MS LIGA DOROSTU U19

JIHLAVA - KARVINÁ B 5:0
Vstup do utkání měli domácí parádní. Hned v 2. minutě skóroval po rychlé akci Lorenc. Po půlhodině hry zvýšil Matulka, a Jihlava se mohla uklidnit. Druhá půlka tak byla v jejich režii. Parádní gól zaznamenal Křivánek, po něm udeřil Urbánek, a tečku udělal aktivní Tomáš Svoboda. „Ač to tak nevypadá, tak výhra se nerodila až tak lehce. Obzvláště v první půli Karviná prokazovala své kvality a uprostřed hřiště nás místy přehrávala. Naštěstí jsme směrem dozadu fungovali velmi dobře a Karvinou jsme do žádné vyložené šance nepustili. Nakonec ale mohlo být skóre vyšší, protože další tři stoprocentní šance jsme ještě neproměnili,“ hodnotí kouč Kamil Průša.

Góly: 2. Lorenc, 35. Matulka, 55. Křivánek, 74. Urbánek, 89. T. Svoboda. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas 2:0. Jihlava: Duba – T. Svoboda, Trojánek, Mikuška, Řezáč – Pavlas, Urbánek (82. Crha) – Křivánek (78. Lát), Matulka (63. A. Svoboda), Lokvenc – Lorenc (75. Mirek Malata).

MS LIGA DOROSTU U17

JIHLAVA - KARVINÁ 6:0
Začátek patřil Vysočině, a protože střelci byli při chuti, nebylo po 23. minutách co řešit. Stav 4:0 hovořil za vše. „Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když se prosadila nová akvizice Šimon Čermák, který krásným lobem překonal vyběhnutého brankáře. Poté jsme během osmi minut vstřelili tři góly a bylo po zápase. Kluci zpohodlněli, a bylo to znát na naší hře. Docházelo k nepřesnostem, a po ztrátě míče jsme spoléhali na obranu. S výsledkem jsem spokojený, ale pokud v dalších zápasech povedeme o více gólů, tak musíme hrát do poslední minuty aktivně a ne se uspokojit s výsledkem,“ říká trenér Libor Smejkal.

Góly: 5., 18. Čermák, 15., 76. Lukáš Trnka, 23. Samek, 78. Pojezný. Rozhodčí: Šrámek. Bez ŽK. Diváci: 50. Poločas 4:0. Jihlava: Doležal – Fila (52. Havel), Trinh, Nehyba, Novák (56. Vošmera) – Samek (66. Pojezný) – Lukáš Trnka, Šrámek (41. Růžička), Ritter, Michal Trnka (60. Vácha) – Čermák.