„Teď máme těžkou šňůru, Plzeň, Brno a Slavia, a kdybychom něco udělali, další tři čtyři body, byl by to dobrý vstup do jara,“ má jasno Kamil Průša.

Jeho tým přivítá v sobotu na umělé trávě Na Stoupách Západočechy, u nichž na podzim získal překvapivé dva body. „Jeli jsme tam s obrovskou pokorou a respektem, a dokázali jsme tam získat, ale tenhle zápas bude trochu jiný, protože takřka celý jejich tým je vyměněný. Mají posunuté hráče do juniorky, a pro ty mladé je to nová výzva,“ reaguje jihlavský trenér, kterému bude chybět reprezentant Ritter.

Vysočina si ale může věřit. Do karet jí hraje i fakt, že už šest zápasů v řadě bodovala. „Myslím si, že jsme schopní to zvládnout, když se dobře připravíme a budeme zdraví, můžeme tu sérii prodloužit. Ani se nebojím toho, že by je kluci podcenili, ale spíš půjde o to, aby se nezačali přeceňovat,“ říká Průša. „Určitě si budeme muset dát pozor na stopera Gabriela, který je silný ve standardkách, na hrotu mají Vrbu, o těchto hráčích víme. Ale já cítím obrovskou příležitost, abychom získali další body,“ přál by si kouč.