I. B TŘÍDA – SK. A
N. RYCHNOV – A. DŮL 1:3
Domácí T. Faltýnek měl v 8. minutě dvě gólové šance, ale brankář Šimek se štěstím zachránil. Pak už se prosazovali fotbalisté Antonínova Dolu. Ve 21. minutě střelu Tichánka Holan ještě vyrazil, ale do prázdné vrátil míč Volák. O chvíli později trefil šibenici Kovačík a bylo to 0:2. Po přestávce hosté kontrolovali hru a technickou střelou Voláka vytáhli skóre na tříbrankový rozdíl. Čtvrt hodiny před koncem našel centrující Červenka hlavu O. Kratochvíla a domácí po snížení ožili. V závěru si vytvořili hned několik šancí, největší měl T. Faltýnek, jenže míč zastavilo břevno.

Góly: 73. O. Kratochvíl – 21. a 52. Volák, 27. Kovačík. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 0:2. Antonínův Důl: Šimek – Zdarsa, Čurda, Krejčí, Vorálek, Šancl, Kříž, Tichánek, Gavallér, Volák (70. Šabatka), Kovačík (73. Satrapa).

Prohlídka hangárů, nejrůznějších druhů letadel ale také parašutistické seskoky i ukázky aerovleků. To je pouze zlomek programu, který byl v sobotu přichystán Aeroklubem Jihlava pro návštěvníky letiště Jihlava-Henčov.
V Jihlavě otevřeli hangáry

I. B TŘÍDA – SK. B
LUKA N. J. – R. SVRATKA 2:0
Už v 3. minutě nacentroval Flesar před branku, kde Toman z malého vápna nedal Chrástovi šanci. „Tenhle gól nám ale spíš ublížil, byl sice rychlý, ale od té doby nás soupeř přehrával. My se nemohli dostat do tempa, všude jsme byli druzí, někdy i se štěstím jsme ty situace odvraceli,“ nastiňuje kouč Luk Ladislav Hekerle, jehož tým hubený náskok se štěstím udržel, jelikož hosté pohrdli pokutovým kopem. V závěru pak cennou výhru pečetil z přímého kopu opět Toman. „Chci klukům poděkovat za bojovnost, ale popravdě, tentokrát vyhrál horší tým,“ uznal Hekerle.

Góly: 3. a 89. Toman. Rozhodčí: Maar. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (66. Jinek). Diváci: 100. Poločas 0:0. Luka: Kanswohl – Šimek, Kubeš, Bratršovský, Pešák – Vomela (52. Švaříček), Hanáček, Čada, Číhal – Flesar, Toman.

RANTÍŘOV – ROKYTNICE N. R. 5:0
Domácím vyšel úvod a po třech neproměněných šancích se prosadil kapitán Živný, jenž zužitkoval přihrávku Jakuba Holuba. Hosté poté přežili dalších pár příležitostí Rantířova. Hned na začátku druhé půlky ale kapitulovali znovu. Jakub Holub se uvolnil po levé straně a z velkého úhlu skóroval. Vzápětí Živný přesprintoval obranu, posunul míč na Kozáka, který svou třetí šanci už zužitkoval. Domácí měli hru pod kontrolou, a když Karel Holub využil nepřesnosti v rozehrávce, bylo to už 4:0. Tečku udělal po akci Vaňka, který mířil do gólmana, dorážející Jakub Holub.

Góly: 17. Živný, 47. a 79. J. Holub, 71. K. Holub, 49. Kozák. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 1:3. Diváci: 35. Poločas 1:0. Rantířov: Krupica – Kunče, Vyskočil, Lupač, Živný – J. Holub (87. Bartes), Karásek, Vaněk (84. Lát), Kozák (80. Klíma) – K. Holub, Raček.

Sezonu bez čápů a mláďat už si ve Stonařově nedokážou představit.
Ve Stonařově už čapí reality show skončila

V. BERANOV – SLAVOJ POLNÁ B 4:0
Hned v úvodní minutě hlavičkující Ganzwohl rozjásal domácí tým. Pak se ovšem do konce první půlky už nic výrazného nedělo. Druhá část už ale byla o něčem jiném. Velký Beranov přidal a Slavoj nestíhal. A také inkasoval. V 57. minutě uklidnil své barvy Rostislav Kittler. Hosté pak v závěru ještě neuhlídali Molvu a Ganzwohla, který zaslouženou výhru pečetil.

Góly: 1. a 87. Ganzwohl, 57. R. Kittler, 84. Molva. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 0:4. Diváci: 100. Poločas 1:0. V. Beranov: Dvorský – Hecht, P. Kittler, Smejkal, Zadražil – Pokorný, Eliáš, R. Kittler, Miška (62. Matějíček) – Ganzwohl (88. Neshyba), Novák (76. Molva). Slavoj Polná B: Rychtecký – Gondek, Jaroš, Kratochvíl, Beráne (81. Čaloud) – Pecina, Kučera, Procházka, Körber (85. Mühlfeit) – Jelínek, David Kavka.