V rámci 19. kola se v sobotu strhne boj dvou nejlepších týmů „átřídní“ skupiny A. Bedřichov hostí od 16 hodin Herálec, s nímž má stejný počet 38 bodů.

Domácí ale nepůjdou do šlágru v nejlepším rozpoložení. Prohráli totiž dvě utkání za sebou. Doma s Humpolcem, který hrál navíc bez vyloučeného hráče, a naposledy neuspěli ani v Telči, kde prohráli 2:3. Herálec ale také v posledním zápasech ztrácel. Prohrál doma s Telčí a remizoval s Mírovkou. Kdo se tedy vrátí na vítěznou kolej?

Jestli by to měli být hráči Bedřichova, tak se musí hodně změnit. „My musíme začít sami u sebe, vrátit se k té poctivé práci, když nám to nejde fotbalově, tak musíme alespoň bojovat,“ má jasno trenér Zbyněk Peštál. „Proti Herálci by nám motivace chybět neměla, jaký lepší zápas si zahrát,“ tvrdí kouč Sokola.

Podle něj to bude velká bitva. „My se musíme dát během týdne dohromady, a třeba to nějakým ubojovaným zápasem zlomíme. Bude to extra těžké, protože oni hrají výborný fotbal, což by nám ale mohlo vyhovovat. A také se jim nepovedly poslední zápasy, takže jsme asi v podobné situaci,“ dodává Peštál.

VÍT BRABEC