U19: BOHEMIANS– JIHLAVA 3:6
Začátek byl v režii domácích, kteří šli do vedení.„V prvních dvaceti minutách jsme se museli pořádně rozkoukat a přizpůsobit jednoduché, rychlé, důrazné a agresivní hře domácích. To se nám od 25. minuty začalo dařit,“ komentuje kouč FC Vysočina Kamil Průša, jehož tým se po půlhodině hry do soupeře zakousl. Během tří minut se dvakrát trefil Křivánek a jednou Šteffl, a rázem to bylo 1:3! Pražané reagovali snížením, ale divokou devítiminutovou gólovou pasáž uzavřel jihlavský T. Svoboda!

Ve druhé půlce byli hosté jasně lepší. „Oni měli minimum šancí a střel. Nám se povedlo střídání, za zraněného Šteffla nastoupil Šrámek, který se dvakrát prosadil,“ potěšilo Průšu, jehož tým v závěru jednou inkasoval. „Trochu mě tenhle gól mrzí, byl po zbytečné chybě. Ale celkově to byla vynikající konfrontace. Hra dopředu byla velmi dobrá, šest gólů svědčí samo o sobě. Ale ty tři inkasované, nad tím se musíme zamyslet a věnovat se tomu,“ dodává kouč Kamil Průša.

Góly Jihlavy: 31. a 33. Křivánek, 32. Šteffl, 39. T. Svoboda, 67. a 70. Šrámek. Poločas 2:4. Jihlava U19: Mastný – Křišťál, Crha, Mikuška, Řezáč – Urbánek (57. Pavlas) – T. Svobod, Šteffl (52. Šrámek), Ritter (70. Pejřimovský), Havlín (70. Růžička) – Křivánek.

Zápas 17. kola první fotbalové ligy mezi FC Vysočina Jihlava a SK Slavia Praha, 17. února 2018 v Jihlavě.
Senzace! Nadšení jihlavští bojovníci skolili favorizovanou Slavii

U17: BOHEMIANS– JIHLAVA 6:3
Zápas byl v moci domácích, kteří těžili z chyb mladíků z Vysočiny. Ti sice třikrát skórovali, ale dvě trefy Šrámka a jedna Čermáka z penalty byly málo. „Bohemka byla sehranější, silově na tom byla také lépe. My jsme se na ty góly nadřeli. A i když jsme měli pasáže, kdy jsme hráli dobře, tak pak jsme udělali fatální chyby, které soupeř potrestal. Musím ale pochválit gólmana Doležela, který nás podržel a několik gólů chytil,“ hodnotí trenér Jihlavy Libor Smejkal.

Ten měl k v Praze k dispozici jen torzo kádru. „My jsme byli opět, jako v předešlých zápasech, nekompletní. Je to kvůli posunům a zraněním. Měli jsme jen dva hráče na střídání, takže je to stejná písnička. Nejsme sehraní, protože dostávají prostor mladí kluci, kteří toho na podzim za nás moc neodehráli,“ dodává kouč.

Góly Jihlavy: 31. a 47. Šrámek, 73. Čermák (PK). Poločas 2:1. Jihlava U17: Doležal – Fila, Němeček, Vraspír, Novák (57. M. Trnka) – Trinh, Šrámek – L. Trnka, Shudeiwa, Vošmera (37. Vácha) – Čermák.

V Lukách nad Jihlavou strávilo nedělní odpoledne mnoho příznivců zimních sportů, často přijely na sjezdovku celé rodiny.
Víkend si lyžaři užili. I v Lukách nad Jihlavou