovala a Herkner odpověděl na vedoucí trefu Veselského, tak po změně stran byl domácí Cach jediný, kdo se zapsal do listiny střelců. Třešť tak odjela domů s prázdnou.

Góly: 25. Veselský, 72. Cach – 39. Herkner. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 3:0. Diváci: 120. Poločas 1:1. Třešť: Pešta – Tausch, Novotný, Jan Kříž, Ivan – Klaus (74. Rod), Jiří Kříž, Nechvátal, Budíček – Mareš, Herkner.