I. B TŘÍDA – SK. A
LUKA N. J. – KOŽLÍ 1:2

Hosté se ujali vedení po přímém kopu, kdy brankář Čermák vyrazil střelu z osmnácti metrů před sebe a nikým nebráněný Šimek dorážel. Po zbytek první půlky se hrálo hlavně uprostřed hřiště, domácí se nemohli dostat do šancí, naopak hosté měli po brejcích na noze dvě pojistky, ale Šimek další góly nepřidal.

Ve druhé půlce se hra Luk zlepšila, přišly i šance Tomana a Boháčka, ale byli to hosté, kteří se v závěru z rychlého výpadu radovali podruhé. Domácím se vzápětí podařilo díky P. Hintnausovi snížit, ale v závěru ani největší šance Tomana vyrovnání nepřinesla.

Góly: 84. P. Hintnaus – 10. Šimek, 83. Mikula. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas 0:1. Luka n. J.: Čermák – Trombelli, Boháček, Bratršovský, Navrátil – P. Hintnaus, Kucarov (75. Vařejka), Horáček (83. Kabátek), Hrdlička – Toman, M. Hinaus (63. Hlávka). Kožlí: Březina – Vladyka, Pešek, Brzoň, Plesl – Mikula (85. Vosika), Voplakal, Radoš, Trpišovský – Šimek, Blažejovský (71. Janů).

I. B TŘÍDA – SK. B
TELČ – ŽELETAVA 0:1

V Telči se hrál zápas velmi dobré úrovně, vyrovnaný a se šancemi na obou stranách. Na první trefu se ale čekalo až do 65. minuty, kdy se z hranice vápna opřel do míče hostující Simandl a překonal Kozáka. Domácí vsadili v závěru vše na jednu kartu, vrhli se do útočení a vytvořili si několik dobrých střeleckých pozic. Jenže Bodlák, Nerad ani Chalupa vyrovnat nedokázali. Rušno bylo ale i na druhé straně. Hosté vsázeli na rychlé brejky, ze kterých také mohli několikrát udeřit. To se jim nakonec nepovedlo, což je ale mrzet nemuselo.

Gól: 65. Simandl. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas 0:0. Telč: Kozák – Chalupa, J. Všohájek, D. Všohájek, Nerad – Bodlák, Dolejský, Kratochvíl, Štěpnička (75. M. Švec) – Petrů (70. Havlík), Procházka. Želetava: Mastný – T. Poledna, Jičínský, Halík, Martin Vrbka – Simandl, Daniel (60. Michal Vrbka), Čurda, M. Poledna – T. Vrbka, Vranka.