Turnaj zpestřila i tradiční konfrontace domácí staré gardy fotbalistů se starou gardou hokejové Dukly. Ta nakonec, ačkoliv v první půlce zahodila penaltu, vyhrála nejtěsnějším možným způsobem. Jediná trefa ale stála za to. Hodek naservíroval ze strany míč na zlatém podnose Cihlářovi, který nikam nespěchal, připravil si palebnou pozici a přesně zamířil. Marná pak byla snaha rantířovských matadorů na vyrovnání.

SEMIFINÁLE

RANTÍŘOV B
– BEDŘICHOV 2:2
na penalty 3:1
Domácí rezerva se postarala o překvapení, a pomohl jí k tomu nejdříve vyloučený bedřichovský Paulík, a poté i větší klid při penaltovém rozstřelu. „Ta hra byla taková rozháraná. Neuměli jsme se vyrovnat s důrazem domácích, a dohrávali jsme o deseti. I tak jsme ale dokázali jít do vedení, jenže ke konci jsme chybovali, a penalty rozhodla hned ta první, kterou jsme nedali. Tragédii bych ale z toho nedělal, byl to turnaj a my stále hledáme tu správnou sestavu, se kterou jsme míchali," hodnotí trenér hostů Stanislav Muzikant.

Góly: Mikulec, Grundza – D. Lacina 2. Poločas 1:1. ČK: 0:1(20. Paulík). Bedřichov: Petráš – Mašek, Paulík, D. Mareš, J. Mareš – Pojer, Vovchina, Vaněk, Novotný – D. Lacina, Kolman. Střídali: Bulbakh, Pokorný, O. Lacina.
RANTÍŘOV – LUKA 2:0

Druhé semifinále rozhodla první půlka a produktivita Rantířova. „První poločas byl celkem pohodový, ale ve druhém jsme chrápali a měli jsme štěstí, že jsme nedostali gól. V závěru už jsme si to ale zase pohlídali," hodnotil kouč domácích hráčů Radek Pavlíček.
„I když jsme prohráli, tak to bylo docela dobré. Byli jsme ve slepené sestavě a dorostenci, kteří nastoupili, mě mile překvapili. Bojovali jsme a domácí přehrávali a měli jsme i šance, ale ty jsme nedali," doplňuje loucký trenér Zdeněk Hlávka.

Góly: Kubík, Horáčkek (PK). Poločas 2:0. Rantířov: Krupica (36. Roudenský) – Pavlíček, Hula, Kovačík, Vaněk – Živný, Horáček, Karásek, Cibulka – Kubík, Oberreiter. Střídali: Vlk, Vyskočil, Kozák. Luka n. J.: Žatečka (36. Ganzwohl) – Stejskal, Bratršovský, Čermák, P. Číhal – Kratochvíl, Hintnaus, Horáček, Munduch – Š. Číhal, Flesar. Střídal: Tůma.
O 3. MÍSTO

BEDŘICHOV – LUKA 4:0
O bronz si to rozdaly dva „átřídní" celky, a pouze jeden pálil do černého. Bedřichov poslal do vedení hned na začátku po rohovém kopu D. Mareš, a ve druhém dějství se prosadil tým z Jihlavy ještě třikrát, takže Luka na turnaji ani jednou neskórovala a skončila poslední. „Už byla vidět únava, odcházelo to fyzicky. Oni se taky kluci najedli párků a guláše, takže se nebylo čemu divit. Ale šlo o to, abychom si zahráli, a bylo to možná herně trochu lepší než v tom prvním utkání. Přeceňovat to ale nemá cenu," má jasno kouč Bedřichova Muzikant.

Góly: D. Mareš, Nvotný, D. Lacina, Bulbakh. Poločas 1:0. Bedřichov: Petráš – Mašek, Paulík, D. Mareš, J. Mareš – Pojer, Vovchina, Vaněk, Novotný – D. Lacina, Kolman. Střídali: Bulbakh, Pokorný. Luka n. J.: Žatečka (36. Ganzwohl) – Stejskal, Bratršovský, Čermák, P. Číhal – Kratochvíl, Tůma, Horáček, Munduch – Š. Číhal, Flesar.

FINÁLE

RANTÍŘOV – RANTÍŘOV B 3:1
„Bratrovražedný" mač o zlato zahájila lépe rezerva, protože Grundza z boku centroval, míče se k němu znovu odrazil a Roudenský neměl nárok – 0:1. O pět minut později si naběhl Pavlíček na roh a hlavou srovnal. Ve druhé půlce to bylo čekání, kdo s čím přijde. Domácí „áčko" do toho nakonec šláplo. Kozák dostal míč za obranu a před Fousem nezaváhal. Poté Živný vybojoval míč na půlce, protáhl se přes obránce a vybídl Kozáka, který pečetil výhru favorita.

„Hráči toho měli dost, to počasí nebylo moc fotbalové, byli utahaní. Ale já bych chtěl poděkovat všem zúčastněným, klobouk dolů, že to zvládli. Byla to dobrá příprava, zkoušeli jsme ještě nějaké varianty, a v podstatě ty dva zápasy nám udělaly ostrou sestavu do mistráků," uzavírá kouč rantířovského A-týmu Radek Pavlíček.

Góly: Kozák 2, Pavlíček – Grundza. Poločas 1:1. Rantířov: Roudenský – Pavlíček, Cibulka, Hula, Vaněk – Živný, Karásek, Oberreiter, Kubík – Klíma, Kozák. Střídali: Mikulec, Vyskočil.