V koncovce se tým trenéra Fiedlera nevídaně trápí, což potvrdil i v sobotním domácím utkání s Budišovem, v němž branka nepadla. Přitom na bezgólovou remízu se zrodilo dost šancí, a hlavně před budišovskou svatyní. Jenže z tlaku vytěžili domácí pouze tyčku.

„V poslední době máme velké problémy v zakončení, jsme křečovití a s přibývajícím časem čím dál víc nervózní,“ říká kouč Michal Fiedler.

Ve druhé půlce měl jeho tým opět převahu, ale svázaností se už do velkých šancí ani nedostal. „Hrajeme celkem dobře po vápno, ale prostě ta finální příprava zakončení nám nevychází. Hrozně se trápíme, je to v hlavách hráčů,“ míní trenér Rantířova, který v závěru mohl děkovat Kremínovi za skvělý zákrok proti Nováčkově střele. „Paradoxně jsme mohli prohrát, i když jsme diktovali takřka celý zápas tempo,“ doplňuje trenér.

Skóre není dobré

Kouč tak vyhlíží den s přívlastkem „gólový“. „Já se těším na zápas, kdy dáme víc než jeden gól. Protože mít po dvaadvaceti kolech skóre 24:22, není moc dobré. Ale bohužel to jsou věci, které se nejhůř trénují. Buďto to v nich je, nebo ne,“ ví Fiedler, kterého domácí ztráta mrzí. „Ale vzhledem k tomu, že jsme v klidném středu, není důvod k panice. Musíme jít na další zápas s čistou hlavou, jinak to nezlomíme.“ uzavírá.