I. B TŘÍDA – SK. A

ROZSOCHATEC – A. DŮL 2:5
V úvodu zápasu dvakrát zahrozili domácí, ale své velké šance neproměnili. A tak se trestalo na druhé straně. Když si dvojice hostů poradila se čtyřmi hráči Rozsochatce a Krejčí zakončil k tyči. Pak se hattrickem zaskvěl kapitán Tichánek. Mezitím ještě dokázali domácí snížit, kdy po rohu získal balon Pelikán, poslal ho na Dana Dundáčka a ten z úhlu prostřelil brankáře.

Po změně stran musel střídat zraněný brankář. Domácí to ale nezaskočilo zlepšili obrannou fázi a snažili se se zápasem něco udělat. Jenže soupeř navýšil vedení a Rozsochatec už jen stačil snížit, když se opět prosadil Dundáček střelou z dvaceti metrů.

Góly: 26. a 66. D. Dundáček – 15. Krejčí, 21. 31. a 45. Tichánek, 61. Kříž. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 0:0. Diváci: 70. Poločas: 1:4. A. Důl: Hanusek – Všohájek, Čurda, Pirožek (60. Zdarsa) – Slavík, Vorálek, Duba (75. Kovačík), Kříž, Tichánek – Gavallér, Krejčí.I. B TŘÍDA – SK. B

SLAVOJ POLNÁ B– HARTVÍKOVICE 3:2
První poločas domácím vůbec nevyšel. Hartvíkovičtí toho náramně využili. Po sporné situaci, která zaváněla autem hosté pokračovali ve hře, a protože sudí nepískal, byla z toho vedoucí trefa Milana Outulného. Po dalším závaru z 24. minuty už to bylo o dvě branky, radost na hostující střídačce vypukla po trefě Davida Kopuletého. I domácí měli v první půlce dvě šance, ale obě promarnili.

Po změně stran už ale skórovat dokázali. Hned po přestávce udeřil Procházka, za dalších sedm minut vyrovnal Mühlfeit, a čtvrt hodiny před koncem dokonal obrat Voráč.

Góly: 51. Procházka, 58. Mühlfeit, 74. Voráč – 8. Milan Outulný, 24. D. Kopuletý. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas 0:2. Slavoj Polná B: Rychetský – Barák, Šimek (60. Formáček), Jaroš, Gondek – Voráč (83. Čaloud), Holas, Mühlfeit, Procházka – Smutný (46. Körber), Jelínek.

RANTÍŘOV – MĚŘÍN 1:1
Bylo vidět, že hrají týmy, které jsou v tabulce sousedy a bojují o cenné body. Do prvních dvou šancí se dostali hosté, ale ani jednu proměnit nedokázali. Poté se ozvali i domácí, jenže Jakub Holub hlavou minul, jednou trefil gólmana. Dobrou možnost měl i Bartejs, ale chyběl mu v zakončení klid. A tak udeřil Měřín. Domácí propadli v obraně, po nedůrazu se dostal míč ke Kuřátkovi, který se trefil zpoza vápna náramně. Rantířov chtěl do poločasu vyrovnat, což se nakonec podařilo. Po rohu Živného se dostal Lojda k odraženému míči, a bylo to 1:1. Druhá půlka přinesla spoustu nepřesností, hra byla křečovitá a dohrávalo se bez extra velkých šancí.

Góly: 43. Lojda – 27. Kuřátko. Rozhodčí: Machát. ŽK: 1:1. Diváci: 75. Poločas 1:1. Rantířov: Krupica – Vyskočil, Lojda, Živný (49. Kourek), J. Holub (71. M. Horáček) – Vaněk, Bartejs, Grundza, Lát – L. Horáček, Pavlíček.

LUKA N. J. – STAŘEČ 2:2
Domácí měli v sestavě mladé hráče, kteří než se rozkoukali, tak prohrávali už o dvě branky. Linhart přešel přes tři hráče a uklidil to kolem Kanswohla do sítě. Poté se po standardce dostal k míči Vodička, a také nezaváhal. To Luka probudilo. Po půlhodině Bulant nahrál nabíhajícímu Tomanovi, který snížil. A v 43. minutě dostal Bulant míč za obranu, předložil ho opět Tomanovi, který vyrovnal. Po změně stran mohl agilní Bulant rozhodnout, ale gólmana hostů už nepřekonal.

Góly: 32. a 44. F. Toman – 5. Linhart, 12. Vodička. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 0:1. Diváci: 98. Poločas 2:2. Luka: Kanswohl – Šimek, Kubeš, Pokorný, Tuma – Stejskal (46. Vovata), Hájek, Hanáček, Flesar – Bulant, Toman.

R. SVRATKA – V. BERANOV 0:5
Doslova zápas hrůzy prožili v neděli fotbalisté Radešínské Svratky. Už ve 24. minutě totiž svítilo na světelné tabuli skóre 0:3, protože dvakrát udeřil Eliáš a z trestného kopu se prosadil i Křenek. Ani po změně se obraz hry nezměnil. Domácí fotbalisté byli opticky více na míči, jenže co to bylo platné, když v 57. minutě se prosadil hostující Ganzwohl a poté ještě Miška.

Góly: 9. a 13. Eliáš, 24. Křenek, 57. Ganzwohl, 74. Miška. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:3. V. Beranov: Markovič – P. Kittler, Štumar, Smejkal – Hladílek, Eliáš (67. Miška), Pokorný, R. Kittler, Křenek (78. F. Molva) – Pýcha (62. V. Molva).