I. B TŘÍDA – SK. A

A. DŮL – POHLED 5:1
Hosté přijeli do Antonínova Dolu hrát „fotbal“, a to se nevyplácí. Jejich kombinační hra domácím seděla, a i proto bylo k vidění spousta šancí. Skóre otevřel v pohodě hrající Gavallér, po půlhodině zvýšil na 2:0 Tichánek. Pohled to ale nezabalil a v závěru poločasu snížil zásluhou Rérycha. Gólem do šatny ale hostům vzal vítr z plachet Šancl.

Antonínův Důl tento okamžik uklidnil, a po změně stran se dočkal čtvrté pojistky. Tu přidal Gavallér. Pohled ale sympaticky nepřestal hrát a měl také dvě tutovky. V nich ale domácí podržel Šimek. Poslední slovo si vzal Všohájek. „Myslím, že zlomový moment byl, když jsme hned po inkasované brance dali třetí gól. Kluky musím za výkon pochválit. Je to paráda dívat se na ně, jak hrají,“ dodává kouč Čurda.

Góly: 17. a 57. Gavallér, 30. Tichánek, 44. Šancl, 89. Všohájek – 42. Rérych. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 1:0. Diváci: 110. Poločas 3:1. A. Důl: Šimek – Zdarsa, Všohájek, Čurda, Duba – Kříž, Šancl (84. Zeman), Tichánek, Volák (49. Kovačík) – Krejčí, Gavallér (75. Satrapa).


I. B TŘÍDA – SK. B

RANTÍŘOV – V. BERANOV 0:3
Derby ovládli hosté. Ti se mohli radovat už v 13. minutě, kdy míč z rohu propadl malým vápnem až k Miškovi, a ten neměl problém otevřít skóre sobotního mače. Hosty tento moment posadil do sedla a na pozoru se musel mít hlavně Krupica, který svůj tým v první půlce podržel, takže do kabin se šlo za hubeného vedení Velkého Beranova. Rantířovští měli jen náznaky šancí, ale Lojda s Jakubem Holubem zakončení prováhali.

Po změně stran se pokračovalo v režii beranovských hráčů. Těm vyhovovalo, že Rantířov chtěl hrát fotbal, ale v defenzivě měl pomalejší hráče. A tak bylo k vidění hned několik přečíslení hostů, kteří ale naráželi na výborného Krupicu. Ten kapituloval podruhé až po hodině hry. Matějíček po rychlém výpadu dorazil míč do odkryté branky. A tím domácí definitivně zlomil. Závěr tak jednoznačně ovládl tým kouče Eliáše. Střelecký účet podtrhl svou druhou trefou Matějíček.

Góly: 13. Miška, 60. a 73. Matějíček. Rozhodčí: Burza. Bez ŽK. Diváci: 100. Poločas 0:1. Rantířov: Krupica – Kunče, Vyskočil (84. Lát), Lojda, Živný – J. Holub, Karásek (66. Lupač), Vaněk, Bartejs (88. Kubín) – Procházka, Horáček. Velký Beranov: Markovič – Štumar, Kovařík, Smejkal, J. Hladílek (4. P. Kittler, 84. Jonáš) – Mikška (84. M. Hladílek), Eliáš, Pokorný, Křenek – Matějíček, Nehyba.

ŠTĚPÁNOV – SLAVOJ POLNÁ B 4:3
Začátek sobotního duelu byl velice hektický. Již ve 2. minutě propadli domácí na levé straně obrany a kombinační akci hostů přesně zakončil Jelínek – 0:1. Železářům se ale během šesti minut povedlo utkání otočit. V 5. a 8. minutě totiž Vrzal proměnil dva pokutové kopy, první nařízený za ruku hostujícího obránce, druhý za faul na Veselského. Na rozdíl dvou branek pak zvýšil ve 32. minutě Kintr, který přehodil gólmana Rychteckého.

Béčko Polné se vrátilo do utkání krátce po změně stran, z druhé vlny přesně zakončil Procházka. Krátce po hodině hry pak po standardní situaci dokonce vyrovnal Jaroš – 3:3. Štěpánovu pomohlo v 73. minutě vyloučení Smutného, který musel za řeči předčasně pod sprchy. Domácí si díky početní převaze vytvořili tlak, který zúročili v poslední minutě. Novák byl při zakončení sražen a Vrzal proměnil i svůj třetí pokutový kop – 4:3.

Góly: 5., 8. a 90. Vrzal (všechny z PK), 32. D. Kintr – 2. Jelínek, 48. Procházka, 61. Jaroš. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (73. Smutný). Diváci: 80. Poločas: 3:1. Polná B: Rychtecký – Skryja, Jaroš, Barák (46. Procházka), Gondek, Takács, Holas, Šorf, Šimek, Smutný, Jelínek (87. Čaloud).

BOHDALOV – LUKA 1:1
Prvních patnáct minut měl Bohdalov mírnou převahu, do vedení šli ovšem hosté. Po nedůrazném odkopu domácí obrany se prosadil Čihal – 0:1. Luka své vedení dobře bránila a hrozila z nebezpečných brejků. Domácím se ale povedlo vyrovnat čtyři minuty před koncem, na přední tyči se po centru hlavičkou prosadil Aleš Neuman a zařídil pro Bohdalov důležitou remízu. „Bod nám stačil k jistotě záchrany, proti nebezpečnému soupeři to však nebylo jednoduché,“ pochvaloval si trenér Bohdalova Vítězslav Machatka.

Góly: 86. A Neuman – 13. Čihal. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 3:2. Diváci: 88. Poločas: 0:1. Luka n. J.: R. Toman – Šimek, Pokorný (52. F. Toman), Kubeš, Bratršovský – Zámostný, Číhal, Hájek, Večeřa, Kriegsmann – Čihal.