SLAVOJ POLNÁ - NOVÉ SADY 4:1

První poločas nebyl moc záživný. Hosté byli zalezlí a domácí hledali skulinky marně, a mohli být i rádi, že Nové Sady nevyužily dva slibné brejky. Po obrátce už Polná dominovala a čtyřmi góly v řadě, z nichž polovinu zařídil Rod, zadělala na tři body. Hosté v závěru výsledek jen kosmeticky upravili.

„První poločas nebyl z naší strany dobrý, hosté spoléhali na dobrou obranu a my měli štěstí, že nevyužili jednu stoprocentní šanci. Ve druhé půlce jsme si řekli, že musíme zpřesnit přihrávky a hrát po zemi, a to jsme splnili. Zaslouženě jsme zvítězili. Naše hra se zvedla příchodem Máry Šerého, zvládli jsme to a důležité je, že jsme proměnili šance,“ hodnotí kouč domácích Michal Lovětínský.

Góly: 52. a 73. Rod, 58. Voráč, 70. Válek – 81. Ďuríček. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 4:0. Diváci: 94. Poločas 0:0. Slavoj Polná: Konrád – Haala, Šourek, Fadrný, Holub – Rod, Pecina (46. Šerý), Klíma (79. Trombelli), Voráč – Válek (71. Apfelthaler), Kavka. Nové Sady: Zbořil - Boukhatem, Kopp, Krátký, Popelka - Schlimbach, Škoda, Richter, Rus - Ždánský, Šuba. Nejlepší hráči: Rod, Šerý, Fadrný.