Na jaké zápasy se fanoušci mohou těšit?

ČTVRTEK
OP st. žáků: Černíč – Batelov, Bítovčice – Dobronín, Brtnice – Velký Beranov (vše v 17.00).
OP přípravky st. – sk. A: Slavoj Polná – Luka n. J.

PÁTEK
Okresní přebor – dohrávané 16. kolo: Jamné – Stará Říše B, Velký Beranov – Bítovčice (14.00), Antonínův Důl – Ždírec, Puklice – Černíč. 21. kolo: Brtnice – Dobronín B (15.00).
III. třída – dohrávané 14. kolo: Hodice – Sapeli Polná B. Dohrávané 16. kolo: Střížov – Mrákotín (14.00), Kamenice – Stonařov B, Luka n. J. B – Telč B. 22. kolo: Brzkov – Roma Jihlava (15.00).
OP ml. žáků: Velký Beranov – Pavlov.
OP přípravky st. – sk. A: Rantířov – Sapeli Polná, FKM Vysočina – Brtnice (14.00, hřiště Ant. Důl).

SOBOTA
Okresní přebor: Cejle – Batelov.
III. třída: Luka n. J. B – Střítež, Puklice B – Střížov (14.00), Telč B – Brzkov, Stonařov B – Kozlov.
IV. třída – sk. A: Větrný Jeníkov – Batelov B, Kostelec B – Kněžice, Jamné B – Věžnice.
IV. třída – sk. B: Stará Říše C – Růžená, Černíč B – Cejle B, Rohozná – Pavlov.
OP ml. žáků: Sapeli Polná – FKM Vysočina B (12.00, hřiště Puklice).
OP přípravky st. – sk. A: Ždírec – Velký Beranov (10.00, hřiště Dobronín).
OP přípravky st. – sk. B: Turnaj v Kostelci (9.00).
OP přípravky st. – sk. C: Turnaj ve Staré Říši (9.00).
OP přípravky ml. – sk. A: Turnaj v Třešti (9.00).
OP přípravky ml. – sk. B: Turnaj v Polné (9.00).

NEDĚLE
Okresní přebor: Antonínův Důl – Jamné, Puklice – Nadějov, Černíč – Velký Beranov (14.30), Rantířov B – Stará Říše B, Bítovčice – Ždírec (15.00).
III. třída: Kamenice – Hodice, ROMA Jihlava – Sapeli Polná B (hřiště Na Stoupách), Třešť B – Mrákotín (13.00).
IV. třída – sk. A: Smrčná – Bítovčice B (14.00).
IV. třída – sk. B: Červený Hrádek – Telč C (15.00).
OP dorostu: Brtnice – Nové Syrovice (15.00), Puklice – Dukovany (14.00), Jemnicko – Dobronín (13.00, hřiště Jemnice), Bedřichov – Dušejov (10.00, hřiště Sokolovská).
OP ml. žáků: Bítovčice – Dobronín (12.00), Kněžice – Černíč (10.00), Kostlec – Dušejov (10.00).
OP přípravky ml. – sk. C: Turnaj v Brtnici (9.00).

Není-li uvedeno jinak,
začínají zápasy v 16.30.