I.A TŘÍDA – SK. A


DOBRONÍN – JANOVICE 0:1
Utkání ovlivnilo brzké zranění v dobré formě hrajícího domácího útočníka Kalců, kterému janovický bek přilehl kotník a zápas tím pro domácího forvarda skončil. Přesto se na obou stranách urodilo po jedné šanci. Hostující Padrnos však v samostatné akci na gólmana Chvátala nevyzrál a o chvíli později se domácímu Miroslavu Sedláčkovi zapletl v dobré šanci míč mezi nohama.
Druhá půlka začala ve stejném duchu, jako první skončila. Po hodině hry vybíhal dobronínský gólman Chvátal na dlouhý míč, ale mimo vápno zahrál rukou a musel předčasně do sprch. Domácí se od této chvíli soustředili především na uhájení remízy. Tu ale v 78. minutě odmítl krajní obránce hostujících Lapeš, který střelou z třiceti metrů překonal náhradního brankáře Schreka.

Gól: 78. Lapeš. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (60. Chvátal). Diváci: 130. Poločas: 0:0. Dobronín: Chvátal – Skořepa, Krejčí, L. Sedláček, Hypeš – M. Sedláček, Hlávka, Smejkal, Mikšíček – Záškoda (60. Schrek), Kubát (6. Kalců). Janovice: Koubek – Zeman (45. K. Špendlíček), M. Špendlíček, Tržil, Reitermann - Zamazal (90. Musil), Vacek, Šebesta, Lapeš - Barák, Padrnos.

I.A TŘÍDA – SK. B

STONAŘOV – V. MEZIŘÍČÍ 2:2
V 7. minutě ztratili domácí míč, a po dlouhém křižném nákopu hostů na osamoceného útočníka dokázali vystřelit, ovšem brankář střelu vyrazil, ale vzápětí se Ďuricovi střela podařila doklepnout do brány.V dalších minutách gólové šance k vidění nebyly a hra se pohybovala ve středu hřiště. Ve 39. minutě kopal stonařovský Šána přímý kop a podařilo se mu střelou na zadní tyč srovnat na 1:1.
Hned na začátku druhého poločasu napřáhl z 35 metrů Střecha a skvěle umístil míč k tyči. V 72. minutě udělal velkou chybu domácí hráč a Netolickému se podařilo vystřelit, ten ale svoji střelu neproměnil. V 85. minutě kopal z levé strany přímý kop Nešpor, ale těsně minul branku soupeře. V poslední minutě kopali domácí penaltu, kterou Šána proměnil a utkání skončilo smírně 2:2.

Góly: 39. a 90.(PK) Šána – 7. Ďurica, 46. Střecha. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 0-1. Diváci: 80. Poločas: 1:1 Stonařov: Krupica – Špaček, Bláha, Urban, Pajskr (53. Kozojed) (73. Škrdla) – Nešpor, Grepl, Šána, Čumpl – Přihoda (63. Pokorný), Gavaller. Velké Meziříčí: Simandl – Halámek, Střecha, Netolický, Souček – Smejkal (60. Malec), Dočkal, Bouček (88. Kaminaras), Pól – Vítek, Ďurica.

RANTÍŘOV – BEDŘICHOV 2:3
První dějství se rozhodně neodehrávalo podle představ domácích. Bedřichov se prezentoval rychlou a útočnou hrou, což Rantířov očividně zaskočilo, a v 17. minutě to bylo 1:0 pro hosty. David Lacina se ocitl sám před Šerdou a v jasné pozici nezaváhal. Neuspěl ani Vacek, jehož střela šla těsně vedle. Domácí zahrozili Kubíkem a Oberreiterem, ovšem skóre se do poločasu už nezměnilo.
V 56. minutě se zdálo být zaděláno na drama, protože hosté zaváhali v defenzivě, ve vápně faulovali Oberreitera a Kovačík penaltou nepohrdl. Jenže Bedřichov přispěchal s rychlou odpovědí. Chybu Kavky potrestal střelou od tyče Kolman, a aby toho nebylo na domácí málo, v 65. minutě to bylo už o dvě branky. Rantířov vsadil vše na jednu kartu a čtvrt hodiny před koncem vykřesali naději po pěkné akci Kubík a skórující Vlček. V závěru se ale žádný velký nápor domácích nekonal, a Bedřichov si zaslouženou výhru celkem bez potíží pohlídal.

Góly: 56. Kovačík (PK), 76. Vlček - 17. D. Lacina, 58. Kolman, 65. Vacek. Rozhodčí: Burian. ŽK: 3:0. Diváci: 120. Poločas 0:1. Rantířov: Šereda – Kovačík, Hájek, Karol (69. Kalný), Horáček – Kubík, Vlček, Živný, D. Cabúk (54. Kavka) – Vaněk (60. Zeman), Oberreiter. Bedřichov: Roudenský – Hynk (75. Prchal), Čurda, D. Mašek, Heřmánek – D. Lacina (80. Horáček), O. Lacina, Paulík, Volák – Vacek, Kolman.

TŘEŠŤ – ČÁSLAVICE 0:2
Hosté měli dobrý vstup do utkání, ve 2. minutě brankář Dítě dlouhým nákopem našel hostujícího Šimka, který se dostal až do vápna a nahrál Jiřímu Ryglovi, který míč pouze umístil do prázdné brány. Poté ve 28. minutě zastavil nedovoleně Rod pronikajícího Šimka a byl vyloučen. I přes početnou převahu se Čáslavickým do poločasu nepodařilo ohrozit soupeřovu branku.
Na začátku druhého poločasu byla hra vyrovnaná, ovšem postupem času fotbalisté Čáslavic začali hrozit z brejků. Jeden z nich založil brankář Dítě, který dobře rozehrál, a Šimek z velkého vápna vystřelil přesně k tyči. Domácí se dostali do dvou gólových šancí, ale Gutwald branku netrefil. Ve zbylých minutách si hosté takticky vedení pohlídali a zvítězili tak potřetí v řadě.

Góly: 2. Jiří Rygl, 67. Šimek. Rozhodčí: Tomášek. ŽK: 2-4. ČK: 1-0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Třešť: Šebesta – Veselý, Gregor, Rod, Mikeš (56. Procházka) – Krejčí, Trnka, Sedláček (73. M. Tausch), Mareš – Gutwald, Rejcha. Čáslavice: Dítě – Bělák, Jakub Novák, Čermák, Šimek (68. Barák) – J. Rygl, Kylíšek, Zikmund, Urban - Jiří Novák (46. T. Rygl), Pokorný.