I. A TŘÍDA – SK. A
BEDŘICHOV – PELHŘIMOV B 2:2

Už v páté minutě se pohnulo skóre. Po průniku do rozhozené domácí obrany překonal brankáře Šánu pelhřimovský Vlach. Chvíli nato mohl Mašek odpovědět, ale z metru nedal. Až v 19. minutě vyrovnal po kombinační akci Škoda. Jenže defenziva Bedřichova nepracovala moc jistě a jednu z jejích chyb potrestal Hovorka a rezerva Pelhřimova opět vedla. Zbytek první půlky se hrál spíše ve středu hřiště, a gól u žádný nepadl.

Bedřichovští doma body ztratit nechtěli, což po deseti minutách potvrdil vyrovnávací trefou P. Mašek. A pro hosty mohlo být ještě hůř, jenže Paulík pálil nad, Kolman netrefil odkrytou branku a v jasné pozici nezacílil přesně ani Novák. A když na druhé straně zasáhl několikrát bezchybně Šána, body se rozdělily.

Góly: 19. Škoda, 55. P. Mašek – 5. Vlach, 28. Hovorka. Rozhodčí: Voborný. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas 1:2. Bedřichov: Šána – D. Mašek, Heřmánek, Lapeš, Horáček – Novák, Mareš, Paulík, Kolman (72. Zima) – Škoda, P. Mašek.

SVĚTLÁ – DOBRONÍN 2:1

Dobronín přijel do Světlé ve velmi oslabené sestavě, chybělo mu hned pět hráčů. A podle toho také vypadal první poločas. V první čtvrthodince se hned dvakrát neprosadil Pohnětal a jednou Křikava. Pak se světelskému kanonýrovi dařilo a v 18. minutě otevřel skóre. Křikava poté mohl přidat další góly, ale své šance nedal, stejně jako Čuřík, který se prosadil až ve 35. minutě. Jenže po návratu na hřiště byli světelští fotbalisté jako vyměnění. „Absolutně přestali běhat. To jsem v životě neviděl," supěl po zápase kouč František Polák. Naštěstí ale se soupeř trefil jen jednou. Kdy až do kuchyně dotáhli míč Záškoda se zakončujícím Kalců.

Góly: 18. Křikava, 35. Čuřík – 74. Kalců. Rozhodčí: Šebek. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Dobronín: J. Chvátal – Skořepa, Petruš, L. Sedláček, Mikšíček – Meloun, M. Sedláček, Štefko, Pospíchal – Kalců, Záškoda.

I. A TŘÍDA – SK. B
TŘEŠŤ – RAPOTICI 4:3

Domácím ve veledůležitém utkání nevyšel začátek, špatně obsadili při rohu Stéra, který poslal Rapotice do vedení. Třešť se probrala až po půl hodině hry. Veselý zahrával standardu, našel dobře postaveného Sedláčka, který z malého vápna vyrovnal.

Ve druhé půlce se domácí nedostali do očekávaného tlaku, naopak museli čelit spoustě šancí šikovně hrajících hostů. A z jedné povedené akce se Rapotičtí znovu dostali do vedení. To se ale nelíbilo Chalupskému, který v 61. minutě přešel přes stopera a obstřelil gólmana. Chvíli nato se znovu dostal do úniku a chytrým lobem dokonal obrat – 3:2. Jenže přestřelka nekončila. V 82. minutě napřáhl Stehlík z dálky, domácí gólman neudržel míč a dorážející Laš měl snadnou práci. Domácí se ale v závěru přece jen vzchopili a dvě minuty před koncem rozhodl Hron, který obešel gólmana a zavěsil do prázdné branky.

Góly: 38. Sedláček, 61. a 70. Chalupský, 88. Hron – 9. Stér, 55. P. Matoušek, 82. Laš. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 3:6. Diváci: 150. Poločas 1:1. Třešť: Šebesta – Veselý, Procházka, Kodys, Pěnička – Krejčí (92. J. Tausch), Sedláček, Gutwald, Hron – Chalupský (84. M. Tausch), Mareš (68. Janíček).

RANTÍŘOV – ŠTĚPÁNOV 3:0

První čtvrthodina byla z obou stran opatrnější. Hosté nikam s rozehrávkou nechvátali a z domácí strany byl cítit respekt. První ostřejší zákrok měl domácí Šereda, sražený míč od Kavky na poslední chvíli vykopl. Pak začala mít hra spád, hrál se kombinační fotbal a v závěru dostal od Vlčka přihrávku za obranu Kavka a nadvakrát překonal Bednáře.

Ihned po rozehrávce vybojoval na hranici vápna míč Vaněk a po jeho přesné přihrávce důrazný Vlček v 18. vteřině druhé půlky zvýšil na 2:0. Zaskočený Štěpánov sice ještě dvakrát zahrozil, ovšem obě nebezpečné hlavičky Šereda kryl. A tak čtvrt hodiny před koncem napálil Kavka odražený míč na bránu a určil konečné skóre sobotního utkání – 3:0.

Góly: 43. a 75. Kavka, 46. Vlček. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas 1:0. Rantířov: Šereda – Kalný, Hájek, Karol, Pecha – Kubík, Kavka, Živný, Čurda (83. Raček) – Vaněk (86. Čvaňhal), Vlček.

KOUTY – STONAŘOV 2:3

Zápas začali lépe hosté, kteří hned z prvního protiútoku až napotřetí překonali brankáře Eliáše. Kouty začaly tlačit a podařilo se jim vyrovnat. Jenomže hned z protiútoku znovu nedůrazná obrana nabila Kozojedovi ke druhému gólu Stonařova.

Druhá půle nabídla domácí trápení. Rozhodnutí přišlo v 56. minutě, kdy utekl hostující Příhoda, vybojoval rohový kop, ze kterého dal hostující Špaček důležitý třetí gól. Pak se k tvrdě hrajícím hráčům Stonařova přidali i Koutečtí a sudí začal rozdávat žluté karty. V této době se převážně hrálo na polovině hostů, ale Koutečtí nebyli schopni nic vymyslet. Ke konečné korekci na 2:3 jim pomohl nedůraz v obranné činnosti hostů v 87. minutě.

Góly: 8. Krupica, 87. Pisk – 2. Šána, 9. Kozojed, 56. Špaček. Rozhodčí: Příkazský. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 1:2. Stonařov: Krupica – Špaček, Bláha, Příhoda, Paiskr (75. Turoň) – Šmarda, Nešpor, Kozojed, Šána – Čumpl, Plavec (83. Křehlík).