I. A TŘÍDA– SK. A

JANOVICE – DLOUHÁ VES 5:1

Prvních dvacet minut se v Janovicích hrálo vyrovnané utkání. Ve 30. minutě dal první gól Matějíček, který zkušeně zavěsil po pěkném uvolnění Lukášem Slezákem. Mužstvo domácích branka uklidnila a za další čtyři minuty se mohli radovat podruhé, když se ze střední vzdálenosti krásně trefil Brnický. Do poločasu padl ještě třetí gól.

Nástup do druhé poloviny zápasu domácím vyšel výborně, když hned ve 47. minutě zvýšil Barák už na 4:0. Nasazení Janovic potom mírně opadlo. Čestný úspěch Dlouhé Vsi zařídil Kunášek, který se trefil z penalty za držení v pokutovém území.

Janovice ovšem kontrovaly pátou brankou, když se opět trefil Matějíček.

Góly: 30. a 72. Matějíček, 47. Barák, 42. Černý, 34. Brnický – 55. Kunášek (PK).
Rozhodčí: Burian.
ŽK: 2:2.
ČK: 0:1 (Janáček).
Diváci: 80.
Poločas: 3:0.
Janovice: Hanáček – Lapeš, Tržil, Černý, Soural – Matějíček, Špendlíček (80. Lokvenc), Brnický, Slezák (60. Mareš) – Barák, Padrnos.
Dlouhá Ves: Rýdl – Kretzmin, Ulášek, Novotný, Pfefer - Lukačiva, Kaplan, Henál, Janáček - Sobotka, Vošický, Hotr, Pospíchal.

DOBRONÍN – SPEŘICE 1:2

V prvním poločase branka nepadla, přestože se hrál vyrovnaný zápas ve vysokém tempu a s šancemi na obou stranách.

Po přestávce se začali hosté více soustřeďovat na obranu a domácí je tlačili. Možnost dostat se do vedení měli po hodině hry, ale Krejčí neproměnil penaltu. O chvíli později šel na gólmana Brzoně sám domácí Kalců, ale rovněž se nemohl radovat z branky. Frázi Nedáš, dostaneš, tak Dobronín zažil na vlastní kůži, když se hned z protiútoku trefil Jůzl. Karneval neproměněných šancí v podání domácích pokračoval. V 70. minutě zahodil druhou nabídnutou „desítku“ Tomáš Sedláček. O tři minuty později využil Nenadál chyby obránců a zvýšil vedení Speřic na 2:0.

Dobronín pak hru otevřel, ale výsledkem bylo už jen snížení na 1:2. „Hosté už si to pak zkušeně pohlídali. Předvádíme dobrý fotbal, vytvoříme si příležitosti, ale když nedáme dvě penalty, nemůžeme pomýšlet na vítězství,“ shrnul zmar domácího mužstva kouč Radek Šerý.

Góly: 85. T. Sedláček – 65. Jůzl, 73. Nenadál.
Rozhodčí: Hrůza.
ŽK: 0:1.
Diváci: 120.
Poločas: 0:0.
Dobronín: Chvátal – Vaněk, L. Sedláček, Kraušnajder, Laňka – Klenovský, Krejčí, Sobotka (80. Cink), T. Sedláček – M. Sedláček (73. Mikšíček), Kalců.
Speřice: Brzoň – Čermák, Holenok, Sévi, Němec – Pohen, Jůzl, Pikl, Nenadál – Štěpán, Krišta.

I. A TŘÍDA– SK. B

STONAŘOV – KŘIŽANOV 10:1

Před poměrně četnou návštěvou byl k vidění takřka tucet branek. Domácí po čtvrthodině vedli už 2:0 a soupeř z Křižanova se v podstatě „sesypal“. Stonařovští postupně přidávali další branky, a když v poločase vedli 5:0, bylo rozhodnuto.

Střídající Láznička v 66. minutě zaznamenal čestný úspěch hostí, ale v pohodě hrající domácí, pro které bylo utkání spíše přípravou než soutěžním střetnutím si v tréninkovém tempu dokráčeli pro tři body.

Góly: 8. Duba, 14., 39. (PK) a 50. Gavaller, 37. Příhoda, 43. vlastní, 55. Duba, 58. Příhoda, 67. Bláha, 82. Čumpl - 66. Láznička.
Rozhodčí: Ondráček.
ŽK: 1:0.
Diváci:
170.
Poločas:
5:0.
Stonařov:
Krupica – Setnička, Pajskr (60. Lang), Jaroš, Šmarda – Příhoda (64. Škrdla), Bláha, Šána, Nešpor (58. Čumpl) – Duba, Gavaller.
Křižanov: Bajer – Střecha, Novotný, Klimeš, Burian (62. Kubiš), Ivančík (60. Láznička), Loup, M. Petr, Boček, Nobicht, Veselý (46. Vítek).

BOHDALOV – RANTÍŘOV 0:1

V prvním poločase měli domácí dvě vyložené šance, ovšem gólu se nedočkali. Rantířov hrozil z rychlých protiútoků a na obou stranách bylo k vidění po šanci. Rozhodnutí přišlo ve druhém poločase. Brankář Bílek si zakřičel na míč mířící do vápna, ale rychlejší byl Živný a otevřel skóre. Hosté byli i nadále nebezpeční, ovšem Bílek svou chybu několika zákroky napravil. Bohdalov se vyložené šance dočkal až v závěru. Doležalovu střelu však Šereda vytěsnil mimo tři tyče.

Gól: 37. Živný.
Rozhodčí: Kůrka ml.
ŽK: 4:1.
Diváci: 200.
Poločas: 0:1.
Bohdalov: Bílek – Vomela, Novotný, Odehnal, Štikar – Pavel Jaroš (46. Petr Jaroš), Doležal, Neuman (66. Kántor), Musil (46. Schneider) – Křesťan, Romančák.
Rantířov: Šereda – Horáček (81. Smrčka), Hájek, Fila, Živný – Oberreietr, Kavka, Vaněk, Kubík (33. Benda) – Zeman (70. Vlček), Kovačík.

TŘEŠŤ – ŠEBKOVICE 0:2

Zápas začal šancemi na obou stranách. Ve 25. minutě vyslal domácí Gregor krásnou střelu, kterou Klusal v brance hostí vyrazil na tyč.

V závěru půle měli hosté ještě dvě šance, které Bachman zneškodnil. Po změně stran měli domácí šanci v 55. minutě po trestném kopu. V 70. minutě se po zbytečném faulu zahrávala proti Třešti penalta, kterou proměnil Busta. O deset minut později inkasovali domácí podruhé, když uprostřed hřiště ztratili míč a chybu potrestal Kotačka.

Góly: 70. Busta (PK), 80. V. Kotačka.
Rozhodčí: Sýkora.
Diváci: 150.
Poločas: 0:0.
Třešť: Bachman – Pěnička (81. Šebesta), Gregor, Veselý, Mikeš – Nosek (10. Kříž), Kadlec, Krejčí, Mareš – Gutwald, Chalupský (80. Tauš).
Šebkovice: Klusal – Křižičan, Busta, A. Kotačka, V. Kotačka – Tenceri, Přibyl, P. Kotačka, Nohel – Svoboda, Běhoun.

VÝSLEDKY 1. B TŘÍDY NAJDETE ZDE