Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Na výhru zadělali hodně rychle

Třinec - Dorostenecké rezervy FC Vysočina přivezly z Třince tři body. A to díky mladíkům, kteří na svou výhru zadělali v úvodu. Ve 4. minutě totiž vedli už 3:0!

7.10.2009

Z fotbalového utkání FK Viktoria Žižkov - FC Vysočina Jihlava.Foto: GetPhoto/Martin Sidorják

MS LIGA ST. DOROSTU
TŘINEC – JIHLAVA B 3:0

Začátek byl z obou stran aktivní a ve 13. minutě po zbytečném faulu skórovali domácí z přímého kopu. Po půlhodině hry udělali hosté další individuální chybu a Třinec znovu trestal. Jihlavské snažení o kontaktní branku na začátku druhé půlky vyšumělo do prázdna, a tak v 53. minutě udeřili hosté potřetí.

„Sehráli jsme nejhorší utkání podzimu. Náš výkon byl doslova ostudný. Svými velmi hloupými chybami jsme se popravili sami,“ zlobí se kouč David Oulehla.

Poločas
2:0.
Jihlava B: Kopeček - Turek, Čížek, Kryštůfek, Cipruš (13. Kulík) - Brabec, Beránek, Vodáček, Havel (57. Kolařík) - Průcha, Kavka.

MS LIGA ML. DOROSTU
TŘINEC – JIHLAVA B 1:3

Jako v černém snu si museli připadat domácí v úvodu utkání. „Ve třetí minutě a padesáté vteřině jsme vedli 3:0,“ žasl nad fantastickým začátkem trenér hostů Petr Kuchta. Nejdříve se po rohu prosadil Demeter, podobně skóroval ve skrumáži Čech a Polanský po samostatné akci zvýšil na 3:0. „Skvělý start, ale ta hra upadla a já musím být kritický. Ve zbytku utkání to nebylo podle mých představ. Spokojený jsem pouze s výsledkem,“ dodává Kuchta.

Góly: P. Demeter, Čech, Polanský.
Poločas 0:3.
Jihlava B: Jícha - Průša (41. Molák), Pokorný (41. Hanousek), Doucha, Molák – Polanský, R. Demeter (50. Klusák), Hošek, Ločárek - Čech, Kelbler.