CHOTĚBOŘ - ČÁSLAVICE-S. 5:0

Chotěboř hrající o šanci postoupit do divize na soupeře vlétla a v desáté minutě se radovala z úvodního gólu, který vstřelil L. Dvořák. Čáslavice rozhodně nepůsobily na hřišti odevzdaným dojmem, byly domácím více než vyrovnaným soupeřem. Chotěbořští byli v prvním poločase hlavně produktivní, kdy další dvě trefy zaznamenané Hanouskem znamenaly pohodlné vedení 3:0. Po přestávce uzavřel Hanousek hattrick a konečnou podobu výsledku dal Martin Somerauer.

Góly: 10. L. Dvořák, 39., 42. a 75. Hanousek, 87. Martin Somerauer. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (78. Rygl). Diváci: 150. Poločas: 3:0. Chotěboř: Vykoukal Filipský, Čáp, Hromádka, R. Odvářka Bělovský (57. Kaplan), Martin Somerauer, L. Dvořák (68. Ondráček), Hlaváček Hanousek, Marek Somerauer (57. M. Odvářka). Čáslavce-Sádek: Kružík Rygl, Zikmund, Chládek, Kurtin Barák, Plichta, Presl, Netrda Tržil, D. Dvořák. Nejlepší hráči: Hanousek, Hlaváček D. Dvořák.

HERÁLEC ZR - ŽIROVNICE 1:1

Střely Najmana i Jana Ptaszka těsně minuly zařízení. Ve 29. minutě domácí zaútočili po levé straně, míč se v chumlu hráčů v malém vápně několikrát odrazil a do sítě ho dopravil pohotový Skála. Žirovnice udeřila těsně před odchodem do kabin, když se z nevinně vyhlížející akce prosadil Vilímek. Po oboustranně neurovnaném vstupu do druhé půle přišly šance až v závěru. Dvořák ale zlikvidoval příležitosti Najmana, Uchytila i trestný kop Zicha.

Góly: 29. Skála 45. Vilímek. Rozhodčí: J. Rosický. ŽK: 4:3. Diváci: 204. Poločas: 1:1. Herálec: Žďánský Uchytil, Černý, M. Ptaszek, Zich Skála (53. Cach), J. Ptaszek, Bureš, Slováček, Šustáček (53. Hamák) Najman. Žirovnice: Dvořák Knotek, Staněk (73. Zejda), Hřebecký, T. Houška, Kněžínek, Hadrava, P. Houška, Vilímek, Dýnek (23. J. Houška), Rozporka. Nejlepší hráči: Zich, J. Ptaszek Dvořák.

M. BUDĚJOVICE - V. BÍTEŠ 1:1

Domácí poprvé vystřelili na branku až těsně před pauzou, ale tvrdý pokus Kopečka skončil v rukavicích Pelána. Více šancí nabídlo druhé dějství. Po hodině hry Kloudův dlouhý výkop našel na malém vápně Mácu, jeho lob z první přistál na břevně. O minutu později Kopeček přihrával na malé vápno opět Mácovi. Ten však ve vyložené šanci trefil pouze brankáře. Skóre se měnilo v 70. minutě, kdy se trestný kop Mácy po několika tečích dostal k volnému Šplíchalovi, a ten už nezaváhal. O osm minut později dostal Nekuda krásně nabito na velké vápno a nechytatelnou střelou k tyči vyrovnal.

Góly: 70. Šplíchal 78. Nekuda. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 0:0. M. Budějovice: Klouda Novotný, Procházka, K. Busta, Švanda Benda P. (46. Šibor), Pařízek (63. Svoboda), Kopeček, Dušek Máca, Šplíchal. V. Bíteš: M. Pelán Kopáček, Kerber, Střecha, Horký Ivančík (46. Rozum), T. Pelán (80. Loup), Kubec (84. Jelínek), Nekuda, Pokorný Dvořák. Nejlepší hráči: Máca, Dušek Kubec.

JAROMĚŘICE - HUMPOLEC 4:2

Po nezáživné čtvrthodině udeřili dvakrát během dvou minut domácí. Nejprve se zasekávačkou zbavil protihráče Czucz a levačkou na zadní tyč otevřel skóre. Pak utekl nalevo Hověz, jeho přízemní centr sklepl ve vápně Czucz k Ryglovi a ten střelou do horního růžku zvýšil. Zaskočení hosté se nemohli dostat do hry a jejich první šance přišla až po půl hodině hry, kdy roh zatočený do branky skončil na břevně. Humpolec snížil ve 40. minutě, kdy obrana nezachytila průnik po křídle a zpětnou přihrávku na hranici penalty zakončil do odkryté brány Jeřábek. Jestliže hosté pomýšleli na zvrat, soupeř jejich ambice zchladil dvěma slepenými góly zkraje druhé půle. Nejdříve se dostal ke zblokované hlavičce Rygl a obloučkem přehodil Kříže. Potom se uvolnil Czucz, poslal nadýchaný centr před branku, kde nejvýš vyskočil Neumann 4:1. Humpolec se ještě dostal do hry v 54. minutě, kdy si Dalík naběhl mezi stopery a přízemní centr uklidil do sítě. Frustrovaní hosté začali více diskutovat s rozhodčími a výsledkem bylo vyloučení již vystřídaného Paťhy. Hostitelé v závěru přežili šanci, když překonaného Klubala zastoupil na čáře kapitán Křivánek.

Góly: 18. a 47. Rygl, 16. Czucz, 49. Neumann 40. Jeřábek, 52. Dalík. Rozhodčí: Straka. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (58. Paťha). Diváci: 100: Poločas: 2:1. Jaroměřice: Klubal Z. Karásek, D. Karásek, Křivánek, Urbánek Svoboda (46. Kopečný), Holoubek (80. Nykrmajer), Neumann, Hověz Rygl (90. Pisk), Czucz. Humpolec: Kříž Jeřábek, Alt, Procházka, Nermut, Paťna (56. Skryja), Kratochvíl, Pikl, Dalík, Bláha (53. Podoba), Kopic. Nejlepší hráči: Rygl, Urbánek, Czucz.

TŘEŠŤ - SAPELI POLNÁ 1:3

V prvních patnácti minutách se odehrával na hřišti vyrovnaný souboj. Jako první se prosadili hosté, když se mezi dvěma hráči dostal k hlavičce Koukal a překonal Bachmana. Po této brance se do velkého tlaku dostali domácí a z toho pramenilo i několik gólových příležitostí. Hosté se dostali ke slovu až v závěru poločasu, po rychlém protiútoku musel zasahovat Bachman.

Ve druhé půlce vsadila Polná na rychlé kontry. Nejdříve se dostal po třešťském rohu do úniku Szabó a neomylně zakončil. Čtvrt hodiny před koncem dostal tentýž hráč parádní kolmici za obranu a znovu si věděl s nabídnutou příležitostí rady. Domácí kontrovali z pokutového kopu. Po sražení Gutwalda snížil Procházka.

Góly: 79. Procházka (PK) 18. Koukal, 59. a 75. Szabó. Rozhodčí: Šula. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas 0:1. Třešť: Bachman Tausch, Kříž, Novotný, Kodys (68. Lupač) Mareš, Gutwald, Krejčí (58. Kubala), Procházka Chalupský, Rod. Sapeli Polná: Koubek Takács, Špendlíček, Tržil, Barák Kolman, Brnický, Macko, Fišer (89. Lokvenc) Szabó, Koukal (72. Babínek). Nejlepší hráči: Novotný Szabó, Koubek.

SVĚTLÁ N. S. - OKŘÍŠKY 0:2

Od úvodních minut se hrál otevřený útočný fotbal. Nejdříve se několikrát vyznamenali oba gólmani. Následně dobře zasáhl Adamec při centrovaném míči, ale jeho spoluhráči nezareagovali na dorážejícího Dubského. Do poločasu poslal Okříšky do dvougólového vedení Tůma. Po přestávce měli domácí více ze hry, ale jejich koncovka ke gólům nevedla.

Góly: 17. Dubský, 40. Tůma. Rozhodčí: Porubka. ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas: 0:2. Světlá: Adamec císař, Petrus, Vodička, Vaňásek Petřík (80. Novotný), D. Valenta, Čuřík (80. Kafka), Muzikant (46. J. Valenta) Křikava, Rezek. Okříšky: Fiala Tekal, Brabenec, Voda, Dočekal Dubský, Kotrba, Svoboda (69. Široký), Ryšavý Tůma (61. Bastl), Řezáč. Nejlepší hráči: Petrus Fiala, Dubský.

LUKA N. J. - PŘIBYSLAV 3:3

Luka potřebovala k udržení naděje na záchranu vyhrát, ale už v 10. minutě jí naboural plány Krčál, který využil chybu Hrdličky ve středu hřiště a střelou do šibenice otevřel skóre. Domácí brzy srovnali, protože Mašek byl faulován ve vápně a Hrdlička z penalty vyrovnal. Ale pak Bratršovský podcenil situaci, fauloval před vápnem a Krčál znovu ukázal, jak precizní střeleckou technikou disponuje. Na začátku druhé půlky fauloval gólman Uhlíř ve vápně a Hrdlička se ani z druhé penalty nemýlil. Hosté ale byli také při chuti a po velmi pěkné akci středem hřiště se dostal do úniku Žalud, který neměl problém přesně zakončit. Domácí se tlačili do útoku a po zblokované střele Hintnause dorazil míč do prázdné branky Mašek.

Góly: 12. a 47. Hrdlička (oba z PK), 61. Mašek 10. a 18. Krčál, 53. Žalud. Rozhodčí: nehlášeno. ŽK: 1:2. Diváci: 200. Poločas 1:2. Luka n. J.: Čermák Vařejka, Bratršovský, Rozmahel (76. Š. Číhal), Trombelli Hintnaus, Horáček (46. Toman), Kucarov (46. Flesar), Navrátil Hrdlička, Mašek. Přibyslav: Uhlíř Rosický, Zich (80. Sibera), Ondra, Strašil Žalud (63. Musil), Adamec, Vykoukal, Flekal Škacha, Krčál. Nejlepší hráči: Hintnaus, Mašek Krčál.