Fotbalisté Mrákotína se na hřišti v Cejli blýskli dvanáctigólovou kanonádou

Jihlavsko – Podzimní dějství ve fotbalových III. a IV. třídách má za sebou zápasy 11. kola, a jak už to tak bývá, o divoké výsledky nebyla nouze.

17.10.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Jiří Oborný

III. TŘÍDA

ROMA JIHLAVA – KAMENICE 1:4
Góly: 88. Freitich – 10. a 17. T. Bartoň, 20. Řehoř, 50. Dočekal. Rozhodčí: Kremín. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas 0:3. Roma Jihlava: O. Karša – L. Karša, Suchý, Kováč, Cína, Adam, Longauer, Švehla, Dreveňák, Karastojanov, Freitich. Kamenice: Vebr – Bartoň, T. Vyzibla, Trunda, Škrdla, Římal, Kopečný, Nejedlý, Řehoř, Vacek, Dočekal.

DOBRONÍN B – VĚŽNICE 6:0
Góly: 36., 41. a 46. Cink, 45. a 87. Mikšíček, 49. Štefka. Rozhodčí: Zimola. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas 3:0. Dobronín: Chvátal – Diňa, Vácha (65. Bratršovský), Hlávka, D. Meloun, Štefka, P. Meloun, Sedmík, Bořil (59. Horký), Mikšíček, Cink (71. Jonáš). Věžnice: Hanus – Dohnal, Tlačbaba, Pavlíček, Pachl, Zejda, M. Klimeš, Shevchenko (61. L. Klimeš), Zvolánek, Szathmary, Vostál.

V. JENÍKOV – BÍTOVČICE 1:3
Góly: 48. Skoupý (PK) – 37. a 53. D. Horáček, 68. P. Horáček (PK). Rozhodčí: Petrlík. ŽK: 3:3. Diváci: 25. Poločas 0:1. Větrný Jeníkov: Vodička – Hlaváček, Vrána, Rauscher, Pudil, Žižka, J. Kořínek, Hlaváček, Hrstka, Skoupý, L. Kořínek. Bítovčice: Tomala – T. Kourek, Vojtěch Caha, Vacek, Komárek, P. Horáček, Z. Kourek, D. Horáček, Matula, Novotný, Hrad.

TELČ B – ČERNÍČ B 6:0
Góly: 50. Stránský, 63. a 84. Žákovský, 65. a 77. Hejda, 87. Kozák. Rozhodčí: Žaloudek. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas 0:0. Telč B: Tripal – Bena (60. Hejda), Procházka, Kratochvíl, Smejkal, Dolský, Kujal, Matouš (46. Žákovský), Stránský, Kozák (72. Líbal), Hejl. Černíč B: Zahradníček – Hajdík, Kovář, Deutschar, Štibich, Pavlíček (67. Novák), Jileček, Cupák, Novák, Tomšů, Štorek.

BRZKOV – DUŠEJOV 4:0
Góly: 5., 27. a 31. Jaroš, 44. Landa. Rozhodčí: Polodna. Bez ŽK. Diváci: 70. Poločas 1:0. Brzkov: Š. Smutný – M. Laštovička, Dobrovolný, V. Laštovička, O. Bárta – Landa (46. S. Smutný), J. Novotný, L. Jaroš (74. Halík), M. Novotný, M. Jaroš (66. P. Bárta), Végh. Dušejov: Dvořák – Křížek, Veselý, Hartman, M. Koten, R. Vopálenský (86. L. Duba), Toman (66. Doležálek), Šťastný, T. Vopálenský (66. L. Vopálenský), S. Koten, R. Duba.

Č. HRÁDEK – STONAŘOV B 6:4
Góly: 23., 58. a 73. Martianov, 50. a 85. Janák, 70. Pospíchal – 27. a 38. Z. Urbánek, 39. Vereš, 75. M. Škrdla. Rozhodčí: Šuhaj. Bez ŽK. Diváci: 25. Poločas 1:3. Červený Hrádek: Stejskal – Janák, Štěpnička, Hrubša, Kříž, Nosek, Vychytil, Gall, M. Pospíchal, T. Pospíchal, Martianov. Stonařov B: Měrtl – Žaloudek, Z. Urbánek, Zeman, Štancl, Vereš, Vevera, Škrdla, Turoň, Lysý, Schneider.

PUKLICE B – HYBRÁLEC 3:2
Góly: 64. Tůma, 72. Trunda, 76. Pauser – 20. Vystrčil, 63. Urbánek. Rozhodčí: Zimola. ŽK: 0:3. Diváci: 45. Poločas 0:1. Puklice B: Štěpán – Dobrovolný, Kabelka, Driml, Hons, Trunda (83. Trnka), Šimek (63. Hudec), Křišťál, Tišl (58. Tůma), Pauser, Skotar. Hybrálec: Novák – Vystrčil, Ohnút, Urbánek, Šimek, J. Hrubý (8. Vondruška), Suk, Jiří Šiška, Ehrenberger (83. Delín), P. Hrubý (76. Jan Šiška), Skotar.

IV. TŘÍDA

ST. ŘÍŠE C – PAVLOV 1:7
Góly: 88. Pokorný – 6., 30., 65., 42. a 47. Petráš, 59. Fencík, 73. Mařík. Rozhodčí: Kalaš. Bez ŽK. Diváci: 45. Poločas 0:4. Stará Říše C: Svoboda – Vranka, R. Bryndzák, P. Bryndzák, Kupka (70. Činčera), Šimek, Vacek, Buzek (55. Pokorný), Čapoun, Pražák (37. Kvasnička), Žák. Pavlov: Fišer – Fortelný, D. Němeček, Vybíral, Růžička, Fencík, Pelej, F. Němeček, Mařík, L. Bartoň, Petráš (12. J. Bartoň).

HODICE – TELČ C 4:6
Góly: 24. a 61. L. Biskup, 55. Čábel, 62. Koráb – 33. a 79. M. Chalupa, 39. a 56. Feit, 67. a 89. Hejda. Rozhodčí: Jakl. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas 1:2. Hodice: Šebesta – Josef Biskup, Illek (46. Fišer), M. Novotný, Jan Biskup, L. Biskup, J. Novotný, Koráb, Volf, Küthreiber (70. M. Surán), Gamba (46. Čábel). Telč C: Semančík – Pelej (81. Mazal), Vondrák, Ježek, Hejda, A. Chalupa, Burian, M. Chalupa, Feit (67. Švec), Doležal, Kříž.

CEJLE B – MRÁKOTÍN 2:12
Góly: 19. Homa, 52. Vlček – 5., 16., 31. a 51. Kročil, 36. Šimek, 46. Berka, 54. Kukla, 62., 75. a 86. Borovský. Rozhodčí: Staněk. Bez ŽK. Diváci: 35. Poločas 1:5. Cejle B: Houska – Pospíšil, Jilich, Vítů, Vlček, Homa (46. Blecha), Kovář, Zlatuška, Dolejší, M. Hošek (46. R. Hošek), Morales (46. Mareš). Mrákotín: Kubát – T. Šalanda, Berka, J. Šalanda, Čeloud, Šimek, Vondrák, Kročil (57. Borovský), Kukla, Kučera, Marek.

KOSTELEC B – JAMNÉ B 2:3
Góly: 47. Tomášek, 68. Vondra – 3. a 33.(PK) Klíma, 48. Šaroun. Rozhodčí: J. Kříž. ŽK: 1:1. Diváci: 79. Poločas 0:2. Kostelec B: Toman – Šmahel (46. Vondra), Pešta, Votava (63. Ohnsorg), Paul, Čírtek, Doležal, Neděla, Tomášek, Smejkal, Lukšů. Jamné B: Ludvík – Haman, Klíma, Vágner, Šaroun (75. Špejtek), Šlechtický (70. Šoukal), Kubín, Beneš, Lokvenc, Nesiba, Kalců (85. Pavelka).

STŘÍTEŽ – SMRČNÁ 1:3
Góly: 16. Sapola – 51. Pik, 56. Šimák, 64. Trnka. Rozhodčí: Bartoň. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas 1:0. Střítež: Kříž – Klíma, Meloun, Wast. Heger, Mezera, Novotný, Ouroda, Sapola, Wasserbauer, Sedmík st. Smrčná: Coufal – Miksa, Neubauer, Pik, Rauscher, Samec, Staněk, Stockinger, Šimák, Trnka, M. Vrána.

RŮŽENÁ – BÍTOVČICE B 3:1
Góly: 5. a 23. Šenigl, 61. Smrčka – 30. Ďásek. Rozhodčí: Kalaš. Bez ŽK. Diváci: 73. Poločas 2:1. Růžená: Košťál – Koreš (60. Tetour), Pittner, Maryška, Konečný, Foitl, M. Mareš (46. Smrčka), O. Mareš (53. Marek), Bláha, Šenigl. Bítovčice B: Číhal – Václav Caha (46. Vondrák), Ďásek, Frühbauer, Dvořáček, Jára, Svatoš, Šťáva, Pokorný, Suchý (75. Musil), Vojtěch Caha.

Dohrávka 8. kola: STŘÍŽOV – KOSTELEC B 3:0 (0:0), 47. Švaříček, 65. Česnek, 87. Kabátek.

17.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

Takto vypadají čtyři pokoje v jihlavské nemocnici, které nemocnice nechala opravit díky štědrosti veřejnosti.
4

Veřejnost může pomoct vybavit chemostacionář

Muže okradla dívka z Jihlavy

Použité věci pomáhají. Na vlakovém nádraží bude sběrné místo

Jihlava – Nepotřebné oděvy, hračky, hygienické potřeby a například i knihy. Nejen tyto věci mohou v sobotu lidé darovat na jihlavském městském vlakovém nádraží, kde bude sběrné místo.

Dobrá práce. Tři důležité body zůstaly v Jihlavě

Jihlava – Hokejoví junioři Dukly Jihlava si ve čtvrteční předehrávce poradili doma s Litvínovem a do extraligové tabulky si připsaly cennou výhru 5:3.

Má vaše škodovka jedno zrcátko menší než druhé? Víte, proč to tak je?

V devadesátých letech se začal zejména u německých aut objevovat zvláštní jev. Mnozí z vás si dost možná všimli, že starší auta koncernu Volkswagen, ale i Mercedesy nebo vozy BMW, mají na straně spolujezdce výrazně menší zpětné zrcátko, než je to na straně řidiče. Proč to ale tak je?