Divizní dorostenci si poradili s Humpolcem

Vysočina – Jedenácté kolo fotbalové MS divize dorostu přineslo plný počet bodů jen Jihlavě B a Havlíčkovu Brodu. Úspěšný byl ještěŽďár, který jednou vyhrál a jednou remizoval. Ostatní kluby vyšly naprázdno. Třebíč doma padla, Velké Meziříčí dostalo na svém hřišti výprask od Blanska a Pelhřimov s Humpolcem neuspěly v derby.

19.10.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

MS DIVIZE ST. DOROSTU

TŘEBÍČ – SVRATKA BRNO 1:2
Góly: 73. Mitáš – 13. Janík, 75. Hlavai.Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1:3. Diváci: 65. Poločas: 0:1. Třebíč: Hagara – Hrbáček, Macek, Šibůrek, Renát, Trnka, Mitáš, Benáček, Kouřil (71. Šabata), Š. Vala, Průša (46. Dušovský).

HUMPOLEC – JIHLAVA B 0:5
Góly: 11. a 88. Malata, 45. Havlín, 81. Vrba, 90. Svoboda. Rozhodčí: Šula. ŽK: 3:2. Diváci: 35. Humpolec: Podoba – P. Moravec, Kejval (83. Rázek), Prchal, Soukup, Mikeš (83. D. Moravec), Kameš (46. Honzl), Geist (74. M. Žáček), Vočadlo, Svoboda (83. Zítko), Zástěra. Jihlava B: Lancman – Čapek, Pvlas, Nováček, Šmíd (63. Havel) – Lát, A. Svoboda, Havlín (46. Pejřimovský), Vrba – Šrámek (46. Novák), Mirek Malata.

H. BROD – PELHŘIMOV 6:3
Góly: 16., 44., 54. a 66. Voborník, 40. a 81. Ondráček – 14. Šmíd, 17. Morava, 78. Roubal. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 0:2. Diváci: 54. Poločas: 3:2. H. Brod: Kandr – Kučírek, Nápravník, Franc – Pabousek, Ondráček (84. Valíček), Vídenský, Karlík, Chalupa (81. Král) – Voborník, Apfelthaler. Pelhřimov: Károlyi – Podlena, Morava, Viktora, Špaček (30. Heřmánek – 68. Roubal) – Mareš, Fikar, Zajíček, Novák – Donabauer, Šmíd.

V. MEZIŘÍČÍ – BLANSKO 0:3
Góly: 11. a 42. Prudil, 55. Němec. Rozhodčí: Svoboda. Bez ŽK. Diváci: 25. Poločas 0:2. Velké Meziříčí: Dubec – Bibr (61. M. Sysel), Pištora, Houdek, Zedník – Partl, Doležal, Trnka, Vávra – Požár, F. Sysel (76. Benda).

ŽĎÁR N. S. – KOHOUTOVICE 3:3
Góly: 22. Švoma, 72. Kulhánek, 74. Henzl – 20. Martini, 23. Brabec, 81. Havlíček. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas 1:2. Žďár nad Sázavou: Šenkýř – Pátek, Pešek, Lukáš, Sláma – Růžička, Švoma, Kulhánek (90. Potocký), Henzl – Vokoun, Kachlík (52. Poul).

Ostatní výsledky 11. kola: Znojmo B – Sparta Brno 2:1, Vyškov – Líšeň B 2:5, Kyjov – Hodonín 3:4.

TŘEBÍČ – SVRATKA BRNO 2:4
Góly: 54. a 61. Průša (druhý z PK) – 11. Řezník, 38. Bodeček, 42. Štrobl, 47. Měřínský. Rozhodčí: Krejča. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (58. Čurda). Diváci: 50. Poločas: 0:2. Třebíč: Šplíchal – Dušovský, Havlena, Hrobař, Janík, Kouřil, Meczl, Šabata, M. Vala, Š. Vala (41. Dobeš), Průša.

HUMPOLEC – JIHLAVA B 0:3
Góly: 19., 44. a 49. Shudeiwa. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Humpolec: Duben – Homola, Mojžíš, Jiřík (77. M. Vašíček), Melmuka, Böhm, J. Žáček (73. Staněk), Maršík, Lacina (41. Koten), Jaroš (52. Kameš), M. Žáček (60. Zach). Jihlava B: Prchal – Vacek (41. Šimon), Hlaváč, Došek, Jiránek (61. Havel) – Němeček, Franěk (54. Švoma) – Pavlík (73. Luňáček), Shudeiwa, Zástěra – Savi.

H. BROD – PELHŘIMOV 8:0
Góly: 8. Peca, 12. a 51. Synecký, 21. Jiránek, 45. Šimánek, 61. Chlád, 63. Valíček, 66. Novák. Rozhodčí: Odvářka. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 3:0. Havlíčkův Brod: Kolář – Fejt, Jiránek (49. Kubát), Šilhart, Šimánek – Morávek (52. Valíček), Dočkal, Synecký, Peca (49. Novák) – Forman (61. Prokop), Chlád (61. Ešner). Pelhřimov: Pliešovský – Charousek (52. Tomec), Adam, Malínek, Babický – Vaňkát, Heřmánek, Fanta, Repáč – Vopálenský, Kořínek.

V. MEZIŘÍČÍ – BLANSKO 0:8
Góly: 12. Bartoš, 17. Matuška, 31. a 37. Kunc, 32. Antoňů, 58. a 71. Tenora, 72. Kopecký. Rozhodčí: Liška. Bez ŽK. Diváci: 30. Poločas 0:5. V. Meziříčí: Ovečka – Benda, Švejda (71. T. Bibr), N. Bibr (41. Rosa), Kadlec – Mička, Chalupa, Doležal, Vokurka (31. Rohovský) – Bajer, Majerčák.

ŽĎÁR N. S. – KOHOUTOVICE 2:0
Góly: 51. Zrůst, 71. Zlesák. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas 0:0. Žďár n. S.: Balcar – Švoma, Zažímal, Hobza, Viliš – Titauer (48. Zrůst), Dvořák, Přibyl (73. Jedlička), Zlesák – Klouda, Kocour.

Ostatní výsl.: Znojmo B – Sparta Brno 2:2, Vyškov – Líšeň B 1:0, Kyjov – Hodonín 1:11.

19.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

Na fotografii jsou žáci 1. B jihlavské Základní školy Nad Plovárnou. Žáky vede třídní učitelka Marcela Přibylová, která není na fotce. Ředitelem školy je Jiří Šaufl (vpravo).

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme žáky ze ZŠ Nad Plovárnou Jihlava

Deviant platil nezletilým dívkám za sex

Návrh na přání: 3 varianty malé kuchyně a jídelny

O návrh kuchyně a jídelny nás tentokrát požádala paní Kolodějová, jejíž domek je teprve ve fázi stavby. To je nejvyšší čas zvážit, jak prostor uspořádat, vybavit a barevně sladit, aby vše vyhovovalo nejen majitelčiným přáním, ale aby byla samotná kuchyně praktická a příjemně se v ní vařilo.

Jihlavská Dukla se trápí, nezkrotila ani Bílé tygry

Jihlava - Zase bez gólu! Na stojedenadvacet minut natáhli jihlavští hokejisté svoji střeleckou mizérii. V dalším extraligovém utkání marně bušili na branku Liberce a po nemastném neslaném výkonu prohráli 0:2.