ČERNÍČ – ROKYTNICE 2:1

Moc záživný mač k vidění nebyl. V první půlce padl jeden gól na každé straně, ve druhé si hosté dali vlastní branku, a tento smolný moment nakonec i rozhodl. „Byla to generálka tak napůl. Bylo hodně omluvenek a hra byla kostrbatá. Nebyl to žádný velký fotbal,“ stručně shrnul trenér Černíče František Distel.

Góly: V. Leitkep, vlastní. Poločas 1:1. Černíč: Novák – V. Leitkep, Borkovec, Beseda, M. Leitkep – Janoušek, Čermák, Jileček, Benda – Lacina, Janko.

KOSTELEC – WIZZARDS DDM PRAHA 0:2

Netradiční soupeř Kostelce, který hraje II. futsalovou ligu, se postaral o velmi solidní poslední přípravu. „Vynikající volba soupeře. Oni hráli stylem, se kterým se v soutěži nesetkáváme. Nebáli se hrát na míči, velmi silní kombinačně i individuálně,“ chválil kvalitu Wizzards trenér David Votava, jehož tým měl solidní šance, jenže Flégr penaltu neproměnil a Vavroušek trefil břevno. To hostům v poslední dvacetiminutovce vyšly dvě akce, které znamenaly výhru. „I tak jsem ale s výkonem spokojený. Byla to dobrá generálka,“ dodává kouč Kostelce.

Poločas 0:0. Kostelec: Toman – Tomášek, Procházka, Hrubeš, Kružík – Neděla, Sekan, Flégr, Vavroušek, Číhal – Čekal. Střídali: Doležal, Šmahel, Gabrhel.