I. B TŘÍDA – SK. A
ANTONÍNŮV DŮL– HABRY 0:1
Domácí nenašli za celý zápas recept na zhuštěný obranný val Habrů, které vsadily na jedinou kartu, a tou byla defenziva. A když navíc dokázaly potrestat hrubku v obraně Antonínova Dolu, mohly se po trefě Bártíka radovat ze tří bodů. „Soupeř přijel s obrannou taktikou, která mu stoprocentně vyšla. Ale po zápase byl vůči nám hrubý a urážel nás sprostými slovy. Dokážu zatleskat soupeři, který zahraje. Ale Habry nepředvedly nic,“ zhodnotil kouč Vladimír Čurda.

Góly: 20. Bártík. Rozhodčí: Beseda. ŽK:0:1. Diváci: 123. Poločas: 0:1. Antonínův Důl: Hanusek – Pirožek (78. Duba), Zdarsa, Krejčí, Šancl – Slavík, Vorálek, Kříž, Tichánek – Gavallér, Volák (60. Kovačík).

I. B TŘÍDA – SK. B
SLAVOJ POLNÁ B– NEDVĚDICE 4:0
Celý zápas byl v režii Polné. Její hráči pustili soupeře jen do jediné šance. A ta využita nebyla. Zato po akci Procházky se míč odrazil od břevna k Jelínkovi a ten nezaváhl. Pojistku vymyslel po necelé hodině hry nejlepší hráč na hřišti Holas, který nabil Smutnému. Holas pak vybídl ke skórování ještě Jelínka. Tečku udělal Čaloud, který získal míč, obešel Havlíka a střílel do prázdné branky.

Góly: 11. a 79. Jelínek, 59. Smutný, 80. Čaloud. Rozhodčí: Holub. ŽK: 0:2. Diváci: 75. Poločas 1:0. Slavoj Polná B: Rychtecký – Barák, Jaroš, Formáček, Skryja – Takács (58. Voráček), Holas, Mühlfeit, Procházka – Smutný (73. Čaloud), Jelínek.

V. BÍTEŠ B – RANTÍŘOV 2:3
Domácí šli do vedení již v 10. minutě, Rozum zatáhl míč do vápna a po jeho přihrávce nekompromisně prostřelil gólmana Krupicu Loup. V dalším průběhu úvodní pětačtyřicetiminutovky se hra odehrávala pouze mezi vápny, ale bez gólových příležitostí. Jenže po změně stran přišel dokonalý obrat v podání Rantířova. Už ve 47. minutě z přímého kopu po zaváhání gólmana Janouška vyrovnal Bartejs. O pět minut později uklidil odražený míč do branky Procházka, ten samý hráč pak krátce po hodině hry zvýšil po dalším zaváhání domácí defenzivy už na rozdíl dvou branek. Domácí stihli v závěru zápasu pouze snížit Strangiem.

Góly: 10. Loup, 86. Strangio – 47. Bartejs, 52. a 61. Procházka. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Rantířov: Krupica – Kunče, Vyskočil, Lojda, Živný, Procházka, Vaněk, Bartejs (88. Cibulka), Holub, Horáček, Pavlíček.

STAŘEČ – V. BERANOV 3:1
Souboj týmů z opačných pólů tabulky nabídl vyrovnanou partii. Chvíli měli herně navrch domácí a chvíli hosté. Stařeč však měla více vyložených šancí a jednu z nich využila už ve druhé minutě Břízou. Velký Beranov začal druhý poločas náporem a měl víc náznaků. Jenže soupeř byl efektivnější a v 67. minutě zvýšil svým druhým gólem Bříza. Hosté působili aktivněji a do zápasu se vrátili kontaktním gólem Ganzwohla. Poslední slovo však měla Stařeč, které pojistil vítězství Ježek.

Góly: 2. a 67. Bříza, 85. Ježek – 80. Ganzwohl. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. V. Beranov: Dvorský – P. Kittler, Štumar, Molva, Smejkal – Hladílek (46. Eliáš), Pokorný (69. Molva), R. Kittler, Křenek – Novák (10. Matějíček), Ganzwohl.

ROKYTNICE – LUKA 2:4
První půlka nabídla několik šancí na obou stranách, ale udeřit dokázal jen loucký Bulant. Bohatší na góly byl druhý poločas. V 50. minutě dostal parádní přihrávku za obranu Vahila a bylo vyrovnáno. Ovšem V 73. minutě zahráli hosté dokonale brejk, a Toman vrátil svým barvám vedení. V 80. minutě další protiútok využil Bulant – 1:3. Pak sice snížil Herbrych, ale v závěru pečetil výhru Luk opět Toman.

Góly: 50. Vahila, 83. J. Herbrych – 14. a 80. Bulant, 73. a 90. F. Toman. Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Luka: R. Toman – Šimek, Kubeš, Pokorný – Tuma, Hájek, Stejskal (89. Sommer), Hanáček, Flesar – F. Toman, Bulant (90. Kreigsmann).