SPEŘICE – DOBRONÍN 2:1
Domácí se v prvním poločase, kdy měli vítr v zádech, utápěli v nepřesnostech. Hosté využívali brejků a byli nebezpečnější. Po jednom z nich se svalil v pokutovém území Padrnos, a Cink penaltu proměnil. Po změně stran se karta obrátila, Speřicím pomohl příchod Martina Pohana mladšího, který hostující obranu několikrát provětral. Po faulu na něj srovnal v 66. minutě Vlček, když hostující brankář nebyl na gólu bez viny. Šance se pak střídaly na obou stranách a rozhodnutí přinesla poslední minuta. To gólman Kotrba fauloval Vlčka a z penalty se Martin Pohan ml. nemýlil.

Góly: 66. Vlček, 90. Martin Pohan ml. (PK) – 21. Cink (PK). Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:3. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Speřice: Žáček – Alenka, Honzárek, Martin Pohan st. (64. Krejčí), Štěpánek (87. Maděra), Ganobjak, Morava (54. Martin Pohan ml.), Eremiáš, Savi, Soukup, Vlček. Dobronín: Kotrba - Sedláček, Novotný, Cink, Macek, Horáček, Štefko, Zamazal (90. D. Meloun), Pospíchal, P. Meloun (85. Bořil), Padrnos.

LUKA N. J. – POHLED 1:3
Utkání bylo dlouho nerozhodné, domácím se ale příliš nedařilo. Jejich slabší vstup do utkání záhy potrestali hráči, kteří měli v sestavě sourozence. Nejprve se hostujícímu Lukášovi Hospodkovi svezl míč po nártu a kuriózně zavěsil pod břevno. Další branku do sítě domácích dal o osm minut později z rychlého protiútoku Michal Sobotka. To domácí trochu nabudilo, začali se dostávat do šancí, ale proměnit je nedokázali. Zčásti byla na vině nedůraznost hráčů, chyběla i trocha štěstí.

„I když jsme se do šance dostali, už jsem tušil, že ji nedáme. Nebylo nám souzeno,“ uvedl po zápase trenér domácích Zdeněk Hlávka a dodal: „Začali jsme špatně, na to, že hrajeme o záchranu, se k tomu celý tým postavil špatně. Byli jsme málo důrazní ve velkém vápně,“ zhodnotil zklamaně trenér domácích. Přesto domácí v druhém poločasu dostali hosty pod tlak, byli lepší a dokázali snížit v 57. minutě zásluhou Tomana. Klid bránícím hostům pak ale dodal gól Klementa z protiútoku osmnáct minut před koncem. Fotbalisté z Luk tak dále čekají na výhru, naposledy vyhráli na začátku dubna v Polné.

Góly: 57. Toman – 24. L. Hospodka, 32. Michal Sobotka, 72. Klement. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 2:2. Diváci: 112. Poločas 0:2. Luka n. J.: Žatečka – Bratršovský, Šimek, Kucarov (59. Rychlý), Vařejka – Horáček, Čaloud (72. Stejskal), Hlávka, Toman – Hintnaus, Čihal.

I. A TŘÍDA – SK. B

TŘEŠŤ – ŽĎÁR B 0:3
Déle než půl hodiny musela padesátka diváků v Třešti čekat na první branku utkání. Sestava domácích plná mladých hráčů nehrála špatně, měla několik šancí, ale ani jednu z nich neproměnila. To naopak dokázal hostující Lukáš Filippi, když využil situace, kdy se se střed zálohy Třeště nestáhl. Déle než čtyřicet minut pak opět žádná branka nepadla, až v samotném závěru překonali Kousala po hrubé chybě obrany Malicky, a krátce po něm i Musil, který si v klidu nikým neohrožován došel s míčem až do brány. Žďárská záloha tím jasně rozhodla o své výhře.

„My jsme hráli a oni dávali góly, na to se nedá nic říct. V první polovině jsme měli dát alespoň čtyři góly, dostali jsme jeden, a v druhé polovině přišly dvě hrubé chyby,“ zhodnotil zápas trenér domácích Radek Nápravník, který v současné době nutně potřebuje do svého týmu vůdčího hráče.

Góly: 34. L. Filippi, 76. Malicki, 78. Musil. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Třešť: Kousal – Tausch, Bláha, Novotný, Ivan (86. Pittner) – Mareš, Gutwald, Nechvátal, Herkner – Rod, Kantor (62. Kubát).

TŘEBÍČ B – TELČ 4:1

Domácí nasměroval k vítězství hned zkraje utkání vedoucí brankou Staněk. Po více jak dvaceti minutách hry zvýšil Kostelecký. O deset minut později sice zaznamenal kontaktní gól hostí Jančo, ale Třebíčským ještě do přestávky vrátil dvoubrankové vedení podruhé skórující Kostelecký. Mladíci Horáckého klubu měli více ze hry i po změně stran, ale už skórovali pouze jednou. V 82. minutě upravil na konečných 4:1 Kovář. „Zápas jsme měli pod kontrolou. Nás pozvedl nás brzký gól, po celou dobu jsme byli silní na míči a soupeř se do šancí prakticky nedostával. V prvním poločase jsme ještě neproměnili pokutový kop. Vítězství je zasloužené,“ hodnotí trenér HFK Třebíč Pavel Němec mladší.

Góly: 2. Staněk, 23. a 42. Kostelecký, 82. Kovář – 33. Jančo. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 3:1. Telč: Misař – Kudláček, Nosek, Solař, Páral – Havlík, Smejkal, Matouš (62. Matouš), Klobas – Jančo, Hejl.

HROTOVICE – RANTÍŘOV 4:1

Domácí udeřili hned z první útočné akce, kterou zakončil volejem z první Marek Holoubek. Hosté srovnali po standardní situaci Kubíkem. Hrotovice však byly fotbalovější a vedení si vzaly zpět ještě do přestávky. Hostitelé měli více ze hry i po změně stran a převahu korunovaly dalšími dvěma góly. Za zmínku stojí výstavní volej z velkého vápna Luboše Škody, kterým trefil šibenici. „Dobrý výkon a dali jsme čtyři nádherné góly. Rantířov k nám přijel asi neprohrát a nebo prohrát co nejmenším rozdílem. Nám se herně vcelku dařilo a jsme za to, i za výsledek, rádi,“ shrnul hrotovický trenér Jan Dobrovolný.

Góly: 2. M. Holoubek, 35. T. Holoubek, 70. Blatný, 78. L. Škoda – 10. Kubík. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 1:1. Diváci: 61. Poločas: 2:1. Rantířov: Špejtek – Kunče, Vyskočil, Cibulka, Živný, Kozák, Karásek (32. Lát), Vaněk, Kubík (46. Cabúk), Varhaník, Pavlíček.