Rezerva polenského Slavoje se rozjela. Doma smetla Nedvědici

Vysočina – O víkendu se hrály zápasy 17. kola ve fotbalových I. B třídách, a radost ze tří bodů mělo trio z Jihlavska. Slavoj Polná B přehrál Nedvědici, Lukám se povedlo vyhrát v Rokytnici a Rantířov otočil zápas na půdě Velké Bíteše.

16.4.2018

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

I. B TŘÍDA – SK. A
ANTONÍNŮV DŮL– HABRY 0:1
Domácí nenašli za celý zápas recept na zhuštěný obranný val Habrů, které vsadily na jedinou kartu, a tou byla defenziva. A když navíc dokázaly potrestat hrubku v obraně Antonínova Dolu, mohly se po trefě Bártíka radovat ze tří bodů. „Soupeř přijel s obrannou taktikou, která mu stoprocentně vyšla. Ale po zápase byl vůči nám hrubý a urážel nás sprostými slovy. Dokážu zatleskat soupeři, který zahraje. Ale Habry nepředvedly nic,“ zhodnotil kouč Vladimír Čurda.

Góly: 20. Bártík. Rozhodčí: Beseda. ŽK:0:1. Diváci: 123. Poločas: 0:1. Antonínův Důl: Hanusek – Pirožek (78. Duba), Zdarsa, Krejčí, Šancl – Slavík, Vorálek, Kříž, Tichánek – Gavallér, Volák (60. Kovačík).

I. B TŘÍDA – SK. B
SLAVOJ POLNÁ B– NEDVĚDICE 4:0
Celý zápas byl v režii Polné. Její hráči pustili soupeře jen do jediné šance. A ta využita nebyla. Zato po akci Procházky se míč odrazil od břevna k Jelínkovi a ten nezaváhl. Pojistku vymyslel po necelé hodině hry nejlepší hráč na hřišti Holas, který nabil Smutnému. Holas pak vybídl ke skórování ještě Jelínka. Tečku udělal Čaloud, který získal míč, obešel Havlíka a střílel do prázdné branky.

Góly: 11. a 79. Jelínek, 59. Smutný, 80. Čaloud. Rozhodčí: Holub. ŽK: 0:2. Diváci: 75. Poločas 1:0. Slavoj Polná B: Rychtecký – Barák, Jaroš, Formáček, Skryja – Takács (58. Voráček), Holas, Mühlfeit, Procházka – Smutný (73. Čaloud), Jelínek.

V. BÍTEŠ B – RANTÍŘOV 2:3
Domácí šli do vedení již v 10. minutě, Rozum zatáhl míč do vápna a po jeho přihrávce nekompromisně prostřelil gólmana Krupicu Loup. V dalším průběhu úvodní pětačtyřicetiminutovky se hra odehrávala pouze mezi vápny, ale bez gólových příležitostí. Jenže po změně stran přišel dokonalý obrat v podání Rantířova. Už ve 47. minutě z přímého kopu po zaváhání gólmana Janouška vyrovnal Bartejs. O pět minut později uklidil odražený míč do branky Procházka, ten samý hráč pak krátce po hodině hry zvýšil po dalším zaváhání domácí defenzivy už na rozdíl dvou branek. Domácí stihli v závěru zápasu pouze snížit Strangiem.

Góly: 10. Loup, 86. Strangio – 47. Bartejs, 52. a 61. Procházka. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Rantířov: Krupica – Kunče, Vyskočil, Lojda, Živný, Procházka, Vaněk, Bartejs (88. Cibulka), Holub, Horáček, Pavlíček.

STAŘEČ – V. BERANOV 3:1
Souboj týmů z opačných pólů tabulky nabídl vyrovnanou partii. Chvíli měli herně navrch domácí a chvíli hosté. Stařeč však měla více vyložených šancí a jednu z nich využila už ve druhé minutě Břízou. Velký Beranov začal druhý poločas náporem a měl víc náznaků. Jenže soupeř byl efektivnější a v 67. minutě zvýšil svým druhým gólem Bříza. Hosté působili aktivněji a do zápasu se vrátili kontaktním gólem Ganzwohla. Poslední slovo však měla Stařeč, které pojistil vítězství Ježek.

Góly: 2. a 67. Bříza, 85. Ježek – 80. Ganzwohl. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. V. Beranov: Dvorský – P. Kittler, Štumar, Molva, Smejkal – Hladílek (46. Eliáš), Pokorný (69. Molva), R. Kittler, Křenek – Novák (10. Matějíček), Ganzwohl.

ROKYTNICE – LUKA 2:4
První půlka nabídla několik šancí na obou stranách, ale udeřit dokázal jen loucký Bulant. Bohatší na góly byl druhý poločas. V 50. minutě dostal parádní přihrávku za obranu Vahila a bylo vyrovnáno. Ovšem V 73. minutě zahráli hosté dokonale brejk, a Toman vrátil svým barvám vedení. V 80. minutě další protiútok využil Bulant – 1:3. Pak sice snížil Herbrych, ale v závěru pečetil výhru Luk opět Toman.

Góly: 50. Vahila, 83. J. Herbrych – 14. a 80. Bulant, 73. a 90. F. Toman. Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Luka: R. Toman – Šimek, Kubeš, Pokorný – Tuma, Hájek, Stejskal (89. Sommer), Hanáček, Flesar – F. Toman, Bulant (90. Kreigsmann).

16.4.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 18 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: nižší střední. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vyučení v oboru výhodou, praxe vítána, absolventy a případné rekvalifikanty zaučíme. , Možnost přenocování. Dobré spojení z Jihlavy i okolí.. Pracoviště: Judr. stanislav blažka - mlýnhotel, 588 35 Vílanec. Informace: Stanislav JUDr. Blažka, +420 723 586 807.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 15 500 Kč

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Uklízeč/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč, mzda max. 17500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Denní pracovní směna + víkend jedenkrát měsíčně. Pracoviště: Domov ždírec, příspěvková organizace, 588 13 Polná. Informace: Miloš Holub, +420 734 238 384.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 20 000 Kč

Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) Operátor dřevoskladu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, - kontroluje stroj , - naváží dřevní surovinu do výroby , - vyváží výpady z linek , - vyhrnuje vagony s pilinou a štěpkou, - zabezpečuje nakládku LKW , - zabezpečuje úklid vagonů po vykládce, - zajišťuje denní údržbu a očištění stroje. Pracoviště: Silva cz, s.r.o., Na Hranici, č.p. 2361, 586 01 Jihlava 1. Informace: Zdeňka Juránková, +420 567 124 427.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Fakturant 19 000 Kč

Fakturanti Fakturant odbytu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jednosměnný provoz po-pá, pokročilá znalost na PC - podmínkou, samostatnost.. Pracoviště: Zepo jihlava spol. s r.o., Na Hranici, č.p. 4931, 586 01 Jihlava 1. Informace: Vladimír Burian, +420 777 211 441.

Onkologické centrum v Jihlavě se dočká zásadní modernizace

Fotbalisté HFK Třebíč (v červeném) nestačili ve 22. kole divize D na Tasovice (na snímku). "Je vidět, kde jsou soupeři a kde my, výkonnostní rozdíl tam prostě je," uznal třebíčský trenér Petr Vašíček.
14

Žďár už nevede divizi, první je Vrchovina

Na poli u Dobronína našli dělostřeleckou minu

Dobronín – Podezřelý předmět tento týden objevili zemědělci během práce na poli v katastru obce Dobronín. Nález ohlásili policii před desátou hodinou ranní v úterý 24. dubna.

Jeviště DKO bude patřit romským tanečníkům

Jihlava – Přibližně třicet tanečních skupin z celé republiky se v pátek 27. dubna odpoledne sejde v jihlavském Domě kultury (DKO), aby divákům a porotě předvedly romské tance. V závěru jedenáctého ročníku této soutěže Amen khelas opět vystoupí český zpěvák Jan Bendig.