Naopak druhé Puklice ještě vykřesaly naději, i když páteční porážka s lídrem jim zřejmě bude v konečném součtu chybět. Parádní zápasy za sebou mají hráči Brtnice, Antonínova Dolu, a produktivní byla i rezerva Rantířova.

21. kolo:
ANT. DŮL – JAMNÉ 6:1
Góly: Šabatka 2, Slavík, Paul, Zdarsa, Vorálek – nehlášeno. Rozhodčí: Surán. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Ant. Důl: nehlášeno. Jamné: nehlášeno.

BRTNICE – DOBRONÍN B 8:0
Góly: A. Frolda 2, T. Doležal, Jiří Vyskočil, J. Doležal, I. Dostál, Jan Kružík, Marek. Rozhodčí: Zimola. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 5:0. Brtnice: J. Plaček – M. Plaček, Jan Vyskočil, Z. Doležal (46. R. Kružík), T. Doležal – Brussmann, Marek (46. Dostál), P. Kružík, J. Doležal – Jiří Vyskočil, Frolda (46. J. Kružík). Dobronín B: nehlášeno.

PUKLIC E – NADĚJOV 4:0
Góly: D. Medvík, M. Hekrle, Martin Tůma, Křišťál. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Puklice: Vébr – K. Medvík, L. Zeman, V. Tišl (46. R. Novotný), Skotar – Martin Tůma, Neubauer (65. J. Šimek), Marek Tůma, D. Medvík – Křišťál, Hekrle. Nadějov: nehlášeno.

ČERNÍČ – VELKÝ BERANOV 1:2
Góly: Bróm – K. Eliáš 2. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Černíč: K. Novák – V. Leitkep, Bróm, Lovětínský, Lojka – Borkovec, M. Leitkep, Petr Novák, Pavel Novák – Čermák, Anděl (30. Janoušek). V. Beranov: Markovič – Křenek (88. Neshyba), F. Molva, Štumar, Tomášek – R. Kittler, F. Smejkal, K. Eliáš, Matějíček – Ganzwohl (10. Hecht), Pokorný.

RANTÍŘOV B – STARÁ ŘÍŠE B 5:1
Góly: Vaňkát, Hájek, Kozák, Kubík, Cabúk – Karkula. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Rantířov B: Fous – Hula, Kovačík, Pavlíček (77. L. Horáček), Lupač – Kozák, Hájek, Vlček, Vaňkát – Cabúk (72. Chroustovský), Kubík (75. Grundza). St. Říše B: Korovjak – Vacek, Karkula, Holub, Pivonka – Bartoň, Štěpnička, Pokorný (75. Kupka), Pinc – Čapoun, Tesař.

BÍTOVČICE – ŽDÍREC 2:3
Góly: Vacek, Pokorný – Horáček 2, L. Záškoda. Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Bítovčice: Chvátal – Listopad, T. Kourek, Vacek, Fejta – Komárek, Horáček (62. Pokorný), Dvořák, Z. Kourek – Matula, Hrad. Ždírec: Průša – Pospíchal, Jaroš (58. Vaněk), Nepraš, Forman (79. Solař) – O. Záškoda, L. Záškoda, V. Fiala, B. Fiala – Čermák (46. Kliment), Horáček.

CEJLE – BATELOV 1:0
Góly: Slavětínský ml. Rozhodčí: I. Kříž. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Cejle: Lačný – Radouš, A. Čáp, M. Bednařík, Havlíček – Kalaš, Huďa (80. Jilich), J. Bednařík, Slavětínský ml. – P. Dolejší, D. Čáp. Batelov: Růžička – Ramach, Musil, Houzar, Maryška – Hlaváček, Blaško, Hybner, Beseda – Poledna, Koreš, (střídali: Janoušek, Hron).