JIHLAVA – VLAŠIM 4:0

Góly: 4. Klíma, 15. Zoubele, 45. Breda, 57. Novotný. ŽK: Tijani – Pavlík, Galiazutdinov. Diváci: 100. Poločas: 3:0.

Jihlava: Vejmola – Breda, Tlustý (70. Vedral), Tijani, Preisler (80. Dujmović) – Šlein (80. Machuča) – Petr (70. Šefčík), Zoubele (80. Šumský), Šulc (80. Vaculík), Novotný (70. Javůrek) – Klíma (80. Jawo).

Trenéři Vysočiny nasadili do základní sestavy obě nejnovější posily týmu, Jakuba Petra a Petra Bredu. A jejich svěřencům parádně vyšel vstup do utkání.

Už ve 4. minutě otevřel skóre Klíma, po čtvrthodině navýšil vedení Zoubele. Domácí byli v první půli aktivnějším týmem a jejich převahu vyjádřil třetím zásahem před přestávkou Breda.

Po změně stran hosté zvýšili útočnou aktivitu, z gólu se však znovu radovali Jihlavané, když se nádhernou střelou pod břevno trefil Novotný.

Vysočina tak srovnala svoji zimní bilanci na čtyři výhry a čtyři porážky. Generálku na start druhé ligy absolvuje v pátek 22. února, kdy přivítá v Jihlavě slovenskou Skalicu.