LIGA DOROSTU U19

OSTRAVA – JIHLAVA 1:0

Šesté prohře v řadě hostující výběr nezabránil. A to i proto, že pošesté za sebou nedokázal vstřelit branku! Vysočina sice na horké ostravské půdě bojovala, ale nakonec z toho nebyla ani remíza. Pětadvacet minut před koncem proměnil Heller penaltu a rozhodl.

Góly: 65. Heller (PK). Rozhodčí: Dresler. ŽK: 0:2. Diváci: 78. Poločas 0:0. Jihlava: Lancman – Merlo, Crha, Pojezný, Havlín (79. Točík), T. Svoboda, Křivánek, Fila, Trinh, A. Svoboda (85. Vraspír), Malata (68. Růžička).

LIGA DOROSTU U17

OSTRAVA – JIHLAVA 4:1

Vysočina po necelé půlhodině prohrávala, ale Savi dokázal po změně stran srovnat stav. Ovšem závěry hostům nejdou. Ostrava třemi góly během čtvrthodiny zápas rozhodla.

Góly: 28. Říha, 61. Hrušovský, 73. Holaň, 75. Tamajka – 53. Savi. Rozhodčí: Macrineanu. Diváci: 41. Poločas 1:0. Jihlava: Prchal – Němeček, Došek (59. Bulička), Vacek, Luňáček – Jiránek (65. Vrána), Hlaváč (46. Jiroušek), Savi, Nehyba – Franěk, Šimon (74. Novotný).