HUMPOLEC – JIHLAVA U19 2:5

Domácí šli brzy do vedení, ale to hostující mladíky neprobralo. Křivánek sice vyrovnal, ale trenér Průša byl o půlce, kterou Humpolec zaslouženě vyhrál, kritický. „S první půlkou nemůžeme být vůbec spokojení. Svým přístupem jsme absolutně selhali, bylo to pro mě obrovské zklamání, jak k tomu všichni špatně přistoupili. Vázl pohyb, nebyla tam snaha o nic, a i přesto, že jsme tam náznaky šancí měli, tak jsme prohrávali zaslouženě,“ hodnotil trenér Kamil Průša.

Po změně stran už ale jihlavská devatenáctka na hřišti vládla. „My jsme si to docela o půlce rozebrali, udělali jsme změny v sestavě a už to bylo mnohem lepší. Přidali jsme na pohybu a důrazu, a zaslouženě vstřelili čtyři góly. Kluci alespoň ví, že nemohou podcenit nikoho,“ dodává kouč Vysočiny.

Góly: 3. a 26. – 14. a 48. Křivánek, 61. T. Svoboda, 78. Lokvenc, 82. Řezáč (PK). Poločas 2:1. Jihlava U19: Lancman – Křišťál (46. Lokvenc), Pejřimovský (46. Crha), Mikuška, Řezáč – Urbánek – Havlín (46. Růžička, 79. Havlín), Šteffl, Ritter (56. A. Svoboda), T. Svoboda – Křivánek.