JIHLAVA– SLOVAN BRATISLAVA 4:3
O šance nebyla nouze, a to i proto, že oba týmy spíše dbaly na ofenzivu než na bránění. „Přijel kvalitní soupeř, který nás určitě prověřil směrem dozadu, kde ale máme obrovský problém, špatně vykrýváme střed hřiště, tam nám to nefunguje. Na druhou stranu se mi zamlouvá naše útočná hra, a hlavně přechod do útoku, i tady jsme si vytvořili hodně šancí,“ potěšilo jihlavského trenéra Kamila Průšu.

Do vedení šel jeho tým. Točík našel Křivánka, který se nemýlil. „Ale hned po rozehrání, ve stejné minutě, jsme si nechali vyrovnat. Nedošlo tam k zajištění na pravé straně, zbytečný gól. A oni to do poločasu otočili,“ poukazuje kouč na situaci, kdy útočník Slovanu přešel přes čtyři hráče a gólmana a zavěsil.

„V půlce jsme si dali takovou výzvu, jestli jsem schopní s tím něco udělat. Těch šancí jsem měli více než soupeř, a já si cením, že se nám to podařilo,“ říká Průša.

O vše podstatné se postaral Křivánek, který měl nabito. Nejdříve se postaral o obrat, a i když hosté znovu vzápětí vyrovnali, tak nakonec svým čtvrtým gólem v utkání, po dobré práci Malaty, zadělal na výhru svého týmu. „Přešli jsme na dva útočníky, cítili jsme, že máme na výhru,“ dodává kouč.

Góly: Křivánek 4. Poločas 1:2. Jihlava U19: Lancman (46. Jágrik) – Lokvenc (46. Crha), T. Svoboda, Pojezný, Havlín – Trinh (67. Mirek Malata) – Točík (57. Fila), A. Svoboda, Šrámek, Růžička (62. Lát) – Křivánek.